Hadi Beşiktaş Avrupadan men edildi de..

Neden onun yerine başka bir Türk takımı değil de Trömsö kupaya katılıyor ?

Aynı şekilde F.Bahçenin yerine de Türk takmı katılmalı öyle değil mi?

Bu bildiğin Türkiye Futbol Federasyonunu ezik yerine koymak..

Güncellemeler:
Penaltılara giden maçta şike var diyen rengi bozuklardan cevap bekliyorum...

Bu Türk futbolunu bitirme operasyonu, anlamak zor değil..

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• İşte bunu bazıları malesef anlamyor onun yerine bir Türk takımı olmalıydı Türk düşmanları bakıyorum bazı diyecem çünkü hepsi değil bazı trabzonlular ve Galatasaray taraftarı bizim yerimize Rum takımın gitmesine sevinmiş siz türkmüsünüz :)

1|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• federasyon olmadı bir kaç sene yurt dışında oynamayız tarzı bir açıklamayla zaten ezik duruma koydu kendini. Malum renklilerin (ben kendilerine y.vşak diyorum) derdi var şuan kötü gidiyorlar bildiğimiz üzere gellip konuşacak halleri yoktur ;)

0|1
    0|0
  • #direntff

0|0
    0|0
  • Ben Bursa gidecek diye duymuştum hayal mi oldu?

UEFA ayrımcılık yapıyor işte

Ama bir gerçekte var ki hangi tür takımı gitsin ki Bursa gitse ne halt edecek allasen ya

0|0
    0|0
  • Türk düşmenlığından başka açıklaması olamaz.

0|0
    0|0
  • ya bir de madem yollican neden çağırıyorsun madem çağırdın neden yolluyorsun uefa tam bir ...

0|0
    0|0
  • katılıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yerine rum takımının gitmesine sevinen milyonlarcası varken diyecek fazla söz yok

0|0
    0|0
  • Bende bunu anlamıyorum iste. Tamamem bu haksızlık. Türkiye nin hakkını yediler. En azından fenerbahçe nin yerine bir Türk takimi gitmeliydi. Onlar ne yaptı gittiler güney Kıbrıs takımını aldilar. Onlarin ben amk.

0|1
    0|0
  • Ne fedarasyonda ne devlette iş yok. Suat kılıç her yerde yok şu kadar spor salonu yaptık yok şurda bilmem kaçıncı olduk diyor. Anca vatandaşın ödediği vergilerle açtığınız spor salonlarıyla övünün zaten. sadece onu yapmakla bakan olunuyorsa yerine geçecek adam çok.

0|0
    0|0
  • bir sonrakı 2 sene fenerın yerıne başka takımlar gıdecek bu yuzden sezon sonuna kadar rekabet olacak

0|0
    0|0
  • Turu Beşiktaş geçti bizim yerine başka bir türk takımı turu geçmedi ki beşiktaşın yerine girebilsin.

0|1
    0|0
    • Şampiyonlar ligine 2 sene önce Fenerin yerine Trabzonu almışlardı

• Bu duruma itiraz edecek adamlar şu an beşiktaşın bu duruma düşmesinden sorumlu olan lekeli insanlar ve şu an TFF'nin başındalar olacak iş değil , yüzsüz yüzsüz görevlerine devam ediyorlar birde

• Demirören kendi götünü kurtarmak için TFF başkanı oldu zaten..

Tff başkanı olmasa, Fikret Orman onu ağzına zıçardı.

• mantıklı bence de.

0|0
    0|0
  • ibretlik soru ronim 5***** demirörenin suçu ezik kendini düşünen bencil adam Beşiktaşı başkenken yıktı şimdi fenerbahçe ve beşiktaşın kadertiyle oynuyo Dolayısı ile Türkiye nin adını küçültmekten başka hiç bir pok yapmıyor:@

sinirlendim panpa :D

0|0
    0|0
  • suç tek uefa değil.tff ve avrupadan gitmekte ısrar eden klüplerde.ayrıca şike yaptıysa aziz yıldırımda hala fenerbahçenin başındaysa işte asıl sorun bu

0|0
    0|0
  • Evet,

0|0
    0|1
  • beşiktaş'a kurunun yanında yaş da yanar misal ceza verilerek saçmaladı öncelikle uefa . beşiktaş'ın yaptığı daha doğrusu yapmaya çalıştığı transfer olayını gs ali turan ambrabat transferlerinde yaptı ama ceza almadı. erkan zengini de aynı şekillerde almaya çalıştılar bizim ibrahim akını transfer etmek istememiz gibi . bunun dışında bayernin dortmundan transferi de şikenin babası ki götze şampiyonlar ligi fialinde oynamadı. lyonun şampiyonlar ligi gruplarında yaptığı şike belgelendi. keza rumen takımı bükreşinde şikesi tescilli ama uefa ceza vermedi. tipik türk düşmanı bu adamlar. ayrıca ben bu işin içinde siyaset olduğunu düşünüyorum. malum çevrelerin futbolu ele geçirmek ve cemaatleştirmek için yaptıkları çabalar bunlar. gs nin yapısına bakılırsa bu durum anlaşılır zaten iki senedir de her koşulda destekleniyor. ayrıca uefa nın en büyük saçmalığı madem ceza verilecek neden avrupa maçları oynatıldı. neden o stadlara binlerce insan getirildi.

0|2
    0|0
Yükleniyor...