Karşınızda eşarplı bir ateist var. Ne düşünürsünüz?

Öncelikle merhaba.Karşınızda eşarplı bir ateist var.Ne düşünürsünüz?Ben hayat buysa üstü kalsın diye düşünürdüm.Ya siz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• cok yazik derdim ve o kisiyi artik ne dogru ne yanlis anlamadigni sanardim tipki tugce kazaz gibi

0|1
    0|0
    • verdiğiniz örnek çok iyiydi :) teşekkürler :)

• inşallah :)

• benimde basim kapalli oldugu icin :) tam tessetturlu degilim ama oda zamanla degistirim yoksa niye kapandigmi biliyorum neyse sorun icin tskkr edirim

Kızlar Ne Diyor 5

• o ne be öyle diyecem ama moda diyenlerde çıktı. yeni versiyon bunlar .Allah sonumuzu hayır etsin.

0|1
    0|0
    • cümlemizin :) yorum için teşekkürler +1

• eşarbı siyasi amaçlı takıyor olabilir diye düşünürüm ya da çevresindeki baskılardan dolayı olabilir

0|1
    0|0
  • ailesi kapatmaya zorlamış olabilir diye düşünürüm, ne biliyim aklıma başka bişe gelmedi...

0|1
    0|0
    • :) bu da bir bakış açısı tabi ama dışarıda babası gözlemiyordur herhalde :)

• ya bir gören olursa..:D

• bu olabilir bak :) +1

• Öylesine rastlamadım sen rastladınmı?

0|1
    0|0
    • rastladığım için soruyorum zaten :)

• Bence çok saçma böyle yapması ama sanırım nedeni insanların bakışlarından korunmaktır sevmiyordur dikkat çekmeyi Allahın emri diye takmıyordur kendisi için takıyordur başka bir açıklaması varsa o daha da saçma diyorum.

• yorum için teşekkürler :)

• Canı oyle istemis.

0|0
    0|1
    • düşüncesiyle yaptıklarının çatışmaması lazım ama tabi sizin düşünceniz :)

• Moda icin kapananlar var.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bişey düşünmezdm

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin diye düşünürüm.

0|1
    0|0
    • :) aynen hocam

• Neye inandığı neye göre yaşadığı umurumda değil, yeter ki herkes haddini bilsin.

Yükleniyor...