Bakın şimdi bir toplanın..

Ya çok tuhaf bir şey sorucam ama yıllardır süregelmiş bir kalıp var kız gözünü kaçırıyosa o senden hoşlanıyor ben de her zaman yolda hani bir karşı cinsle karşılaşsam ya da bir cafede falan hemen gözlerimi kaçırıyorum göz göze gelince yanlış anlamasın diye sonra gözüm dalıyor adamın üzerine yine fark ettiğini anladığım an kendime gelip yine gözümü kaçırıyorum napayım ya nerde yanlış yapıyorum bide sey sevgili ablalarım küçüklerim bu sorum da size acaba siz nasıl caktırmadan birilerini kesebiliyosunuz acaba ben hep yakalanıyorum da yılların tecrübesi falan demeyin kaç yaşına geldim yok yani :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ee toplandık nerde pilav ayran yok

0|0
    0|0
    • yapmayı bilmiyosam demek :(

• tamam neyse affettim gece yemek yenmez zaten unutmuşum sory :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınlarda nasıl oluyor bilemiyormda erkeklerde sabit öküzün trene baktığı gibi hunharca abanıyoruz :D

0|1
    0|0
  • gözleri birden kaçırmazsan acık acık kesiyo zannediyoruz:D ama birden kaçırırsanda gizlice kesiyo diyoruz bunun kaçarı yok her halükarda kesiyosunuz :D

0|1
    0|0
    • yaa ne biçim şey o

• yok ya yani hemcinslerimin çopu böyle düşünüyor da ben acaba acıkta bir yerim mivar bugun yüzüm mü soluk bir şey miyanlış diye kendimi yiyorum ya ben tam bir kız olamamışım sanırım

• bende önceden öyleydim biri dikdik baktıgında kesin biişi var ona bakıyo derdim sonrada özgüvenin arttıkca alısıyosun :D özgüvenle alakalı o:D

• aaa bu dogustan gelir ve hep bız bakmayınca kızlar bakar sen nıye yapamıyosun sende bıraz erkeklık var galıba:)

0|0
    0|0
    • yok ben de bakmayınca atlıyorum o da hissediyor mu ne hemen bana dönüyor :/

• yaa ben hoşlandığımı belli ederim onda sorun yok da yanlış anlaşılmalar oluyo bakışırken onu napıcaz esas

• onun ıcın yapacak bısey yok anca 2090 da cozulur bu problem anfırçınitli

• ilk başlarda kaçırıp sonradan hayranlıkla seyrediyor ya da davetkar tavırlar takınıyorsa hoşlanıyor demektir

0|0
    0|0
  • Arkadaşım seviyorsan git konuş. Erkekler cesaret edemiyor gerçekten, eğer hoşlandıysan belli et. Göz kırp ne bileyim peçeteye bir şeyler yaz gönder garsonla. :) Ben böyle düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • o bişey mi neysee...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şöyle oluyor. sağ elini göz hizana getiriyorsun. işaret ve orta parmağının arasını açıyorsun. o bakınca hepsini kapat saçını düzelt . tabikide böyle değil. kesmiyorum.

0|0
    0|0
    • ha ole yapan kızlara ben kılım biruye abla:( ben sole yapıyorum onlara begenmıssem gozumu cekmeden gozlerının ıcıne dik bakıyorum oda cekemıyo

• ooo. valla erkek olsan birşey denilirdi. ama kızsın demiyorum. yapma öyle şeyler.

Yükleniyor...