Nasıl biri karşınıza çıksa evliliği düşünürsünüz?

karşınıza biri çıktı diyelim. bu kişi nasıl biri olmalı ki size evliliği düşündürebilsin? fiziksel özellikler ve ondan manen bekledikleriniz nelerdir? erkekler size soruyorum.kızlar da cevaplayabilir.

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• Şu an hiç bir şekilde düşünmem ama; zeki, bakımlı, yakışıklı, kariyer sahibi ve kadın ruhundan anlayan biri. En önemli kısmı düzgün, kültür seviyesi yüksek ve sevgidolu bir ailede yetişmiş, mutlu bir çocukluk geçirmiş olmalı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• daha önce hiç sevgilisi olmamış eline erkek eli değmemiş bana benim ona olduğumdan daha çok aşık olan güzel seksi iyi kalpli karakterimin benzediği bir kız. tesadüfen o kızı buldum ve 30 aydır sevgiliyiz. hakeden herkese Allah benim ilişkim gibi bi ilişki nasip etsin diyorum.

1|0
    0|0
  • Erkek evlilik düşünmüyorsa, karşına kim çıkarsa çıksın evlenmez. Evliliği düşünen adamın da zaten evlenmek istemediği kızla işi olmaz diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • İsminde S harfi olursa olmaz :D Siyah ve düz saç, Parlak siyaha yakın koyu renkli gözler, Her baktığımda beni de güldürebilecek bir gülüş, Minik Soğukta pespembe olan bir burun, Hafif tombul yanaklar, Boyu hafif kısa olsun omzuna kolumu atabileyim, Birazda balık etli olabilir 0 beden sevmem Ve Hafifte benim kafadan olsun yani ;) Ama en önemlisi Güven..

1|0
    0|0
  • Mantıklı biri ...

1|0
    0|0
  • Dürüst olsun lafını esirgemesin yeter manen hiçbirşey beklemem. Ha accık boyuda uzun olsun ya:)) içime sinsin yani:)) dünya güzeli olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • dıs görünüm o kadarda onemlı degıl onemlı olan yalan söylemsın her seyden once dogru olsun dürüst olsun sevsın bana karsı sadık olsun bu kadar ondan sonra ne isterse istesin benden..

1|0
    0|0
  • bana karşı dürüst olsun açık sözlü olsun bana yeterli sözünden dönmesin dediğiyle yaptığı bir birini tutsun tamamdır

1|0
    0|0
  • açık , cesur , tutkulu , yalandan uzak , ses tonu hoş , hayatın her anını yaşayan bir kız . yeri gelir evimizde uyuruz yeri gelir çıkar dışarda takılırız yeri gelir şehir şehir gezeriz . sadece istekli bir kız isterdim . ruh ikizimi isterdim .

1|0
    0|0
  • tripsiz, zeki , guzel, masum ama seksi, basarili, hirsli, dost, anlayisli, ozguvenli, harika yemek yapan

1|0
    0|0
    • cok sey beklıyosun :D

• bunların hepsini kendinde barındıran biri, kendisini sevdiğini zannetiği adamı sevmeye başlayınca, adam neden kendini geri çeker sizce? ben bunu merak ediyorum.

• bunlarin hepsini barindiran kadin nasil adamin sevdigini zannediyor? o zekada kadin adamin sevdigini bal gibi bilip elinde oynatiyor :) bu arada @sumeyyebb, cok sey bekliyorum cunku karsiliginda da cok sey verebiliyorum :) ayrica buldum bu adayimi da :)

• Gülümseyen,zeki,kıskanç,180 boy en az,convers gibi saçma ayakkabılar giymeyen,özenti olmayan,sade ve güzel giyinen,eve gidelim seni annemle tanıştıracağım dediğimde önce annenle telefonda konuşmam gerek yada dışarıda tanışalım diyen.Evine gittiğimde evde en az annesinin yarısı kadar ev işlerinde sorumluluk alan.

0|0
    0|0
  • Hiç ummadığım biri çıkarsa kesinlikle evlenirim.

0|0
    0|0
  • adam olsun önce

1|0
    0|0
  • Bir sen, bir ben, birde bebek :) :)

0|0
    0|0
  • Bakiyorum herzamanki gibi kizlarin beklentileri tavan yapmis :))

0|0
    0|0
  • bu soruyu bile gizli soruyorsun acayip bi toplumuz bee

0|0
    0|0
  • güzel olsun taş olsun

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi anlatırım şimdi boşver :(

0|0
    0|0
  • kaşlı gözlü olsun, nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • Azra akın gibi birihem bedenen hem ruhen...melek gibi ya

0|0
    0|0
  • itici olan

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter akihkohkohkoh :))))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Akilli durust sadik az yakisikli;p

1|0
    0|0
  • erkekler için cevap veriyorum= bakire olan

kızlar için cevap veriyorum=sadık olan

kendim için cevap veriyorum=sevmeyi bilen.

0|0
    0|0
  • Namazın da niyazın da olsun.

0|0
    0|0
  • Bilemedimkine evlilik cok uzak bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...