Korku filmi önerebilir misiniz?

Korku filmi arıyorum etkileyici bildiğiniz güzel bir korku filmi var mı?

0|0
3273

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 72

• 28 days later: Pek korkunç değil ama etkileyici geldi, silik filmlerden değil. Özellikle müziğiyle..

30 gün 30 gece: Çizgi romandan uyarlama, kuzey kutbunda bir vampir çetesi kasabaya saldırmak için yılın 30 gün üstüste geldiği zamanı fırsat biliyor. 30 gün boyunca hayatta kalma mücadelesi veriyor azınlık bir kesim.

0|0
    0|0
  • dabbe izle

0|0
    0|0
  • Jeeper Ceerepers

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy.

5|1
    1|1
  • Ajdar - Şahdamar klibi :D

2|1
    0|0
  • EVIL DEAD

REC

REC2

A TALE OF TWO SISTERS

0|0
    0|0
    • A tale of two sisters kulağa creepy geliyor :D nasıl?

• fragmana baktımda ben bu filmi izlemiştim moviemaxte :(

• hmmm rec serisi ya da evil dead'i izledin mi peki?

• koleksiyoncuyu izle en az 2 gün etkisinde kurtulamazsın tabi ben koca sinemada 5 arkadaşla izlediğimiz için baya etkilendik

0|0
    0|0
  • Cehenneme bir adım ve Cehenneme iki adım iki filmlik bir seri güzel ya da silent hill, The conjuring, korku hikayeleri, Warm bodies, Mama, The purge, Nailbiter, The awakening

0|0
    0|0
  • zindan adası var çok korkutucu değil ama testere gbi saçma değil konusu gzel olay dünyanın en delilerinin tutulduğu bir adada geçiyor sonu iyi bitiyor kaliteli film

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ooooo korku filmi diyince bana sorcaksın piyasadaki tüm filmleri izledim şuan bir tanesinin çıkmaısnı bekliyorum Jessica's Room

0|0
    0|0
  • nelerden korkarsın

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey istiyorsun detaylı verirsen sana bir sürü korku filmi önerebilirim neredeyse tüm hepsini izledim :).

0|0
    0|0
  • 1314 film izledim hepsini not aldım en yüksek puan verdiğim korku filmlerinin 3ünü yazayım sana seç 1-)REC 2-) MEZAR BULUŞMALARI 3-)CEHENNEME BİR ADIM KARANLIKTA İZLE IŞIK OLMASIN PCDEN BAŞKA:) ÇOK İYİ SAHNELER VAR

1|0
    0|0
  • Johnny Sins filmlerini izle.

+18 aşırı korku içerir. insanlar sürekli çığlık atar felan.

0|2
    4|0
  • Paranormal Activity = Uhuuww İsmi Bile Ürpertici ;)

0|0
    0|0
  • El-Cin kesinlikle izle.

1|0
    1|1
  • ya söylicemde nette bulup izleyebilir misin orası meçhul : The Conjuring . hayatımda izlediğim en ürprtici film. gerçek olaylardan alınmasıda cabası .

0|0
    0|0
  • i know what you did last summer vardı

0|0
    0|0
  • tepenin gözleri

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 32

• korku fılmlerınden korkmadıgım için bırsey soyleyemıycem sadece bir anda çıkan seslerden bı an ürküyorum :)

0|0
    0|0
    • Normaldir ilkel beyinin şartlı refleksi, aniden yükselen ses öğrenilmemiş ve doğuştan var olan hayvanlarla ortak tek korku. Bazı filmler buna fazla yatırım yapar ki ucuzluk belirtisidir.

• korku filmi kisiye göre ikiye ayrılır

1)dini öğeler içeren korku filmleri

2)yaratık vb içeren korku filmeri

ben sahsen daha inanıdırıcı geldiği için dini korku filmerinden daha çok korkuyorum . bu konuda sana önerebilceğim filml "BÜYÜ"

yıllarca bu filmi türk yapımı bir filmden bisey çıkmaz diye izlemedim . ama bir gece tv de denk geldi gerçekten o gece uyuyamadım ve kolay kolay korkmadığımı korkudan baska film izlemediğimide belirtiyim

diğer kategoride korkunc olmasada iğren öğeler içerdiği için testere ve korku kapanı serisini önerebilirim özellikle korku kapanı 2 çok iyiydi

evil dead ıda izlemeni öneririm

0|0
    0|0
  • Uzakdoğu sinemasına bir bakmalısın.diğer ülkelerde başarılı korku filmine rastlayamazsın..

0|0
    0|0
  • Pek Yakında - Coming Soon : Filmin içinde filmden korkan insanlar :) onlar koruyor bir ben korkamıyorum şu korku filmlerinden...

0|0
    0|0
  • SON TREN kesinlikle izlemeni tavsiye ederim :)))

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi başarılı link

0|0
    0|0
  • Dabbe bir cin vakası 3 ay önce izledim hala etkisindeyim :)

0|0
    0|0
  • Evdeki düşman :)

0|0
    0|0
  • lanet çok güzel

1|0
    0|0
  • Dabbe cin carpmasi hayatimda gordugum iyi korku filmi

0|0
    1|1
  • Trt okulu ya da matematık dersı veren tv programlarını ac . Yada acma sakın !

0|0
    0|0
  • hostel serısı veya yuksek tansıyon, ucube

0|0
    0|0
  • Ya kırkı yıllık korku filmi izleyicisiyim halkadan daha kaliteli korku filmi görmedim eskiler herzman iyi oluyor gerçekten çok fil izledim korku olarak ama hiç önereceğim film yok 4 4 lük.

0|0
    2|0
  • bence hepsi saçmalıkkkk bırakın bu işleri

0|0
    0|0
  • otel (hostel) diye bir korku filmi var 6 ya kadar devam filmleri çekilmiş. izlemeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • Dabbe, bir cin vakası

0|0
    0|0
  • Vizyonda korku seansı var güzel fimdi

0|0
    0|0
  • Teksas Katliamı

Sevgililer Günü Katliamı

0|0
    0|0
  • bir cin vakası ' nı izlerken bayaa etkilenmiştim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...