Kapat

Yenı evlıyız :( baslangıcta böyleyse ...

arkadaşlar eşimden arkadaşlarımla dışarı çıkmak için izin almak istedim vermedi bende yarım saat sonra ikna ederim diye yine istedim tokatladı beni odamda ağlıyorum daha yenii evliyiz başlangıçta böyle olursak sonumuz nolur aceba

Güncellemeler:
arkadaslar gururum çok incindi ekonomık özgürlügüm elimde bıkaç gün evden uzaklassam sonucu ne olur

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben 9 yıllık evliyim insanlar genellikle evliliğin ilk yıllarının çok güzel geçtiğini düşünürler ama tecrübelerimle eminimki evlilik 4 veya 5 yıl sonra daha güzelleşiyor çünkü ilk dönemler insanların yaşı kaç olursa olsun evlilikte acemi oldukları için sorun yaşıyorlar erkeklerin kıskançlığı zirve yapıyor bu yıllarda.sanki en ufak bir gevşeklikte karısı elinden gidecek gibi hissediyorlar ama 4 5 yıl geçtikten sonra bu durum normale dönüyor benim sana tafsiyem sabırlı ol sakın evliliğini bitirme ve kocanla iyi anlaşmanın yolunu ara çünkü kimse sana ondan daha yakın değildir artık sen onun ailesisin.bir tafsiyemde evde yaşadığın ufak tefek sıkıntıları,tartışmaları anne babana açmasan iyi olur yoksa çok kolayca atlatabileceğin sorunlar sonra içinden çıkılmaz bir hal alıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Evden uzaklaşma daha çok haksız olursun. Öncelikle hayırı duyduysan asla 2. kez ısrar etmeyeceksin. Sen 2. kez söyledin diye sana uyarıda bulunmak istemiş. Bu saatte eşin evdeyken sen utanmıyor musun dışarı çıkmak istemeye önce onu bir anlat bakalım. Arkadaşlarınla çıkıp sürteceğine kocanla çık sürt.

1|0
    2|1
    • sevıyenı koru ben arkadaslarımla ıs ıcın bulusacaktım

• Boşver sorunlu biri konuşmaya yazmaya bile değmez.

• sensin sorunlu

• Zaten hep öyle olur nikahıkıyana kadar kişilierin gerçek yüzleri hep ninahtan düğünden sonra bellik olur

0|0
    0|0
  • Arkadaşım daha ilk günlerden böyle yapan birine ne kadar güvenebilirsin ki veya şöyle sorayım böyle küçük bir konu için dahi sana tokat atan bir adamla nasıl bir hayat geçirmeyi düşünüyorsun. Unutma " kişi yedisinde neyse yetmişinde de öyledir."

0|0
    0|0
  • Boşan sen evlilik bumu ? sence

0|0
    0|0
  • en iyisini sen bilin kafana göre.

0|0
    0|0
  • Piçin bebesi ne biçim sinirlendim lan şimdi !

2|0
    0|0
  • Bunu kabüllenirseniz devamı artarak gelecektir.

0|0
    0|0
  • Baltayı taşa vurdun olsun böyle iyi zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • Kadın döven adamın anasını* voleybol topuyla turnike çakıym.

2|0
    0|0
  • Adam mı lan o kadına el kalkar mı?

Ablacım, sesini çıkarmazsan daha kötü olur.Babanla konuş.. veya eşinin annesiyle konuş..

olmadı polise git.

Sesini çıkarmazsan daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • Kerndini ezdirme şimdi bu tokadın hesabını sormazsan ömür boyu buna mahkumsun unutma!

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını sevmedi sanırım neden ısrar ediyorsun ki ? vurması yanlış ama

0|0
    0|0
    • hemen uzaklaş evden zaten evlilik de bu ya ...

• yaptığı yanlış evet ama seni dövmemiş anlamsız ısrarına yanlış tepki göstermiş bunun cevabı ayrılmak değildir...

• Hangi sehirdesiniz sen git evden adresi ver bide ben tokatlayim onu ciddiyim

• Iyi birine asik ol bari bu sefer

0|0
    0|0
  • niye izin istiyon ki ?

direkt olarak çık git gez

0|0
    0|0
  • Sakın öyle bişey yapma. Neden istemiyo anlatmadı mı?Bize söylemediğin ne var? Erkek arkadaşlar da var mıydı?

0|0
    0|0
  • seni seviyodur belki ondandır.Derdi var mı sor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşin tuhafmış

0|0
    0|0
  • Valla niye çkmak istdin,niye izin vermedi bilmiorum ama asla sana vurmamalı.Vuramazdda... Bence al karşına ciddi ciddi konuş. onunla böyle şiddet uygulasn diye vlnmediğini anlat. Ve biraz tepki koy.Üzüldüğünü ve kızdğn bilsin. Ezik başlarsan hep ezilirsin. !

0|0
    0|0
    • Yorumlarda gıcıklık olsun diye abarttım yaaa :DDDD

O değilde burada erkeklerden bayana el kalkar mı diyenlerden merak ediyorum hiç kız dövmeyen var mı?

Yada izin almadan çık git diyen evlendiğinde karısına serbestsin git gez mi diyecek. Bekara karı boşamak kolay ya :D

• Kişiye göre değişiyor tepkiler. Kimi izin verir kimi vermez. Bu adamda 2. kez ısrar edince önünü keseyim diye alttan sopayı sert göstermiş. Yani uzatma bir daha olursa daha kötü olur vs.

Vurmasına hak vermiyorum orası ayrı tabi ama ısrar etmesi de bana göre hoş değil. Başka bir gün için bu kız hayır yapma gitme dediğinde o da ısrar etmemeli. Karşılıklı saygı olmalı. Bu iki kişiyi tanımıyoruz. Birbirlerine olan güvenleri nedir bilemeyiz. Kim haklı kim değil. Herkesin doğrusu kendinedir.

• ben görmmuyom sankı gıcık olsun dıyeyms pehh eksıledım bende senı

• yeni evliysen niye kocan varken arkadaşlarınla vakit geçirmek istiyosun adam kendisiyle ilgilenmeni istiyor demekki ama yinede sana vurması yanlış tabiki..

1|1
    0|1
  • Evlenmeden once boyle degildi tabii. Klasik. Allah kolaylik versin. Ekonomik yonden ozgursen ezdirme kendini. Aslinda her sartta ezdirme diyecegim ama olanaklar elvermiyor.

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir sacmaliktir o da senden izin aliyor mu ki?

0|0
    0|0
  • ewden uzaklasma ttli dille zamanla kocani avucuna alirsin

0|0
    0|1
  • sen neden o izin vermediyse bir daha izin istedinki anlayisla karsilarsan kotu olmaz

0|0
    0|0
  • ya döndüğünde ola bilecekleri göze ala bilirmisin daha cok sinirlenir eşin bence

0|0
    0|0
  • tokatmı yok daha neler :/ dikkat et kendine bunun ardı gelir

0|0
    0|0
  • kesinlikle tepkini göstermelisin yoksa devamı gelir bence.Çok üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • yok ya oyle sey yapma,sonu kotu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...