Makyaj kullanmayan arkadaşlar bir göz attın bir :)

Selam ilk önce makyaj'ı neden kullanmazsınız herkezsin bir ayrı sebebi vardır mutlaka .. şimdi siz makyajsız nasıl güzelliğnizi koruyorsunuz bir yağı bir maske sizin kullandığnız ve bu beni güzelleştiriyor cildimi bozmadan ve doğal dediğiniz bir tüyonuz var mı'? ben kapallıyım makyaj kullanmak istemiyorum ve üstelikte beceremiyorum artık.. lütvembir paylaşın birde ben hergün vazelin sürerim yüzüme bir sakınçsdi var mı acaba '? Şimdiden çok çok tskkr ederim ;) x

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• belirtmek istedim makyajdan nefret ediyorum belki göz ve dudaklar için çok hafif bişeyler olabilir ama yüze sürülen herşeyden nefret ediyorum bazılarında güzel dursada

0|0
    0|0
  • Dogal olmak her zaman iyi. Ne kadar az makyaja gereksinim duyuyorsaniz, o kadar guzelsiniz :)

1|0
    0|0
    • iltifatin icin tskkr ederim aslinda yaparlarda ama diyelim ki evlendin yeni ozaman o kisi senin guzelligin icin evlendiyse ona cok yazik olur :)

• aynen :) ilk basta gorunus,ama sonra o kisinin ic guzelligi varsa tabiki o kisi artik huyuna asik olur

• Dogru evet :)

Kızlar Ne Diyor 10

• vazelin yağlandırmıyo mu yüzünü ya :s ben de hiçbir şey sürmem yüzüme sadece sabah bol suyla yıkarım 2 günde bir banyo ve kese. sadece bu.

0|0
    0|0
    • ne guzel :) benim cildim kuru birazda ondan o yonden bir sorunum yok cok sukur ama ne biliyim makyaj olmayinca bir vazelin aliskanligim var oda nemlendirmek ve yuzum biraz canlansin diye

• fondöten sürmeye gerek duymam benim makyajım bir göz kalemi bide rimel başka bir şey sürmem kesinlikle cildimi günde 2 kere gül suyuyla temizliyorum o kadar başka uyguladığım bir şey yok

0|0
    0|0
  • Yüzüme zarar vermek istemedigim için hafif bir krem sürüyorum bazende göz kalemi çekiyorum.

0|0
    0|0
  • kullanmiyorum yaptigim biseyde yok

0|0
    0|0
  • makyajın fazlası çk zarar kulanmamn ii

0|0
    0|0
  • Gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum :D

0|0
    0|0
  • Makyaj kullanmafan da insan senin yaptigin gibi cirkinledebilir.

NOT:Makyaj yapılır, kullanilmaz.

0|0
    0|0
  • Her zaman her yerde her halimde ayni gozukmek icin yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • Makyajsız da güzel olduğumu düşünüyorum bu yüzden gerek duymuyorum bina boyar gibi yüzünü boyayıp şekilden şekile giren bayanları da yapmacık ve çirkin buluyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...