Vicdansızın birine aşık oldum çok çok üzgünüm askere gider ayak terk edildim ne yapayım çok yanlızım:(((

Vicdansızın birine aşık oldum çok çok üzgünüm askere gider ayak terk edildim ne yapayım çok yanlızım:(((

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Unutmaya calıscaksın

0|0
    0|0
  • Önüne bakacaksın başka yolu yok. Yaptığı şerefsizlik !

0|0
    0|0
    • tam askere gider ayak hiç bir şeyde yapmadım benden ayrılma sebebi kamera açtıgmızda öksürdüm makyaj yapıyordu dikkati dagıldı buna kızıp gitti:(((

• daha çok üzülürüm derken neden ki sizce:(( barışsam falan bir şekilde düzelmez mi dersiniz:((

• Kesinlikle Hayır. Sen askere gideceksin ve kız seni yüz üstü bırakıyo bu kızdan bir şey bekleme.

• pfff sana kizmi yok ,bos ver :/ iyiki ayrildi ,donunce iyi biri karsina cikar :)

0|0
    0|0
    • çok seviyordum ama ya tek yarim oydu:((( çok üzgünüm keşke hep yanımda kalsa hiç gitmese:(((

• vallaaha bos ver askere gidcen bide onumu dert edcen ya :/

• zaten onunla evlenebilmek için askere gidiyordum ben yoksa gitmeye niyetim yoktu:((( onun için gidiyorum yani:(((

• Bende vicdansizin birine asik oldum hatta onu cok sevdim ama o baska birini secti ve simdi beni gorunce gormezden geliyor :-( iste beni bu yakiyor bitiriyor cok seviyorum onu cok :-(:-(:-(:-(:-(

Peki ben me yapcam?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki ne yapsak seninle aşagı yukarı aynı durumdayız birbirimizi teselli etmek için konuşsak arkadaşlık mı yapsak acaba:(((

• tamam ekme beni skypen var mı ? özelden mesaj atabilirmisin iyi gelir valla bu derdi çeken bilir

• Skype kullanmiyorum ama seni ekledim kabul et mesajla konusalim ozelden dert arkadasim :'(:'(:'(

• Yanlız değil Yalnız .

Ne yapacaksın hayatına bakacaksın bu kadar basit.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...