Kapat

Bir gün inandığınız her şeyin yalan, yanlış olduğunu öğrenseniz..???

Çok büyük aşkla şevkle inançla inandığınız inançlarınızın, doğrularınızın bir anda tamamen yanlış olduğunu öğrenseniz ne yapardınız ?

Örneğin;

-çok inandığınız bir insanın aslında yalancı düzenbaz biri olduğunu gözlerinizle görseniz.

-çok inandığınız bir siyasetçinin oysa dolandırıcı olduğunu öğrenseniz.

-çok inandığınız bir din adamının uçkuru düşkün pis biri olduğunu öğrenseniz.

-ve en önemlisi bu sanırım. çok inandığınız dini inancınızın tamamen yanlış olduğunu öğrenseniz ne yaprdınız?

ve bunların ispatlarının çok sağlam olduğunu düşünün . mesela arkadaşınızı sizi kazıklarken arkanızdan konuşurken görüyosunuz gibi, bir evliya çıkıp önce mucize gösterip sonra sizin inancınızın yanlış olduğunu söylemesi gibi.

Haydi cevaplara ... :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hersey hayatta koca bir yalan dogum ve olumden baska hersey...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzüntüsünü yaşarız o olur

0|0
    0|0
  • dini inancın tamamen yanlış olması ne demek onu kimse ispat edemez ha evrim teorisi çürütülür o ayrı da bu sorunun amacı ne? hatasız kul yok insan bazen çok bariz hatalar yapar, hatayı farkedip ders çıkarmak, tekrarlamamak en erdemli tutum olur...

0|0
    0|0
    • kardeşim anlamıyor musun birazda absürt düşün. bir evliya çıktı kerametini gösterdi sende haliyle inanırsın. -ve yolun yol değil dedi diyorum :D

Erkekler Ne Diyor 2

• fikimde olmaz

0|0
    0|0
  • Gün gelir ve anlar ki insan; Yaşadığı her şey bir yalandır..! Geriye vazgeçemediği bir Aşk ve kabullenemediği bir yalnızlık kalır.

0|0
    0|0
    • pardon ne içtiniz ?

• kafayla işin bitince bana da ver abicim :D

• güle güle kullan

Yükleniyor...