Ölsem de unutmam diyecek kadar canınız yandı mı hiç?

"Topuklu ayakkabıların ayağını acıtıyor ama onları seviyorsun.

Sevgilin de öyle olabiliyor bazen...

Canını yakıyor yine de gidemiyorsun.

Alışkanlık değil işte bayağı seviyorsun.

Sizler topuklu ayakkabısı ayaklarını vuran kadınlarsınız.

Topuklarınızın altında kâğıt mendiller var.

Bazılarınızın gözyaşlarını silen mendiller işte, yabancı değiller.

O mendiller hep canınızın yandığı yerlerde..."

// Soğuk Kahve

Sahi sizin, 'Ölsem de unutmam!' diyecek kadar canınız yandı mı hiç? Benim yandı...

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı geceler var.. Gece değil bir ömür gibi. Bu gece gibi.

Özlüyorsun, geçmiyor.

Öyle bir an geliyor ki sarılmak istiyorsun, gözlerini kapatıyorsun kokusu burnunda ama yanında yok..

İşte o an beynin sol tarafı uyuşuyor, nefes alamayacak gibi oluyorsun..

Size benden bir tavsiye; Kimseyi '' Allah'ım ne olur onu içimden al. '' diyecek kadar sevmeyin..

8|2
    0|0
    • Tam da beni anlattın ve ağlattın :( Yüreğine sağlık.

• sevmk bnce istmsz birşey asık olmak da ole ınsan hadı ben suna asık olıyım demıyor gıbı kader mı artık kısmet mı bılmıyorumm ben oldum cok sevıyorum canımdan cok hersydn cok ama olmyr yurumuyor sevdgm ıcın bısı dıyemıyrm korkuyrm ayrılır dıye o olmadn nasl yasayacagım dıyorum hayatımın tamamını o olusturms

• İnsan isteyerek aşık olmaz tabi ki bir bakarsın olmuşsun.

Erkekler Ne Diyor 31

• Hiç bir şeyi unutmam. Sadece geri plana atarım çoğu şeyi...

Unutamayacağım, çok zorlanacağım ve üstesinden bir ömür boyu gelemeyeceğim bir şeyler yaşadım ve şimdi her sene aynı günlerde, aynı umutsuzluk, depresyon, üzüntü, sıkıntı aklına gelebilecek en kötü durumu yaşıyorum. Ölsem unutmam belki lakin ölürken o ismi ve içimde kalanları söylemezsem gözüm açık gider eminim...

1|0
    0|0
    • Aklıma iki şarkı geliyor bu zamanlarda, çok severim ikisini de... link link

• İlk şarkıyla öldürdün sen beni zaten :(

• Her gün yaşamak için bir sebep arıyorum ve verdiğim sözü tekrar ediyorum... Yaşıyorum, yaşamaksa eğer yaptığım... Rüzgar esiyor, güneş dokunuyor tenime, bir şarkı söylüyorum, sonra farkediyorum her yolcu gitmek istiyor ve ne yaparsam yapayım bunu durduracak güç bende yok... Kader mi dersin, ying ve yang mı yoksa, tao mu yoksa ka mı fark etmez. Hepsi kendi bildiği şekilde işliyor ve hayat bir şekilde devam ediyor...

• Ben dün birisiyle konuştum ve kendisine bekleyeceğimi söylemiştim. normalde yarım saat içerisinde görüşecektik. yarım saati geçince işi çıkmıştır veya uzamıştır diye en son NOT bıraktım. yazdığımda gece gireceğimi belirtmiştim. beklediğim ve gelmediği içinde tatlı bir sitem etmiştim.. Ama o nedense yanlış anlamış beni. ve şimdi mesaj gönderemiyorum kendisine.

1|0
    0|0
  • Nasıl bir psikolojiyle yazdıysan bunu işte şimdi hayattan soğudum. :/

2|0
    0|0
  • Agzıma s*ctı 5 sene hatta 6 sene. ama ölsemde untmam onla gecen herbır gunu. seviyorum napıcaksın gitsede seviyorum..

1|0
    0|0
  • Evet var ama karşılığında onlarında canını yaktım sonrasını hatırlamak dahi istemiyorm

1|0
    0|0
  • "Hamdım, piştim, yandım; Hamdolsun"

4|0
    0|0
  • Evet trekking yaparken ayağım kayıp düşmüştüm bacagıma resmen odun saplandı ve iz kaldı hiç unutmam :)

1|0
    0|0
  • :) :) (: (:

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Hacı bildiğin ayak fetişini tarif ettin :))

1|0
    0|0
  • Sen şimdi hiç 14 Şubat'ta en yakın arkadaşınla aldatıldın mı?

1|0
    0|0
  • futbol oynarken çüküme top gelmişti, hayatta o acıyı unutamam

1|0
    0|0
  • oldu sonra dedim ki kendi kendime madem öleceğim her şey sona erecek o zaman hayatı yaşayayım doya doya şimdi yaşıyorum harcıyorum paraları :D

0|0
    1|0
  • Annem 9 yaşımdayken 10 kuruş vermemişti bana bakkalda. Keloğlan sakızlarından alacaktım. İçime dert oldu ölsemde unutmam.

0|0
    1|0
  • Yanmaz mı takıntım oldu hatta.

1|0
    0|0
  • Bana topuklu ayakkabı deme :(

1|0
    1|0
  • '' Benim yandı ''

1|0
    0|0
  • Olduda öldüğümde onları düşünecek vaktim olmayacak.

Orda tempo çok yoğun bide çok sıcak falan.

1|0
    1|1
  • Hemde çok yandı

1|0
    0|0
  • ne kadar yanmış olsada bak ölmemişssin belki unutmuşssun bile sen çokmu seviyorsun topuklu ayakkabıları bunu anladım

0|0
    1|0
    • O güzelim yazıdan bunu mu anladın yani? Pes doğrusu.

• hayır tabiki ima etmek istediğini çok iyi anladım ama burda duymak istediklerin senin içini ferahlatmicak o yüzden ayakkabı üzerine yazdıklarına göre yorumladım

• duygusal manada olmadı da. ayağımdan nasır aldırmıştım pıçaklan.yok böyle bir acı.ayağıma yediğim uyuşturucudan beynim bile uyuştu ayağım uyuşmadı hıannına

0|0
    1|0
  • evet yandı

1|0
    0|0
  • olmadı o kadar.olmuşsada demekki benim için o kadar büyük değilmiş.

1|0
    0|0
  • cok onyargilisin tanimadan deger biciyosun yapma boyle

0|0
    1|0
  • neden yaptin?

0|0
    1|0
  • kimse yok öyle

0|0
    1|0
  • o kadarda degilll

0|0
    1|0
  • yüreği yaralı bir ceylan aşkın kutsi gözyaşlarını döküyor...

0|0
    1|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • benim yandı. sevmediğimi düşünerek ayrıldığım 5 yıllık kız arkadaşımının karşımda bir başkasıyla öpüşmesini şans eseri gördüğümde.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 22

• Ben 6 ay önce evlendim

Simdi ailesi bosanmamizi istior oda susuyor...

3 hafta oldu ayriyiz o annnesinde ben annemde...

Beni bukadar üzeceyini bilseydim hic tutmazdim ellerini...

Bakmazdim gözlerine...

Ben bir ömür onunla olmayi hayal ederken

Hergün evimizin kapisindan girdiginde yorgun sessiz hergün biraz daha yasli girdigini göre göre dahcok sevmistim onu...

Sadece bir ömür boyu el ele yaslanmak icin sevmistim :'(

5|0
    0|1
  • tabi eski sevgilimin bir arkadaşı (arkadaş olduklarını bilmiyorum ozamanlar) biz çocukla ayrıldık 1 ay falan geçti bunla tanıştık uhh bana aşıkmış bişeyler

cam açtı bana şarkı söyledi tabi şarkı söyleyince bende mal gibi aşık oldum sonra yaşadık işte güzel anılar romantikliler sonra baya oldu ve bana ben onun arkadaşıyım seni hiç sevmedim dedi benim tek diye bildiğim olsun gitme oldu 4 5 sene oldu hiç unutmak hep aklımda

2|0
    0|0
  • "Senin yaşın küçük neyini gördün de bu hayatın canın yandı" derler ama yanılırlar. İnsanın canının en çok yandığı zamanlardan bu yıllar. Yaşadıkça öğreniyorsun,kimseye güvenilmez! 'İstanbullu' abime katılıyorum; hamdım,piştim,yandım; Hamdolsun. Allah daha büyük acılar göstermesin.

1|0
    0|0
  • Hayatımda babam bile tokat atmamışken bir erkekten tokat yedim,haklı ve suçsuz olduğum halde.Ölsem unutmam...Çok ağırıma gitmişti gerçekten..

2|0
    0|0
  • En iyi cevabı okudum da..

Gözyasların cabuk dökülüyor, daha güclü olmalısın.

Basit bir su damlasına yenik düsecek kadar zayıf olamazsın.

Hem..

Böyle sorular sordugunu bilmiyordum.

Güzel benzetme.

2|0
    0|0
  • herkesin yüreğini kanatan bir yara olmuştur sanırım

1|0
    0|0
  • Göz ameliyatı olmuştum.Göze bir şey sokup sabitliyorlar kıpırdamasın diye.Hah o hissi unutmam.

1|0
    0|0
  • olmam mı...

1|0
    0|0
  • öle bir yandıki acıdan öleceğimi zannetmştim 1.5 ay baş parmağımın içine 2 tane platin takmıslardı tedavi amaclı her gece acildeydik onlar cıkartılırken yaşadığım acıyı kimse bilemez anlamaz öyle bir acı :(

1|0
    0|0
  • herkesin canı unutamayacağı kadar yanar bir gün...

1|0
    0|0
    • Dilerim, herkes üzdüğü kadar üzülür.

• hiç öyle deme.herkes hakettiği gibi hakettiği zamanda hakettiği yerde hakettiği kişiyle yaşar kafanı yorma ;)

• Oldu malesef

1|0
    0|0
  • Yanmaz olur mu... Yaşımız ufak olabilir ama yandı işte.

1|0
    0|0
  • Benim de yandı...

1|0
    0|0
  • Benimde yandi.

1|0
    0|0
  • Evet hmde çok

1|0
    0|0
  • yanmaz mı.aptal yerine konmuştum,aldatılmıştım..

1|0
    0|0
  • Evet yandı

1|0
    0|0
  • Yandı

YAKTILAR!

1|0
    0|0
  • benim de yandı :////

1|0
    0|0
  • evett yandi

askim don be seviyom seni cok seviyom:(

1|0
    0|0
  • Bir hafta var hayatımda asla unutamayacağım.

Evden bir telefon geldi annen bu kez göğüs kanseri gelsen iyi olur.

Araç yok taksi yok gözüm kararmış kış ayazında deli gibi otogar yoluna düşmüşüm 10 km yürüdüm gece vakti bir başıma.

Yüz felci olmuşum ben tabi haberim yok. Zaten olsa da umrumda değil.

Tedavisi sürerken annemin erkek arkadaşımın en yakın arkadaşımla beni aldattığını öğrendim.

Sonra doktor bana yüzün böyle kalabilir gecikmişsin dedi.

Allah kimseye ana acısı yaşatmasın.

3|0
    0|0
  • Yok valla şükür olmadı

1|0
    0|1
Yükleniyor...