Olaya bakın bir ! (yorumlar önemli)

olaya şöyle başlıyorum.Daha önceleri arkadaş olduğum konuştuğum 2 kişi vardı bunlar çok yakın arkadaşlar.ben ikisinede yüz vermedim ama biri bana açıldı sevdiğini söyledi.bende arkadaş kalalım dedim.tabi bu bana açılan kişi daha önceleri diğer benimle konuşan arkadaşına beni sevdğini söyleyip akıl alıyomuş.şimdi ben diğeriyle çıkıyorum Şu an ve reddetiğim kişi sevgilimin yakın arkadaşı hala.sevgilimle arkadaşları hakkında konuştuğumuzda bana teklif eden arkadaşından(benim reddettiğim) rahatlıkla bahsediyor ben buna anlam veremiyorum.Konuşmalarında ismini bana söylüyor şöyle yaptı falan..Ama o arkadaşının sevgilime kırgın olduğunu ben biliyorum birilerinden duymuştum.peki sevgilim neden böyle yapıyor bana rahatlıkla bahsetmesinin nedeni nedir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• senden bır sey duyabılmek adına yapıyor bunu bence,acaba tepkılerın ne olur dıye olcup bıcıyor,yoksa acaıp bır durum,bırde o arkadasıyla hala gorusuyorsa oda extra acaip..

0|0
    0|0
    • ben başta tepkisizdim konuşmuyorum onunla (sınıf arkadaşımdı) diyordum nedenini bile sormadı,son zamanda normal arkadaşlarıyla bahseder gibi devam etti bende eskiden öyleydi diye bilerek çaktırmadan çocuk hakkında bildiklerimi söylüyordum.

Erkekler Ne Diyor 1

• suçlu hissediyordur belki de

0|0
    0|0
    • kıskanması lazım değil mi sevgilim konu geçtiğinde ismiyle oda şöyle yaptı diyor.biz hiç bu konuyu beraber konuşmadık ikimizde biliyoruz ama konuşmadık.bende bilmemezliğe vuruyorum devam ediyorum

• suçlu hissetmesi durumu çok yüksek ihtimal hatta şöyle birşey söyleyeyim bence bu konuyu ona açma zamanla unutmasını bekle.. çünkü konu açılırsa hiç beklenmedik bir tepkiyle karşılaşabilirsin.. bu arada ne kadar oldu beraberlik?

• 3 ay oldu gibi ama öyle olsa bahsetmezdi bende rahatlıkla eskiden öyleydi diye karşılık veriyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• reddettiğin için olabilir

0|0
    0|0
    • belki ama eski konuşmalarını gördüğmde o çocuk sevgilime dert yanıyomuş benden dolayı sevdiğinden...ona rağmen yakınlar okadar benmle çıktı sevgilimde ve hiç bişey olmamış gibi davranıyor banada arkadaşınada bende takmıyorum kafama takıldı sadece

• erkekler bu konuda çok rahat davranıyorlar

• Senin agzini aramak icindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...