Ateistler hakkında farklı bir merak?

şimdi sizler ölünce bir bitki ve ya bir hayvana bedeniniz yürüyecek ve ona geçecek.peki biz bu bitkileri ve ya hayvanların tümünün sonunu getirsek dünya nın bozulmasını geçelim o zaman ateislik bitiyor mu?

birde o bitkiye ve ya hayvana yine geçitiniz o ölünce geri insan bünyesine insan bünyesi ölünce yine ot hayvan bünyesine devamlı bir geçiş mi oluyor?

Güncellemeler:
arkadaşlar tam bilmiyorum ögrenmek için sordum kızacagınız yer varsa kızmayın bilgisizlikten oluyor :D

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ateistler bitkilere geçiyoruz derken, bedenimiz gübre oluyor o gübreyle bitkiyi besliyoruz anlamında demişlerdir bence. Ateistler tesadüfen var olduk , tesadüfen öleceğiz, ölünce de yok olacağız derler. Aslında ateistler yaratıcıları olarak tesadüfleri ve doğa olaylarını kabul etmişlerdir. Doğa ana falan saçmalıkları hep onlardan çıkmıştır. Onlarda bir yaratıcıya inanır. Kendilerini tesadüflerin yarattığına inanırlar. Onların yaratıcısı onlara göre sadece kör tesadüflerdir. Gerçi şimdiye kadar bu tesadüflerden hiç hayır görmedim ama onlar inanııyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nereden nereye geçiyormuşuz?

Biri üzerime toprak atsın =/

0|0
    0|0
  • Tohumlar fidana,fidanlar ağaçlara bla bla bla...

Bir avuç toprak olacağız...

0|0
    0|0
  • ne içirdiler sana ateistlik öldükten sonra insanların bir hiç olacağını doğmadan önce neysek öldükten sonra da onu olacağımızı savunur

0|0
    0|0
  • senin o dediğin yalnız reankarnasyon olmuyo mu ateistlik daha farklı bişey

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ögrenmek için buradayım

• ya gir wikipedia ya oku ya bu kadar basit kısaca ateist adam tanrıya ve onunla ilgili olan hiçbişeye inanmaz bu

• soracagım sorular var birebir konusmak istiyorum hem alakasız konusma burada soru sormak için varız herkez araşırabilir.bu site onun için var

• Senin kafan bitkiye geçmiş sanırım. Yürümüş böyle :d Nerden çıktı bunlar :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vay toprak başına senin :)

0|0
    0|0
  • ateistler hayata ınanmıyor kı bıtkıye geçsin böceğe geçsin.

0|0
    0|0
  • Sen bence daşak geçmek için sormuşsun. Sordugun soruyla ateizmin alakası yok. Ayrıca araştırıp bulabilirsin. Soru sormak için sormayın amk

0|0
    0|0
  • okumadım kardeş durumumuz yoktu

0|0
    0|0
  • Maddesel geçiş oluyor. Yani sen bundan önce portakalda proteindin. Sonra oradan babanın testislerine geçtin. Ama olanları hatırlıyor musun? Hayır.

0|0
    0|0
  • ibretlik paylaşım kardeşim

0|0
    0|0
  • Bitki ve hayvana beden yürümesi ne alaka bu bildiğin inanç ateizmi nasıl anlattılar sana ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...