Korku filmi önerebilir misiniz?

Korku filmi arıyorum etkileyici bildiğiniz güzel bir korku filmi var mı?

0|0
32|73

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 72

• 28 days later: Pek korkunç değil ama etkileyici geldi, silik filmlerden değil. Özellikle müziğiyle..

30 gün 30 gece: Çizgi romandan uyarlama, kuzey kutbunda bir vampir çetesi kasabaya saldırmak için yılın 30 gün üstüste geldiği zamanı fırsat biliyor. 30 gün boyunca hayatta kalma mücadelesi veriyor azınlık bir kesim.

0|0
    0|0
  • dabbe izle

0|0
    0|0
  • Jeeper Ceerepers

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy.

5|1
    1|1
  • nelerden korkarsın

0|0
    0|0
  • Ajdar - Şahdamar klibi :D

2|1
    0|0
  • koleksiyoncuyu izle en az 2 gün etkisinde kurtulamazsın tabi ben koca sinemada 5 arkadaşla izlediğimiz için baya etkilendik

0|0
    0|0
  • EVIL DEAD

REC

REC2

A TALE OF TWO SISTERS

0|0
    0|0
    • A tale of two sisters kulağa creepy geliyor :D nasıl?

• fragmana baktımda ben bu filmi izlemiştim moviemaxte :(

• hmmm rec serisi ya da evil dead'i izledin mi peki?

• Cehenneme bir adım ve Cehenneme iki adım iki filmlik bir seri güzel ya da silent hill, The conjuring, korku hikayeleri, Warm bodies, Mama, The purge, Nailbiter, The awakening

0|0
    0|0
  • zindan adası var çok korkutucu değil ama testere gbi saçma değil konusu gzel olay dünyanın en delilerinin tutulduğu bir adada geçiyor sonu iyi bitiyor kaliteli film

0|0
    0|0
  • Bu olabilir; link

Korkudan ziyade, biraz da düşünsel yönü var.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey istiyorsun detaylı verirsen sana bir sürü korku filmi önerebilirim neredeyse tüm hepsini izledim :).

0|0
    0|0
  • 1314 film izledim hepsini not aldım en yüksek puan verdiğim korku filmlerinin 3ünü yazayım sana seç 1-)REC 2-) MEZAR BULUŞMALARI 3-)CEHENNEME BİR ADIM KARANLIKTA İZLE IŞIK OLMASIN PCDEN BAŞKA:) ÇOK İYİ SAHNELER VAR

1|0
    0|0
  • Johnny Sins filmlerini izle.

+18 aşırı korku içerir. insanlar sürekli çığlık atar felan.

0|2
    4|0
  • 0|0
    0|0
  • Ooooo korku filmi diyince bana sorcaksın piyasadaki tüm filmleri izledim şuan bir tanesinin çıkmaısnı bekliyorum Jessica's Room

0|0
    0|0
  • Paranormal Activity = Uhuuww İsmi Bile Ürpertici ;)

0|0
    0|0
  • El-Cin kesinlikle izle.

1|0
    1|1
  • i know what you did last summer vardı

0|0
    0|0
  • ya söylicemde nette bulup izleyebilir misin orası meçhul : The Conjuring . hayatımda izlediğim en ürprtici film. gerçek olaylardan alınmasıda cabası .

0|0
    0|0
  • tepenin gözleri

0|0
    0|0
  • Son yıllarda doğru düzgün bir korku filmi bulamadım hiç...

0|0
    0|0
  • biraz eski ama halka filmini izlemiş miydin?

0|0
    0|0
  • Sinemalarda sanıyorum. izlemelisn.

link

0|0
    0|0
  • Sinister gece izliyceksen yanına bir kaç kişi al alsdşfasdf

1|0
    0|0
  • Gerçekten izleyebilceksen öneriyim bir tane ?

0|0
    0|0
  • korku filmi pek sevmem pek korkutucu bulmam açıkçası mantık belli aniden birileri bir yerlerden fırlar ve korkarsın..ama testere serisi..otel serisi..ya da teksas katliamını izleyebilirsin bunlarda korkudan fazla igrençlik var miden kaldırırsa artık.

0|0
    0|0
  • Sabit Kanca

0|1
    1|0
  • dabbe : Cİn VAKASI Al izle altına sıc :D

2|0
    1|1
  • The conjuring

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 32

• korku fılmlerınden korkmadıgım için bırsey soyleyemıycem sadece bir anda çıkan seslerden bı an ürküyorum :)

0|0
    0|0
    • Normaldir ilkel beyinin şartlı refleksi, aniden yükselen ses öğrenilmemiş ve doğuştan var olan hayvanlarla ortak tek korku. Bazı filmler buna fazla yatırım yapar ki ucuzluk belirtisidir.

• korku filmi kisiye göre ikiye ayrılır

1)dini öğeler içeren korku filmleri

2)yaratık vb içeren korku filmeri

ben sahsen daha inanıdırıcı geldiği için dini korku filmerinden daha çok korkuyorum . bu konuda sana önerebilceğim filml "BÜYÜ"

yıllarca bu filmi türk yapımı bir filmden bisey çıkmaz diye izlemedim . ama bir gece tv de denk geldi gerçekten o gece uyuyamadım ve kolay kolay korkmadığımı korkudan baska film izlemediğimide belirtiyim

diğer kategoride korkunc olmasada iğren öğeler içerdiği için testere ve korku kapanı serisini önerebilirim özellikle korku kapanı 2 çok iyiydi

evil dead ıda izlemeni öneririm

0|0
    0|0
  • Uzakdoğu sinemasına bir bakmalısın.diğer ülkelerde başarılı korku filmine rastlayamazsın..

0|0
    0|0
  • Pek Yakında - Coming Soon : Filmin içinde filmden korkan insanlar :) onlar koruyor bir ben korkamıyorum şu korku filmlerinden...

0|0
    0|0
  • Rec link

1|0
    1|0
  • Bunların hepsi başarılı link

0|0
    0|0
  • SON TREN kesinlikle izlemeni tavsiye ederim :)))

0|0
    0|0
  • Dabbe bir cin vakası 3 ay önce izledim hala etkisindeyim :)

0|0
    0|0
  • Dabbe cin carpmasi hayatimda gordugum iyi korku filmi

0|0
    1|1
  • Evdeki düşman :)

0|0
    0|0
  • lanet çok güzel

1|0
    0|0
  • hostel serısı veya yuksek tansıyon, ucube

0|0
    0|0
  • Trt okulu ya da matematık dersı veren tv programlarını ac . Yada acma sakın !

0|0
    0|0
  • Ya kırkı yıllık korku filmi izleyicisiyim halkadan daha kaliteli korku filmi görmedim eskiler herzman iyi oluyor gerçekten çok fil izledim korku olarak ama hiç önereceğim film yok 4 4 lük.

0|0
    2|0
  • otel (hostel) diye bir korku filmi var 6 ya kadar devam filmleri çekilmiş. izlemeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • bence hepsi saçmalıkkkk bırakın bu işleri

0|0
    0|0
  • Kessinlikle insidious harika bir film 2. olarak silent hill derim ve the conjuring de iyidir

0|0
    0|0
  • Dabbe, bir cin vakası

0|0
    0|0
  • Ölüme davet çok çok süper

invitation only diğer adı tayland filmi

0|0
    0|0
  • Duvarların arasında

0|0
    0|0
  • Vizyonda korku seansı var güzel fimdi

0|0
    0|0
  • Teksas Katliamı

Sevgililer Günü Katliamı

0|0
    0|0
  • bir cin vakası ' nı izlerken bayaa etkilenmiştim.

0|0
    0|0
  • Evil Dead

0|0
    0|0
  • el cin,dabbe bir cin vakası

0|0
    0|1
    • Ciddi ciddi beğenenler varmış bunları, izlemesem biraz olsun bir şeye benzeseler içim yanmayacak.

• Kara büyü 5 defa izledim etkileyici bir hikayesi var ama bana göre çokta korkunç sayılmaz... onun dışında, rec, türk filmi olan büyü, korku kapanı iyidir

0|0
    0|0
  • freddy nin kabusunu izlemediysen izle bence rüyalarıma giren tek korku filmi:p

0|0
    0|0
  • İzlemissindir coktan ama bir dahakine izlersin artik korku seansi baslari sikici gelebilir ama sonlara dogru iyi

0|0
    0|0
  • MAMA olabilir etkileyici..

0|0
    0|0
  • Daha yeni 2 tane baktik cok korkunctu ama turkce isimlerini bilmiyorum ..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...