En son kime bağlandınız kime ağladınız siz ?

Şu an salya sümük ağlıyorum ben ki kimse için bu kadar üzülmedim üzülmezdimde hani sanki sadece seninmiş sende onunmuşsun gibi bağlanırsın ya sana ne derse umrunda olmaz küfür etsin yerin dibine soksun seni sen yine bişey demezsin diyemezsin bu duygu nasıl güzel bir duygudur ama sonra senin ona dediğin sadece bir cümleyle bitirir ya herşeyi senden nefret eder tiksinir ne bilim silmeler engellemeler felan onunla kurdun bütün hayallerin yıkılır dona kalırsın elinden hiç bişey gelmez ağlarsın sadece sizede oldumu böyle eğer gördüyse bunu özür diliyorum umarim kabul edersin ;( bu duyguyu yaşadınızmı siz en son kime bağlandınız kim acıttı kalbinizi ? ;(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Seni üzeni sen üzemezsin. Bu hep böyledir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk günlerde böyle oluyor ama alışırsın be bende 1 sen oldu ağlamak vb zor ama hastenelik olmuşum umurmda değil ama iyikide böyle olmuş diyorum

0|0
    0|0
  • Bizimde zaman zaman canımız yandı ama senin kadar dağıtmadık yani :)

Bence biraz toparlan, kimse için böyle şeylere değmez...

1|0
    0|0
  • en son bir cenazede ağladım

0|0
    0|0
  • Ve öz saygı yerlerde...

0|0
    1|0
  • en son lig tv ye bağlandım çok ağlamıştım çünkü şampiyonduk tek gerçek GALATASARAY

0|0
    1|0
  • en son ayline ağladım sana bir sır verecegimde :DDAds

0|0
    1|0
  • Heinrich Lukasz isminde profösörüm vardi esinin arkasindan iki ay sonra vefaat etti, ona agladim.

Kral adamdi kralll

0|0
    0|0
  • O söylediğin bir cümlenin içeriği çok önemli.

0|0
    0|0
  • yaşının daha genç olduğunu hatırla bir ailen olduğunu ve daha önceki sevgililerin de öyle dediğini hatırla.

0|0
    0|0
  • ben hiç kimseye ağlamam ve ağlayandanda hiç haz etmem..mız mız lık bir erkeğe yakışmaz hele ki çaresiz görünmek hiç yakışmaz.sadece insan heyecandan seviçten ağlamalı ağlarsa da...

0|0
    1|0
    • güzel kardeşim sen üstüne alınma.kadınlar gözyaşını silah gibi kullanıyolar ve çogu kez de başarılı oluyolar kendilerini acındırarak kimse güzel bir kızın ağlamasına dayanamaz çünkü ama bu yaptıkları çok samimiyetsizce...

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de sana icimden gelen birkac dizeyi soyleyim mi

“sonra farkettim ki..su akıyor..rüzgar esiyor..yağmur yağıyor..her şey yine ve aynı şekilde oluyor..öyle bir yere geldim ki;sıcak ve soğuk..aşk ve nefret.. savaş ve barış..üşümek ve sonra ısınmak gibi..gitsem ayrılık olur..kalsam çöl..gidersem bende hasret olur ve belki beni sevenler de özler..ama anladım ki özlemden hiç kimse ölmüyor;ama ben ölüyorum..nefes alıyorum önemsiyorum ve gitmek istiyorum..

Ve anladım ki hasret yeni bir aşka kadar sürüyor.."

Oyle dogru oyle icten ki.

2|0
    0|0
  • of saçma lann birisi gelip ağzımaa sıçıcak yatakta rahat uyucak ben ise mal mal ağlıycam ve küfür edsem laf atmıycam ne büyük bir aptallık yawwwwwww sizin gibilerini varya gebertmek istiyommmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    2|1
  • Hala yaşıyorum hala deli gibi ağlıyorum çok seviyorum yaşanan onca şeye yazık etti.Amaartık kesinlikle aramıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...