Kilolarımı kompleks yaptım dışarı çıkmak bile istemiyorum

sanki herkes "aa şişko şuna bak bacaklara bak" dicekmiş gibi geliyor.. ama evde oturdukca da yiyorum nasıl olsa kimse görmicek dye. nasıl çözücem nasıl atlatıcam bu olayımı? :( bu arada 166 boyundaym 68 kiloyum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kimsenin işi gücü kalması san aşişikomu dicek ya delimisin çık hayatını yaşa ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok abartılı bir kilon yokmuş,bence senin en büyük problemin özgüven kiloların değil,kendine güven biraz,ayrıca emin ol balık etli hafif kilolu kızlar inanılmaz çekici geliyorlar erkeklere kilon ve boyun orantılı aşırı bir kilon yok sıkıntı yapma yani böyle kal bence özgüven problemini halletmeye bak kilolu kadın gerçekten daha çok tercih edilir daha hoştur daha seksidir :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederm gerçektn yorumn için :( haklısın özgüvenm kayboldu

• o zaman özgüven problemini halletmeye bak kilolardan yana bir derdin yok boyunla kilon arasında uçurum yok,dışarı çık gez dolaş biraz yeni kıyafetler al kendini değerli olduğuna inandır kendine değer ver :)

• illa kilo vericem diyorsan yemek düzenini bozmak yerine spor yap her akşam en az 30 dk yürü :)

• Kafamda canlandirdim seni ingilizler bu durum icin su kelimeyi kullanirlar "overreact"

1|0
    0|0
    • hahahah sağ ol

• Sen de sagol tosunum :) saka saka eski sevgilimin boyu ve kilosu seninle nerdeyse ayniydi abarttigin kadar belli olmuyo

• Evde yemek yıyerek kılo veremessın sen zaten morel olarak bastan kaybetmısın yedıklerıne dıkkat edıceksın yaglı yemeklerden uzak durucaksın hergün düzenlı yürüyüs yap rahat kılo verırsın benım fazla kılom olmadıgı halde hergün yürürüm kosarım spor ıyıdır ama önce yedıklerıne dıkkat edıceksın kendını kandırmayacaksın kımse görmuyor dıe :)

0|0
    0|0
    • haklısın zorlayp dışarı çıkmam gerek sanırm belki moralm dzelr

• aslında direk yemeyi kesmem lazım dimi diyet falan yapamam ben

• diyet yapıcaksın direk kesmek olmaz yaglı yemeklerden felan uzak dur sporununu yap oda çok önemlı

• acilen kilolarını vermelisin :d 56 ideal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...