Galatasaray gruptan nasıl çıkar bu zorlu rakiplere karşı ne düşünüyorsunuz?

temsilcimiz galatasaraya zor rakpler çıktı real madrid kopenhag real madrid juventus şampiyonlar liginde başarılı olurmuyuz siz rakiplerimiz baya güçlü ama herkesin düşüncelerini almak istiyorum öncelikle galatasaraylıların tabiii

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fenerbahçe taraftarı olarak gruptan çıkmasını çok ama çok isterim sonuç olarak türk takımı düşüncem ise 3.gibi görünüyor.Madrid-Juventus çok iyi takımlar kopenhag ise kendi çapında başarılı umarım gruptan çıkarız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güveniyoruz şimdi onlar düşünsün.

0|1
    0|0
  • ölüm yok ya ucunda çıksada çıkmasada arkasındayz takımımızın

0|1
    0|0
  • İyi atak yapmalıyız,ve bence yabancı sınırı konusu da buna etki edecektir 1. olarak zaten çıkamayız gruptan ama yine de çıkabiliriz çünkü biz Galatasarayız

0|0
    0|0
  • gs bu sezon fos

0|0
    0|0
  • İnşallah başaracağız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 12 puan toplar gruptan cıkarız dusuncesındeyım,sayet gruptan cıkamazsakda sorun olmaz gıder uefayı alır gelırız...

0|1
    0|0
  • Biz bir yolunu buluruz

0|0
    0|0
  • ben galatsaraylı olarak 3. oluruz dıye dusunuyorum ataa uefada cok ıyı ıs cıkarcagımıza emınım bu takım gecen sene clde dunyanın sayılı takımlarına ne anlar yasatttı uefada belkı fınal gorebılırız tabi fenerbahce gıbı kuranın bırazda sanslı gelmesıyle :D

0|0
    0|0
  • bu kura zor oldu bragalara clujlara benzemez juve darma duman eder madridle gsyi fark bekliyorum hatta 3 rahat atarlar galatasaray takımı bence fenerbahçe gibi çok bozuk takım fatih terim gazıyla oynuyo sadece drogba var yani bakalım neler olcucak ama 3.lük garanti kopenhagı geçerler.

0|0
    0|0
  • juventusun dağlarına çıkıp s*ke s*ke 2.liği alacağız. dsa

0|0
    0|0
  • Real Madrid ve Juventus favori.Evimizde yapacağımız maçlardan iyi sonuçlar çıkarsa birazda şans olursa çıkarız.En kötü avrupa ligi var o garanti zaten orda ciddi oynarsak kupayı alabiliriz.

0|1
    0|0
  • Kobenhavn dışındakiler daha önce Galatasaray'ın yendiği rakipler. Neden olmasın?

0|1
    0|0
Yükleniyor...