Boşanabilir mi bu şekilde ?

merhaba arkadaslar. arkadasımın babasının uzun zamandır borcları vardı ve ödeyemiyordu bir türlü. ailesine huzur vermiyordu yani. adam borcları yuzunden evde huzursuzluk yaratıyordu.borclarını odeyemiyordu evine çocklarına bakamyordu. alacaklıları rahat vermiyormuş adama. adamda olmafıgı haldr ver ver diyorlarmış.simdi ben size bakamıcam deyp kaçmış. 15 gün olms kaçalı. baska sehre gitmiş. nerde oldugu belli değil. ben surdayım burdayım demiyormus ailesine. ailesiyle irtibatı kesmiş. anneside bosanmak istiyor ama babası yokken nasıl bosanıcak? adamın imzası ya da herhangi bir onayı gerekli mi? kadın mahkemede evine bakamıyor huzurumuz yok falan drse adamın onayı olmadan ya da adam mahkemede yokken bosanabilirler mi? çocukları için nafaka alabilecek mi?

Güncellemeler:
ben baska sehirde çalısıcam sonra sızı yanıma alıcam flan dememiş. sorgusuz sualsiz çekip gitmiş. sizde ne yaparsanız yapın demiş

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 3 sene sürer ama boşanır

0|0
    0|0
    • neden üç sene

• ama adamın nerde oldugu bilinmiyor ulasılamıyor yani adama

• tamam da e o zaman boşansın desem değişecek mi iş buna ancak hakim karar verir nasıl yürüdüğünü sordun söyledik

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuklar nafaka zor alır gibi görünüyoda boşanabilirler kadın dava açar adamda davaya gelmezse bir sonraki tarihe atar bir daha gelmezse ya bir sonraki tarihe atar ya da boşar

0|0
    0|0
  • mahkemeye gelmezse ertelenir ama gidip herhangi bir karokola dilekce verirse boşanır ama nafakayı almaları biraz zor herifin üstüne bişeyler olması lazım bide sgklı ya da bagkurlu olması lazım yani calıstını gösteren bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşanır ancak uzun sürer

0|0
    0|0
  • Boşanır. Nafakayı bilmiyorumda aynı bu şekilde boşanan akrabam var

0|0
    0|0
  • boşanabilir. hemde hiç bir sorun çıkmadan. hatta daha rahat boşanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...