Nedir bu kızların araba merakı ya ?

Genelleme yapmayın falan demeyin sırf bunu test etmek için 1 yıldır arkadaşımla uğraştık Adım Güven kendi işyerlerimiz var hava atmak falan değil niyetim aracım bmw x5 1 yılda 37 kız ile tanıştım.Hepsiyle tanışma sonrası hepsi ama hepsi araban var mı ? arabadan nerde akşam beni araban ile alsana dedi. yani tamamen araban varsa seninim niyeti vardı.Tabi biz test ve iddia olduğu için hiç bir kıza arabam yok dedim. inanırmısınız ilk görüşşmeden sonra birdaha ne telimi açtılar nede aradılar..Hani bence arabanız olsun bütün kızlar önünüzde arkadaşlar biz buna inandık ve uyguluyoruz.Ama kızların araba merakını hala çözemedim. 4 lastik için kendilerini feda ediyorlar haksızmıyım ?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok yahu. Mesela benim için araba sadece ihtiyaçtır. Bir erkekle araban var mı vs. muhabbetine hiç girmem.

0|0
    0|0
  • Sansina kus hatta kufr et hep neyse oyle kizlarmi seni buluyo

0|0
    0|0
  • Esaslı kızlarla tanışmamışsın ne diyim

0|1
    0|0
  • Erkekler çok farklı kaç kez araba camımda tanışma kartı denk geldi

0|0
    0|0
    • ilk kez duydum bu yöntemi, yuh ya :))

• almira çok yol kenarlarında bekleme annem :D

• Parklıyken oluyor bindiğimde farkediyorum yol kenarı ne alaka :) kafeyedemi gitmeyek

• Benimki motor.

0|0
    0|0
  • kusura bakma da gerçekten genelleme yapıyorsun her kız öyle değil artık o da bulduğun kızın kalitesi

0|0
    0|0
  • demekki ucuk kızları buluyorsun cekiyor belliki:)

0|1
    0|0
  • sen yanlış çözümlemişsin. arabası olanın durumu vardır. durum demek para demek. senle tanışanların merakı araba adı altında cüzdanındaki şişkinlik.

1|0
    0|0
  • Tüh yaa keşke benimle de tanışmış olsaydın... O zaman istisna olurdum, çünkü hiç araba takıntım falan yoktur. Neyse artık, sağlık olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 sende nasıl oluyorda 37 kız sadece araba için seninle tanışıyor ya da tanıştıkların sadece araba varsa beraber olurum diyor?

Benim arabam yok ama tanıştığım hiç bir kız bana araba sormadı nasıl olacak bu iş?

Biraz usturuplu sallasan daha iyi olurdu.

0|0
    0|1
    • 1. tanıştığımız kızlar bardan cafeden yemekten spordan tanışdıktan sonra buluştu ve araba soruyorlar arabayla içeriz gezeriz uyuruz vs

2 senin tercih ettiğin kızlar ile benimkiler arasında fark var

• E kusura bakmada oradan çıkaracağın kızdan ne bekliyorsun ki?

Onlar Türk kızı amaçları belli

Ben Kiev de kızla clup ten çıkıyorum yürüyelim desem hayır demezler tyaksiyle gidiyoruz araba sormazlar. Adama bakarlar Bara takılan Türk kızları gibi gibi arabaya şatafata değil.

• Arabamız yok ama çok istiyosa el arabası var ona bindiririm bir tur.

0|0
    0|0
  • Birde birçoğu bmw hastası anlamadım gitti bende :D

0|0
    0|0
  • 37 kıza çaktın mı peki araba sayesinde

0|1
    0|0
    • ahahahah ilahi gizli :D

• yanımda eleman götürünce kız nasıl gelsin hacı olurmu öyle şey ya:D

• :) merak etme tek gelen kız bulmaan zor

Yükleniyor...