Alnına koyarken veda buseni yüzüme bu türlü bakmayacaktın?

Evet yine duygusal bir şarkı dinledim ve efkar bastı birden.

Ee çok değerli arkadaşlar sizleri hiç derinden etkileyen bir ayrılık oldu mu ?

Beyler ; Hayatınızı derinden etkileyen bir beraberlik sürdürüp gecenizi gündüzünü haram kılan bir kadın oldu mu hiç ? Pişmanlık duydunuz mu kaybettikleriniz için yaşamadıklarınız için yarım kalmış hissettiniz mi ? Ağladınız mı sol yanınız da bir boşluk bıraktı mı o kadın ?

Bayanlar ; Bayanlar daha duygusaldır diye bilinir ya doğrudurda peki sizleri özlediğiniz bir adam oldu mu ? Evlensem dahi unutmam onu dediğiniz . Göz yaşlarınız esirgemediğiniz aklınıza düştüğünde hala yüreğinizi acıtan bir aşk yaşadınız mı?

link

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Aşkların en güzelini

Yalnız sende bulmustum

Son defa seyredeyım

O yaşlı gözlerini

Artık bülbül ötmüyor

Gül dolu pencerede

Yalnız hatıran kaldı

Ah boş kalan çercevede

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Senin abarttığın kadar aşık olamadım malesef...

Ama benden ayrıldığı gün sabaha kadar uyuyamayıp o moral bozukluğuyla arabayla taklalar atmamı sağladı kendisi...

Yinede ayrıldıktan sonra kaybettiklerime üzülmem ben, Sadece verdiğim o değere haketmediği halde kendimden verdiğim ödünlere yanarım...

1|0
    0|0
  • Ona bir çift söz edeceğim vardı

maziden soracağım bir hesabım vardı

ondan bir mutluluk alacağım vardı...

O zamanlar çok küçüktùm, ah şimdiki aklım olacaktı.

1|0
    0|0
  • Soruya bak. Siz bayanların hayatınızda canını yakmadığınız erkek oldumu? Kaç gönle girip , kaç gönül kırdınız kim bilir. Ama sorsanız meleksiniz ve hep erkekler kaka, kötü.

Allah ım sen bizi bayanların şerrinden koru. Ne sizinle, nede sizsiz olmuyor :( :(

1|0
    0|0
  • Evet. Cok aci cektim zamaninda. O kadar sey paylastigim insanin bi de baskasiyla evlendigini duyunca pismanlik degil de, benim icin sadece kendim icin varoldugumu evladim disinda kimsenin benden daha degerlii olamayacagini anladim.

1|0
    0|0
    • :( Çok zor ya.

• Yo o duşunsun artik

• Yaşananlar, yaşandığı anlarda kalır.. O şekilde değerlidir..

Geri dönüp bakmak adetim değildir. Yok ben de öyle bir duygu. O yüzden:

youtube.com/watch?v=e-XlDemeSQA

1|0
    0|0
  • OLdu sonra onu nefretim ve sessizliğimle ağlattım geldi ve yüzüme patladı hiç ağzımı açmadığım halde .. Sonuç, sonuç mu ? Ebeyin gözleri yani ne diyem Sadece Pişmanlık :S

1|0
    0|0
  • evet oldu evlensem de unutmam sanırım :(

1|0
    0|0
  • Oldu zehir oldu gecelerim o eğlenirken. Ama geçiyo zamanla. Ne gelir elden yaşamaya bakmaktan başka

1|0
    0|0
  • geçti gitti..

1|0
    0|0
  • teyze 70 yaşındamısınız :D

0|0
    1|0
  • buse ne koymuşki anlına :ı

0|0
    0|0
  • alnına koyulan ne

0|0
    1|0
  • En son ayrıldığımda şöyle düşünmüştüm; Aklım bana; sevdiğin yanındayken nasıl mutluysan, ayrılırken de o derece mutlu olmamı söylerdi. Ondan başkası mı yok ona mı kaldın? İşte ondan kurtuldun, şöyle kötü yönü var, böyle kötü tarafı var, deyip dururdu. Biri gelir biri gider, sen yoluna bak yoluna derdi. Ama kalbim ise herzaman mahzundu. Dayanamazdı acıya, kırılıverirdi, dokunsan yanardı, unutmazdı hiçbirşeyi, arada bir sıkışıverirdi de aklım araya girer onu dizginlerdi. Aklım ne söylerse tersini isterdi. Sevgiliye geri dönmek isterdi, asla unutmamak isterdi, hiç ayrılmamak, ayrılsa bile gururdan kibirden arınıp yeniden birlikte olmak isterdi. Geri dönmemi telkin ederdi. Sonunda akıl ile kalbin ikileminde karar verildi. Sonuç ta akıl galip geldi. Bu aşkta burda bitti.

1|0
    0|0
    • Beni yansıttın resmen.

• Bu arada şarkının güzelliğini es geçmişim. Her duyduğumda beni benden alan bir şarkı. Hit parçalarımdan. Sayenizde bir kez daha dinlemiş olduk. Teşekkürler

• Rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...