Içinizdeki çocukluk ukteleri.)

mesela ben küçükken bana hiç sindy bebek almadılar.ozamanlar hem çok pahalıydı hemde okadar alcak durumumuz yoktu.hep almanyadakı teyzemın getırdığı bebekler oyuncağım oldu.şımdı nerde bı oyuncakçının önünden geçsem yaşım 26 olsada siny bebek gorunce içim bir tuhaf oluyo gözüm kalıyo.sizinde var mıboyle küçükken çok ısteyıp alınmayan bişeyınız.şimdi alma imkanınız olsa bıle ogunlerı gere getıremıycek...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pazarda zeytıncı vardı gemlliiikk zeytınndıye bagrrdı tam ynndada oyuncakcı vardı. Ne zaçan uzaktan o zeytn sesını duysam ahaa yaklastk oyuncakcıya derdim yanına geldgmzde onnde dakıkalarca durur hg bseye ellemeden oyuncklra bakardım. Snra arkadan bbm elmı ttp cekerdi. Her hafta aynı sahneyı ysarem ve su anda pazara gtsem gemlikk zeyytiiin sesini arar kulaklarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende de var aynisi.hem de cok

0|0
    0|0
  • bende küçükken babamın balığının kuyruğunu kesmişim :D ne zaman balık görsem içim bir kötü oluyo :D

0|0
    0|0
  • uzuun bebekler olurdu ya,hani boyumuz kadar hep ondan istemiştim ama alınmamıştı hala içimde uktedir benimde

0|0
    0|0
  • yo babam küçükken oyuncak göremediği için evi oyuncaklarla doldururdu tabi bebeklerin kafaları saçları vucüdu hepsi bir yerdeydi :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...