Arkadaşlar sizce bu insanın yaptığı ne ??

Ben toptancılık marketlere dağıtım yapan biriyim.Binam var ve depomda binanın içerisinde.İki alt sokağımda aramın çok iyi olduğu bir market var ve onunda bir çırağı.Çırak gece 11 de geliyor yatağımdan kaldırıp mal alıyor sürekli.Sanki gündüzler torbaya girdi.Haftanın bir günü ona gidiyorum Cumartesi günleri ve tahsilat yapıyorum.Aslında o gün sadece mal alması gerekiyor fakat ksikleri oldukça o çıragını yollayıp mal aldırıyor.Tabi bu çııraktra hep zamansz zamanlarda gece geliyor.Marketin hesabı kabardı veresiye olarak malı verdim çırağına ve hesabı 500 TL'yi buldu .Hiç sesimi çıkartmadım sürekli ödemeyide aksattı.Yavaş yavaş geri ödeme yapıyor.Bu akşam kamera kaydı lazımdı gittim markete ve kayıtlara bakıyordum bana dediği söz bu;

"Geçen günde kamera kaydı almıştın ya sen aldın gittin bataryası bozuldu 50 TL madsraf yaptım yaptım şimdide dikkat et bozma" dedi ve güldü.Tabi herkes tanıdık mahalle bizim.Bana öyle geldiki sanki bana kaçtır söylüyor ödemedim ya da haberin olsun der gibi yaptı.Ödemeye kalktım yok vs diye mırıldandı.Bende kamera kayıtlarını aldım yarın görüşürüz seninle dedim o yok vs desede iyi akşamlar diyip çıktım.Sizce bu adam ne ayak ya nasıl insan keyfimi bozdu gece gece ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mal gibi davranması öyle olduğundan gece tahsilat yapması da belki tahsilatı yapacagı zaman geziyordur gece geliyordur bir de arkadasım sen de biraz dişini gostermen lazım yüz verdikce tepene cıkmıs azcık azarla borcunu falan iste gece geldiginde gunduz gel de o zaman bir sekilde sen de onu gıcık edersin

0|0
    0|0
    • sanırım anlatamadım o benden mal alan kişi tahsilat yapan benim malıda geceleri çıragı alıyor b*k var sanki gece geliyor..

• Herhalükarda tavrını koymalısın hic bir sey demezsen hep oyle yapar

• hesapta komşu ya onun için bişey demiyordum ne bu ya gecenin 11 inde zil çalıyor camdan bakıyorum çırak "abi nescafe alcaktım" bundan sonra kamyonla alsa yok sadece cumartesi günleri alır parasını verir herkes kendi yoluna

• sende her seferin de borcunu hatırlat iyilik yapıyorsun süistimal ediyor bence

0|0
    0|0
    • bu zamana kadar sesimi çıkartmadım bundan sonra cumartesi günü hariç mal alamaz benden çok koydu sence haksızmıyım bir sorun var mı insanız sonuçta ama bende sorunun olcağını düşünmüyorum

• düşün diğer toptancı arkadaşlarıma bbakıyorum bir haftalık çalıştığı bölgesinden 20000 tl alacakları var benim bir haftalık bölgede 1000 tl var 500 ü ondaydı yavaş yavaş ödüyor ama 50 tl nin hesabını yaptı komşu diye bu kadar aıldm yoksa veresiye öldürseler alamazlar benden :D birdahada cumartesi günü hariç mal alamaz olur biter ;)

• :) en iyisini yaparsın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...