Başak erkekleri ile ilgili...

Mesela bir kızın telefonunu alacaksınız,daha önceden tanıdığınız,beğendiğiniz bir kız, imkn oldu daha önce imkan yoktu,bir yerde karşılaştınız, size hiç olmadığı kadar saimi davrandı siz de telini alacaksınız,ama onun yanınd ailesi var isteyebilir miydiniz ailesi ile birlikteyken, (telini veriyordu ailemin yanına yaklaşırken görüşürüz buralardayız dedi sadece)ikısa süre sonra kız size selam verip yanınızdan geçti, bu sefer de siz yalnız değilsiniz, yanınızda arkadaşınız var.siz de kıza selam verdiniz,telini ister miydiniz yanınızda olaydan habersiz arkadaşınız varken? onun yaş 35+ fikirleriniz çok önemli

Güncellemeler:
bu arada saygılı ,ağırbaşlı oturaklı biraz da çekingen bir erkek

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• saygılı ve ağırbaşlı demek biraz da utanma var demektir.Dolayısıyla da isteyemezdimm.

0|0
    0|0
    • çok efendi,ağırbaşlı biri,adam gibi adam derler ya ,ikili ilişkilerde nasıl bilemem ama uzaktan öyle birine benziyor, işte ben bu yüzden ona aşığım zaten:)

• virgülü de var helal olsun :)

• Sen tam bir "başak" sın,inanmıyorum:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 günle 35+ kaybettim. Başak 34 olarak :) yanında kimse yoksa da isteyemezdim. İlk adımı hep karşıdan beklerim. Yapı meselesi tabi ki.

0|0
    0|0
    • o da öyle bence, yanımda ailem varken ciddileşti hemen görüşürüz diyip uzaklaştı, sonra uzaktan selam verdim ayrılırken, yanında birlikte geldiği arkadaşı vardı ,kalkıp isteyebilirdi ama yapmadı, ama onu tanıyan biriyim az çok ,toplumdaki hal ve hareketlerini, sanırım bu başaklara özgü bir davranış

• evliymişsiniz, Allah mutlu etsin de ,ilk adımı atan eşiniz mi olmuştu,merak ettim açıkçası: )

• Aynen öyle. Tanıştığımızın birkaç dakika sonrasında ben sana asılıyorum dedi ve kolumdan asıldı. Ben senin bildiğin erkeklerden değilim dediysemde dinletemedim. :)

• yanımda arkadaşım varsa her türlü isterim ama ailesi varsa terbiyem ile uzaklaşırım ordan daha çok şükür o kadar geniş bir millet olmadık.

0|0
    0|0
  • Başak erkegiyim dediklerinden bir b.k anlamadım.. Ben zaten insan ilişkilerinde iyi degilim etrafımda oda yapıllırmı oda denirmi az şunu de bunu de diye süreki uyarı aalıyorum ondan ne biliyim ben uleeeen V_V

0|0
    0|0
  • :D burçla alakası yok bu işlerin.inanmayın şu saçmalığa artık tamamen batıl inanç:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...