"İstanbul" sizce nasıl bir yer? İstanbul deyince aklınıza neler geliyor?

Arkadaşlar, yarın İstanbul'a geleceğim ve İstanbul'u iyice gezeceğim. İstanbul sizlere neleri çağrıştırıyor? Bence fevkalade güzel, tarihin günümüzle bütünleştiği, eğlenceli, aktif ve hayatı derinden yaşayan bir şehir... Ben Beşiktaşı, Şişliyi, Halaskargaziyi, Eminönünü, Taksimi ve Nişantaşını severim kısmetse oraları gezeceğim ;) Daha başka İstanbul'da nereler gezilir ve sizce İstanbul'un en güzel yerleri nereleridir? Şimdiden herkese teşekkürler :))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çengelköye gidersen, çikolatacı var, ona uğra.

karaköye gidersen güllüoğlundan tatlı ye

üsküdarda dilruba restorant iyidir

hidiv kasrı iyidir,

göksu deresinin üzerinde güzel mekanlar var oralara gidebilirsin.

beşiktaşta çırağan meyhanesinde iç

bebekte poseidona git

gezeceğin yerler çok bıcır bıcır benim kafam almıyor o kadarını. beykoz tarafını yahut istinye tarafını öneririm. kireçburnunda biba kafeye git, tanıdık gelir belki. bir de ben sana şimdi koca istanbulu nasıl anlatayım =D seç beğen al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• istanbul gezen için iyi sadece.

yaşayan için ise trafik , çakma besinler , kalabalık , metrobüsün cilveleri ,

sen istanbula kime geleceksin? kac gün kalacaksın? 1 günde gezemezsin ki

0|0
    0|0
  • 5-6 defa gittim çekilcek yer değil gezcek yer çok tamamda bir yere gidelim diyoruz 50 tane otobüs değişiyo :D

0|0
    0|0
  • Napolyon:Dünya bir ülke olsa başkenti İstanbul olurdu:/

0|0
    0|0
  • sana tek bır soz soylucem bır yerı guzel yapan tanıdıgın ınsan kadardır egeer senı cok eglencelı bırı gezzdırırsse oraya 10 defa daha gıtmek ıstersın eger karamsar bırı ıle gezersen bıda gıtmek ıstemezsın ok ?

0|0
    0|0
  • minecim bence çok güzel sen pek gezemedin galiba bu kadar çok uzaklardan göç almasaydı çok dahada güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Fatih dahası varmı?

0|0
    0|0
  • İstanbul sadece gezilecek bir yer...

0|0
    0|0
  • memleketiiiim...offff.kaç yıl oldu beeaaa:S

0|0
    0|0
  • emirgana git koruyu gez sütişe git ya da taş kahve diye mekan var orda bı kahve ıç boğaza karşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İstanbul olmaz olsun diyorum, tüm sülalem orda ama bir tek kişinin varlığı lanetli kılıyor orayı bana..

0|0
    0|0
  • Kalabalık ve trafik geliyor aklıma direkt.

0|0
    0|0
  • sadece ama sadece gezene güzel yaşayana tam bir eziyet

0|0
    0|0
  • İstanbul güzel de sıkıldım burada doğdum büyüdüm yeter da artık yeni yerler keşfetmem lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...