Büyük takımların kardeşliği

neden hep kavga kıyamet arkadaşlar? hiç bir takıma gıcıklığım yoktur ama bazen çok yakın arkadaşların takım yüzünden bozuştuklarını görüyorum. tabi laflar atılır birbirine tartışılır ama kavgaya bıçak sokanını bile duyuyoruz. neden şiddet var futbolda. taksim olayında o kadar güzel görüntüler vardı ki bütün takımlar sarılmış bir arada. o kadar hoşuma gitti ki. 3 düşman takımın bir arada olması çok gururlandırdı beni. bütün takımlar kardeş olsa çok güzel olurdu. siz ne düşünüyosunuz?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçeden baska dostu yok Fenerbahçe'nin.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• büyük takım olmanın en önemli şartı fanatik taraftarlarının olmasıdır.. bu sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın her ülkesinde aynı..

dünyanın en iyi derbileri dedikleri takımların taraftarlarına bak hep birbirine girerler ve ne kadar çok olay çıkarsa o kadar çok popüler olur ve dikkat çeker o takımlar ve taraftarları..

1|0
    1|1
  • bazıları rekabeti düşmanlık olarak gördüğü sürece barış en fazla 3-5 gün olur

1|0
    0|0
  • tabiki rekabet iyidir ama düşmanlık nedir abi ya

0|0
    0|0
  • Ayıdan post galatasaraydan dost olmaz

1|1
    0|0
  • Dünyada her takımda aynı demişler. Sabah sabah iyi güldüm. Şekil 1A. Dün gece Süper Kupa maçı oynandı. Bayern Münih Chelsea. Bayern Münih kazandı. Chelsea taraftarları alkışladı. Şimdi gelipde dünyanın her yerinde aynı demeyin.

0|0
    0|0
  • Ben her takimi severim ama şu fenevden nefret ediyorum kadir hasta bunlara iyi sövmüştük siz kardeşlik diyosunuz..

0|0
    0|0
  • aşırı ffanatık 2 ulke var saten bırı arjantın bırı turkıye oda toplum la alakalı bısey bence

0|0
    0|0
  • sürü psikolojisinde şiddet oldukça yaygındır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...