Sürekli mutsuzum nasıl atlatabilirim?

iyi akşamlar arkadaşlar ben nedense kendimi sürekli mutsuz hissediyorum. hiçbir şey beni mutlu etmiyor aslında çok güzel bir hayatım var ama nedense hep daha fazlasını istiyorum. çok güzel bişey bile olsa kısa bir süre mutlu olup tekrar eski mutsuzluğuma dönüyorum başkalarının hayatının daha güzel olduğunu düşünüyorum.. Sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim.. ben de sürekli gülmek istiyorum.. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi ama yapma. mutlu olmamana neler sebep ?

0|0
    0|0
    • hiçbir sebep yok ortada.. beni mutlu edecek onlarca sebep varken kötü 1 olay olsun hemen yüzüm düşer moralim bozulur

• işte olay burda bitiyor. sence evet? sen en dogrusun. en iyisin

bu degildir olay.

önce kendinde ara. ama eleştirerek ara. sonra cevreye hücum

• haklısın teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşlara talimatı verdim ilgilenecekler

0|0
    0|0
  • mutluluk lunaparkta oyuncak aynı kazanmak gibidir. havalara uçarsın kazandım diye. eve giderken parkın duvarının üzerinde unutursun.

0|0
    0|0
  • sen beni bir eklesene ya aynı beni anlattın.Ben de öyleyim hiç bir şey beni mutlu etmiyor.Üzülecek bir sebep ciddi bir derdim olmadığı halde.Hiç bir şeyden zevk almıyorum.Hele de gündüzleri uyuyup uykudan uyanınca dünya başıma yıkılıyor sanki.

0|0
    0|0
  • Biz öyle muhteşem bir çocukluk geçirdik ki ölümü göze alarak leblebi tozu alırdık gülmekten ağlayanlar olurdu. Şimdi ise küçücük şeyler bile bunca karmaşa arasında mutlu edebiliyor

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız dertleşelim ^^

0|0
    0|0
  • Seninle konusmayi, guldurmeyi isterim :) Mutlu olmalisin herkes gibi ^_^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...