Bir gün bir yerlerde karşılaşırsak benimle yeniden tanış...?

Aslında sorum basit severek ayrıldınız ama olmuyordu hep birşeyler eksik kırılmışsınız inctmiş sizi ama biliyorsunuz ki kalbiniz ölene dek ona ait ... Size dönmek istiyor ama canınızı öyle yakmış ki silemiyorsunuz ... Ne yapardınız ? Yani yolunuza devam edermiydiniz veya onu tekrar severmiydiniz ? Değişme ihtimali varmıdır?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• tekrar sever adam ederdim ben olsam.. zaten baslamasam da kalbim başımın etini yerdi öyle üzüleceğime şansımı denerim en azından keşke demem daha iyi

0|0
    0|0
    • 5 sene uğraşmışsın ve en az 10 defa terkedilmiş uzun zaman düzeltmeye calışmışsın ama o her seferinde daha çok yakmış canını?

• ama severek ayrılmışsınız ağır şeyler atlatmışsın canının çok yandığını ifade ediyorsun nasıl mutlu olacaksan öyle yap bence otur mantıklı düşün

• mesele burda ben olsam böyle derim felan değil mesele tamamen sen kendin karar vermelisin

Erkekler Ne Diyor 1

• Yattığı yere alışması gibi bir şey insanın..

Bir kaç gün yabancılık çekse de en derin uyku güzel ve yeni bir yatakta uyunuyor..

1|0
    0|0
    • Sanırım en doğru yorum bu olucak :) yani .. Cuk olmuş

• Tşk ederim keskin cümlelerden anlayan biri çıktı sitede şaşkınlığıma inat mutlu oldum:)

• Cümlelerin keskinliği daha iyi oluyor aslında ne anlatmak istedigini sıradan kelimelere sığdırırsan bu senide sıradanlaştırır benzetmeni çok beğendim kalbimden geçeni gördüm ve bendede bir şaşkınlık dalgası geldi geçti :)

Kızlar Ne Diyor 2

• defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • o gelsin de ben onu adam ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...