FB İçin 2 BJK için 1 yıl hakkında düşünceleriniz?

Soru açık ve net ne düşünüyorsunuz? Yani sizce bu adaletlimi?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım suçlu olsaydı bu kadar ısrarcı bu kadar takipçi olmazdı yanında bir sürü yol gösteren var birinden biri durdururdu adamın bir bildiği varki hala ısrar edip hakkını aramaya çalışıyor

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır: Aykut Kocaman

bir gün herşey ortaya çıkacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• FB için adalet yerini buldu bence ülkemizde şikelerin önüne geçildi böylece çokta üzülmemeli insanlar,

BJK için bir yorum yapmamın doğru olduğunu düşünmüyorum o maçı izlemedim renktaşlarımdan da hak etmediklerini savunanlar var,bu yüzden kulaktan dolma bilgilerle gelmeyeceğim,olan ülke puanımıza oldu

Tek bir şey öğrendim ki UEFA ayrımcının önde gideni

0|0
    1|2
  • bence değil gs 0 yazılmalıydı bu yazıya birde.

0|0
    0|1
  • Feneri bilmem de BEŞİKTAŞIM hak etmedi. Sonuç kimin umurunda k, biz CASmıyoruz ;) :)

1|0
    0|1
  • fener kaşındı yalan yok.

0|0
    0|1
  • Hakedilmeyen cezalar.

0|0
    0|0
  • 2 takımıda rahat bırakmadılar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• no adalet yes ayrımcılık

0|0
    0|0
  • adalet tabii ki de, ama sadece bu iki takım mı olması lazımdı türkiyeden onu bilemiyorum. asıl adalaet mi sorusunu türk spor mahkemesi olan tahkim kurulunun "şike yapılmıştır ama sahaya yansımamıştır!" kararı için sormak lazım. bizde böyle güçlüye yavşama durumları oldukça ancak başkası kafamıza vura vura doğru yolu buluruz...

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa gerçekten üzüldüm. Fener hak etmişti ve böyle olacağı da belliydi.

Keşke baştan verseydiler kararı da Arsenal hezimeti olmasaydı !

Ama gönül isterdi ki gs fb bjk avrupada adını hep beraber duyursun

Galatasaray ve Trabzonspor duyuracak. ona da tüm türkiye şükretmeli ;)

0|0
    0|0
  • Geç gelmiş adalettir.

link

0|0
    0|1
  • bu takımlar şike yaptı deniyor kanıt varmı?

peki kanıt varsa neden bu adamlarım o dönem aldığı başarılar neden elinden alınmadı buda tezat.Yani Ya bizim TFF. de bir i.nelik var ya da UEFA da hangisi yanlış karar verdi bence önemli olan o.

0|1
    0|0
    • Tff i*nenin kuyruklusu olanından. Daha göremiyor kimse bunu? ve sıçmaya devam ediyolar. Türk futboluna yazık !

• Zamaninda Mehmet Ali Aydinlari dinlemedi kimse simdide bunun cezasini cekiyolar. Simdi onca para ve emek kaybettiler.

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak yazıyorum hemde koyu beşiktaşlı olarak az bile şikeye beşiktaşınki ideal ama fenere az

0|0
    0|1
  • Galaasaraylı polemiğe girmez ikisine de koyar geçer

0|0
    0|0
  • Gayet haklı hatte men etmeleri lazım mk nedir lan bu juventus yaptı die takımın anasını sktıler bızımkıler hala hak arıyor bırakın bu ıslerı bu yuzden turk takımları gelsımıyor

0|0
    0|1
  • bjk yazık oldu fenev beter olsun

0|1
    0|1
  • kabak patlaması...

0|0
    0|0
  • Serdal adali efendi besiktasa ugrattigi zarari cebinden karsilasin maden yaptin hic olmasa vicdani bir sorumluluk üstlensin

0|0
    0|0
Yükleniyor...