Aziz Yıldırım tekrar başkanlığa aday olacak mı?

Sizce başkanlığı artık bırakacak mı? Ya da sizce artık bırakmalı mı?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz yıldırımın fenerbahçe için yaptıklarını görmezden gelmek fenerbahçeye ihanettir. Alt yapıya çok yatırım yaptı ve meyvelerini yeme zamanı geldi. Amatör branşlara bir sürü yatırım yaptı en son akdeniz olimpiyatlarına fenerbahçe damga vurdu bir çok madalya kazandı kulübü maddi anlamda çok yukarılara taşıdı. En sonunda kiminle yaptığı belli olmayan bir şike safsatası çıkardılar aziz yıldırımı bitirelim derken fenerbahçeyi türk futbolunu çökerttiker. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER AZİZ BAŞKAN YOLUN AÇIK OLSUN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

• devam etsin

0|0
    0|0
    • Bence artık zarar vermeye başlıyor, klubü ve taraftarı kullanma çabasında. Artık tadında bırakmalı bence...

• onun bırakması hükümetin zaferi olacak

• Hükümet şike soruşturma ve dava aşamasında gündemi çok güzel değiştirdi. Onlarca asker öldü, elektrik, gaz, benzine %25 zam geldi. Gündem hep bu konuya odaklandı, kimse farkedemedi. Hükümetin kötü giden döneminde bulunmaz nimetti bence. Hükümet zaferini zaten o dönemde kazanmıştı.

• olmasın artık ya

0|0
    0|0
  • Sanmam. Genel kurul toplanıp seçime gitme ihtiyacı duyduğuna göre elbette Aziz Yıldırım'ın da görüşü dikkate alınmıştır. Zaten bu saatten sonra Aziz Yıldırım yeniden başkan olsa da Fenerbahçe için verebileceği pek bir şeyi kalmadı. Çünkü herkes çok yoruldu artık, yeni bir kabuk değişimine herkesin ihtiyacı var; Hem Aziz Yıldırım'ın, hem tüm Fenerbahçelilerin.

0|0
    0|0
  • Bir GS'lı olarak beni bile bıktırdı artık. Fenerbahçe güçlenecekse bile bıraksın. Sadece Fenerbahçe'nin değil ülke futbolunun da içine etti o ve onun gibiler. Yeniden aday olursa hangi yüzle bu kararı alacağını merak ediyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • bence artık bıraksın da hafızalarımızda daha da kötüleşmesin..

1|0
    0|1
  • Olmanası gerek bir gs li olarak ben bktım laa yeter :)

0|0
    0|0
    • Hayatımın yarısı Aziz Yıldırım, R. Tayyip Erdoğan ve Polat Alemdar'ı görmekle geçti :)

Yeter be ya, başkası gelsin artık :D

• Yıl olms 2013hala polat dıe brı var oda ayrı bo meselede neyse :) en nhaytnde gtsnler yeter artk..

• Bence bırakmalı ama Yargıtay'ın kararını bekliyor. Eğer yargıtay ceza vermezse yeniden başkan adayı olacak. Eğer olumsuz cevap verirse Aziz Yıldırım'ın kafasında 3 isim var. Ömer Temelli, Vefa Küçük ve Celal Doğan...

0|0
    0|0
    • Arkadaş koca yönetimden Aziz Yıldırım'ın belirlediği, destek verdiği kişiler harici hiç mi kimse aday olamaz ya? Bu nasıl bir sapık düşüncedir, bu nasıl bir diktatörlük rejimidir anlamadım...

• Ali Koç'tan falan bunlardan aday olmalarını beklemiyorum. Kongre'de 3 kişinin savaşı olacaktır bence. Sadettin Saran, Mehmet Ali Aydınlar, Ömer Temelli...

• çok büyük hizmet etti fenerbahçe ye kimse inkar edemez.ama artık kulübün yeni bir kana ihtiyacı var ve dogru kişi lazım fenere..aday olmassa eğer iyilik etmiş olur fenere çünkü hem kulüp hem kendi çok yıprandı..

0|0
    0|0
    • Kesinlikle, şike soruşturmasından bu yana takımda kalan herkesin değişmesi lazım. Psikoloji olarak hepsi bitmiş artık...

• olmaz Aziz baskan devrimci bir gelenekten gelir gururludur sonuna kadar mücadele eder gittimi gider.. Büütün hizmetleri icin tesekkürler...

0|0
    0|0
    • Tesisleşme adına çok büyük katkısı oldu, fakat artık kalması takıma zarar veriyor bence...

• Aziz Baskan a agit ... sözün bittigi yerdeyiz... Kadiköy lü olarak üzüldüm..

• bırakmamalı ve devam etcektir inş

0|0
    0|0
  • artık bırakmalı zarar vermeye başladı

0|0
    0|0
  • Bence olmayacak.

0|0
    0|0
  • olsun tabi ben galatasaray taraftarı olarak memnunum

0|0
    0|0
  • olmaz abi en çok şampiyonlugumuzu o gördü olmaz

0|0
    0|0
  • azizem hangi yüz ile başkan olcak tarumar oldu fb...

0|0
    0|0
Yükleniyor...