Drogba ne saçmaladı bugün öyle ya ? sahanın en kötüsüydü sanki

sahanın zemini falan kötüydü de .. drogbada ayrı bir kötülük vardı hele son serbest vuruş neydi öyle ya . ben bursaspordan kalan bir bozukluk diye düşünüyorum haa melo da pek iyi değildi hanii . sizce kim en kötüydü .

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sahada sanki köstebek yuvaları vardı.Drogba her frikiği vurmaktan vazgeçmeli bunları fatih terim görmüyormu.Drogba utanmasa kale atışlarınıda kullanacak.Selçuk 35 dakikada sağ bek oynarken gördüm ne kadar saçma bir takım kuruyor.Maçın ilk yarısının en iyisi engin enginide aldı oyundan yazıklar olsun.

1|1
    0|0
    • yaa iğrenç bir galatasaray var bu sezon .. ne zaman açacaklar gözlerini merak ediyorumm

• gitsin afedersin böyle yapacaksa cehennemin dibine kadar yolu var .

• Kesinlikle öyle. :/

Erkekler Ne Diyor 5

• takımda iyi oynayan oyuncu bulmak zordu tek suçlu drogba değil

1|0
    0|0
  • Arada olur

1|0
    0|0
  • Drogbayla Muslera en iyilerdi.. adam ne yapsın pozisyonumuz mu vardı yattık durduk.. ama kötünün iyisi diyorum takım olarak kötüydük..

1|0
    0|0
    • muslera olmasa bitmiştik zatenn .. ama drogba biraz selçuk'a saygı duymalıı

• bencilliğinin nedeni biraz da takımın kötü oyunu. adam bir oraya koşuyor bir buraya defansa gidiyor orta sahada top çalıyor.. o yüzden biraz sahiplenme psikolojisi oluşuyor adamda..

• anlıyorum .. drogba bayıldığım bir futbolcu zaten sadece beklenenin altında kaldığı için üzüldüm biraz ..

• 3 puan eskişehirin hakkıydı drogbada burak gibi kendini atmaya başlamış

1|0
    0|1
  • tek yıldız kendsi sanıyor !

1|0
    0|0
    • sorma ya . rezil etti kendini ama selçuktur yani bu takımda serbest vuruşları kullanan karışma işine azcık saygı duyması lazım.

Kızlar Ne Diyor 4

• sahanın zemini kötüydü sanki bir siz o sahada oynadınız eskişehir başka stadda yaptı maçı

:)

ben çok beğendim gs yi aynen böyle devam etmesini bekliyorum :)

2|0
    0|0
  • ama öyle demeyin onların dorgbası var snijderi var lütfen onları eleştirmeyin onların gol kralı burak yılmazları varr aaa ayıp oluyor hahahaha :D

1|0
    0|0
  • Ben asıl Melo'nun kaçırdığı kafa pozisyonuna ağlıyorum

1|0
    0|0
  • En iyi Drogba'ydı:/

1|0
    0|0
    • Benim bildiğim drogbadan çok farklıydı açıkçası ve en iyi tabii fikrine saygı duyarım amrabattı bana göree . herkes işini bilene bıraksa en iyi drogbaydı diyebilirdim . serbest vuruş Selçuk'undur . son şansı kullanamadık . yerden vurdu yani mantıksızdı

• Yani berbattı takım anlamında şeyettim ben.

• tabii ki sahanın her yerindeydi drogba da biraz saygı eksikti Selçuk'a karşı

Yükleniyor...