Hayatı özleyenlerdenmisiniz ?

Hayatımı çok özledim herşeyini dışarı çıkmıyorum bu pislik insanlar yüzünden okulum zaten bitti söylesenize tip niye bu kadar önemli kalp kıracak ne günahım vardı ki ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen geçsin bırak sen hayatını yaşa o tiple dalga geçenler sadece ergenlikten çıkamamıs insanlar hala neyin ne olduğunu bilmiyolar çokk ilerde anlıcaklar insanın içinin ne kadar önemli olduğunu

0|0
    0|0
  • Çook uzun anlatırdım da şimdi boşver sen. Şunu bil sadece öyle bir düzen kurulmuş ki dünyada kim olduğun değil kim gibi göründüğün önemli. Kimse karakterine, duygularına, ahlaka terbiyeye önem vermiyor. Sen de uyma onlara. Onların seni takdir etmesini bekleme. Onlar gibi olanları anlar ancak onlar. Birgün seni göründüğün kişi olarak beğenen olursa utan kendinden. Sen de terketmişsin ruhunu. Sen de onlardan olmuşsun. Kendin olacaksan kimseden güzellik beklemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • takma bu kadar kendileri kaybeder

0|0
    0|0
  • sorun ne.

0|0
    0|0
  • tip mi ? tip derken dalga geçilmesi olayımı

0|0
    0|0
  • Tip önemsiz benim için, bunu tüm cevaplarımda belirttim

0|0
    0|0
  • Konu tam olarak ne?

0|0
    0|0
  • kalbinin kırılması için illa günahının olması gerekmiyor

günahlarının bedelini dünyada çekmessin ki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tipinle mi dalga geçtiler ? Konu ne tam olarak ?

0|0
    0|0
  • insanların söylediklerine bu kadar takılma boşver kendini eve kapatmaya değmez senin önce kendine güvenmen lazım bırak başkaları ne derse desin umursama senin değerini senden başkası bilemez...

0|0
    0|0
  • Konu tipe nerden bağlandı orda koptum ben :S

0|0
    0|1
  • şimdi birde türkce alalım :/

0|0
    0|1
Yükleniyor...