Neden bilginin hazır olarak önünüze gelmesini istiyorsunuz?

Bu sitedeki sorulara bakıyorum. Çoğu internetten araştırılıp bulunabilecek türden sorular. Çok hazırcı olduk. Araştırma ruhumuzu kaybediyoruz. Hazırcı olmayalım lütfen. Biraz araştırma ruhuna sahip olursanız bu hayatınızda size kolaylık sağlayacaktır. Başarılı olmak istiyorsanız araştırma ruhuna sahip olmanız lazım. Neden bilginin hazır olarak önünüze gelmesini istiyorsunuz? Araştırmak çok mu zor geliyor?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum.bazı konularda insanlar hakkında fikir sahibi olabileceği ve kolayca bilgisayardan ulaşabileceği konuları soruyor.sonrada araştırmadıkları için sırf manipüle edilmiş kulaktan dolma fikirlerle insanlara saldırıyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen arkadaşın kafasına takılan sorular hakkında bizde bilgi ediniyoruz.

dediğinde de haklısın

0|1
    0|0
  • oy ama o bebiş çok tatlı yyaa

0|1
    0|0
  • Bazıları da sadece soru arayanlar,sormak için soranlar..

0|1
    0|0
  • saçma boş sorular olmasından iyidir araştırmadan öğrenmek için sormak. .. öyle boş sorular var ki soru olsun die sorulmuş..

0|0
    0|0
  • soru sormakta bir araştırmadır..burada sormak bence gayet güzel.çünkü buradaki soruların cevaplarından insan çok şey öğreniyor..internette yazsan bulucaksın ama burada insanlar kendi yorumlarını kendi tecrübelerinide belirtiyor

0|0
    0|0
  • Üşenüyorlar :(

0|1
    0|0
  • burda tartışarak online olarak daha kolay bilgi ediniyo insan daha etkili akılda kalıcı oluyo benım için

0|0
    0|0
  • he yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İyi fikir çatışması çıkardı burdan ama saat ilerledi .Zeki birinden bir soru diyebilirim. Ama büyük ihtimal sende öylesin neden diyeceksin saçmalama diceksin beni tanımıyorsun falan ama bizi bu hale getiren bu siteler ve bilgisayar teknoloji insanı köleleştiriyor aynı sigara gibi ama daha kötüsü

0|1
    0|0
  • Araştıramama dan değil o birşeyler yazıp bende buradayım demek, madem siteye üye oldum bari bir şeyler sorayım demek, bazende ben şunu düşünüyorum bakalım insanlar da benimle aynı mı düşünüyor farklı mı düşünüyor diye merak etmek, bazende egolarını tatmin etmek, bazen sırf yalnızlıktan bazen de yalnız kalamamaktan,

0|0
    0|0
  • sen saçını yaptığında ya da kestirdiğinde arkadaşına hiç sormuyormusun nasıl olmuş diye? Neden aynaya bakmıyorsunda arkadaşına soruyorsun :))

0|0
    0|0
    • sence ben ondan mı bahsediyorum?

• Yok anladım. :) dolaylı anlatım yapmışsın onu anladım ama benim bahsettiğim şey mesela "sınav ücretleri ne kadar" diye soru soruyorlar? bunun neresine yorum katacaksın. internetten araştırsa bulacak ama burda soruyor. bu hazırcılıktır işte

• onlar soru sormak için soruyorlar :)

• Google'da kuru bilgi var, burada yaşanmış bilgi var, çaktın mı köfteyi?

0|0
    0|0
  • dostum burdakide sosyal bilgiler ama çoğu tecrübeye dayalı cevaplar yani teori farklı pratik farklı şey

ha işkembeden sallayanda yok değil

0|0
    0|0
  • Ben genelde fikir almak olsun diye soruyorum.

0|0
    0|0
  • Hazırcılığı tartışıyorsan tamam ama bu sitenin de amacı belli hatta ismi de öyle..burada amaç sorularına cevap almaktan çok dostça tavsiyeler almak anladığım kadarıyla.

0|0
    0|0
  • öyle alıştım o yüzden

0|0
    0|0
  • Ben yeniyim ancak şunu farkettim, google'ye sormaktan daha eğlenceli burda sormak ;)

0|0
    0|0
  • bilgi başka şey,deneyim paylaşımı başka şey. ayrıca burası da öğrenmenin farklı bir yolu olamaz mı?

0|0
    0|0
  • çünkü eşşeğin zikinden dolayı.

0|1
    1|1
  • yok milletle konişup belki ikide laf ederiz iki konuşuruz iki asılırız belki birde arkadaş oluruz ya da aynı şehirdeysek neyse daha yazmıcam

0|0
    0|0
  • Tembel bundan tembel

0|0
    0|0
Yükleniyor...