Kafam çok karışık gerçekten yardıma ihtiyacım var

Arkdaşlar meraba direk konuya gircem

Sevgilim kayseride okuyor face vesilesiyle tanıştık. Hersey güzel gidiyordu yanıma gelmiş bulusup güzel vakit gecirmiştik ve tekrar kayseriye gitti. Sonra bir kiz facesine mesaj yazmiştı sende aynısın falan gibi hemen şifresini değiştirip kızla ben konustum. Benleyken konustuklarını öğrendim. Buluştuklarını kızın çok sevdiğini faln. Kendi facemden mesaj attım anlat ne oldu diye işte konuştuk buluştuk özel leyler yaşadık seninle buluşmaya giderken yazma bana sevgilimle buluşacağim diyodu dedi. Erkekarkadasım buluşmadık diyor. Konuştum evet inkar edemem bana inan dedi ve sonuçta barıştık. 2 3 hafta gectiktn sonra kafasının karışık oldugunusevip sevmediğinden emin olmadığını söyledi. Ama sonra ag diledi ve yine affettim seningibi birini kaybedemem diyor sevdiğini söylüyor ailesine söyledi aileme söyledim Şu an herşey yolunda*bnim kafam karışıyor gecmişi düşündükçe kendimi ezik hissediyorum:( ne yapmam lazım

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok çabuk barışmıssın keşke hemen barışmasaydın ya bilemem bana kalsa ben o kızla konuştuğu için bile bir daha barışmazdım amaşu anaranız iyiken bunları düşünme sonuçta barışmıssın yami bozma aranı normal ol geçmişi düşünme olmuş bitmiş sen affetmişsin ama eğer bir daha ayrılırsanız barışma derim

1|0
    0|0
    • Hemen barışmadım canım zaten

• Rica ederm:)) teşekkür ederim bu arada en iyi cevap için :))

• Ricecederim

Erkekler Ne Diyor 1

• ulan hala var mı böyle faceten tanışan garibanlar,yokluğun gözü kör olsun

0|0
    0|0
    • Evt var da soruyla cevabının alakası yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...