Bu Dövüş Sporu Niye Cesaret Vermedi Bana ?

Biraz Korkaklık var bende arkadaşlarım git bir dövüş kursuna cesaret özgüven gelir Dedi 1 yıldır Box yapıyorum bir bok cesaret oldugu yok ha tamam teknik oldu ama cesaret yok :/

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dövüş sporu özgüven getirmez kardeşim kavga etmedikçe hiçbir şeye yaramaz o. En iyi cevap da alakasız saçma olmuş ne alakası var yok korkak gözük cesur ol bilmemne. Sen herhangi biri sana istediğini yapınca haddini aşınca sinirlenmiyor musun ? Git okul açılınca kavga çıkarmaya çalış boksta tecrüben var demi

0|0
    0|0
    • Yani az çok yumruk stilim iyi en azından savunma yok bende ama atagım iyidir savunmayı 1 yıldır beceremedim :D Ama atack açısından şöyle örnek verebilrm eskiden mesela birinin bir noktasına 10 defa vursam anca kan akar iz kalır felan şuan 1-2 yumrukta iz bırakabilrm teknik olarak iyi yumrugum var o kadar yani

• onu bilmem artık sen ayarla ama bıçaklıdan uzak durmaya çalış

• Çalışırım ama nerden ne gelecegi belli olmuyor walla :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerisi psikolojik demek

0|0
    0|0
    • Siz psikolojik diyince ben psikologa gitmem lazım diye anlyıorm :D

• Manen zayıfsın demekki.

0|0
    0|0
    • Ne yapcaz

• Paşamm bu yemek tarifi değil ki yazayım,uygulayasın.Bak benim cesaretimin nedeni inancımdır mesela.Herzaman Allah'ın benimle olduğuna inanıyorum.Sende kendinde manevi güç bulmalısın.

• psikolojiktir belki

0|0
    0|0
    • E nasıl çözecem evlenince düşünsene korkak bir baba oldugumu igrençç

• o zaman yardım al psikiyatr

• Psikologa gitmem şart para lazm :D

Erkekler Ne Diyor 9

• İçinde olucak

0|0
    0|0
  • Kardeşim o şey bendede vardı keşke daha önce böle yapsaydım dedim bende boy 1.79 kilo 85 kas var ama yürek yoktu işte dedim böle olmaz millet sarıyor anca itme kakma felan sonra bir ara yumruk felan attım yıgıldı yere güzel bir duyguydu ogünden beri cesaret'im var en fazla hastanelik olursun oda zor ihtimal yani takma laf atanmı var koş vur*:D

0|0
    0|0
    • :D değilmi burda Çok bıçaklı kavga oluyor bıçak yemekten korkuyorum sora hiçbir dövüş okulu almaz beni oraya darbe alırsan bitersin felan derler tek korkum o yoksa bende dedigini yapmak istiyorm

• O bıçağı alıcaksın g... sokcan kanka :) sonra görcek kavgayı :D

• :D :D Güzelmiş kanka ama işte bir bıçak yemeyek şuan daha korkaklık zamanlarım biraz kendimi aşayım özgüven cesaret gelsin ondan sora onuda yaparım diyom :D

• kardeş nasıl özgüvenli olamıyosun bende anlamadım 1 yıldır boks yapıyosun şöyle düşün sokakta gezen kaç adamdan kaçı dövüş sporu yapıyo. onlara göre bir kere çok avantajlısın hem tekniğin var hem de kondisyonun. kendine yüklenme bu kadar

0|0
    0|0
    • Deil mi bende onu diyorum kendime bazen ulan illaki daha güçlüsün ha dövüşçü birinin karşısına çıktın en fazla denksinizdir nedir bu korku bende anlamadım :/

• Karşındakinin senden bir farkı yok senden bir üstünlüğü de yok, öncelikle bunu kafana sok. Sonuç olarak o da senin gibi bir insan öyle düşün ve yoluna devam et kardeşim :)

• eyw

• hiç ringte dövüştün mü ya da müsabaka?

0|0
    0|0
    • 8 defa ringte dövüştüm 1 defada müsabaka yaptım ama yenildim :D ilk raundda

• :D Walla hoca iyi aslında ama hocalıgı yok :D Onun için küfürde etmek istemiyorum :D El mahkum başka gidilecek yer yok :/

• anladım üzücü :)

• cesareti yüreğinde ara başka yerlerde değil...

0|0
    0|0
  • satranç sporuna yönel bence sen:D

0|0
    0|0
  • zamanla verir

0|0
    0|0
  • kavga esnasında bende korkuyorum millet cesur oldugumu düşünüyor korkaklık iyi birşey karşındaki senin birşey yapmadığını görünce cesaretlenip yanlış saldırıyor o zaman üstünlüğü ele geçirebilirsin sonuna kadar bekle.

0|0
    0|0
    • :D kavga şart diyon dimi okul açılınca ters davranan olursa dal diyon yani

• çok yumruk yedim ama hiç yenilmedim sadece berabere kaldığım oldu serseri olma başka birşey demiyorum

• Eyw kanka anladım :D

• Hahahaha :))

Orta okulda , tekvando kursuna yazılmıştım.

Bir akşam ablamlara ailecek uğramıştık.Ben ve yeğenim dışarıda oynarken yegen biri ile tartıştı ve hırpaladık.

Çocuk gitti 20-25 kişi geldi :)) Ellerinde sopa...Yegen ve arkadaşları durmuş izliyor , ben zor koşan tombul bey duvara tırmandım :))

Ablaaaaaaa ablaaaaaaaaa laaaaaa ablaaaaaa bakın diye bağırıyorum.

Yegen ve eniştem sözde kuşak sahibisin :)) Hemen de kaçan sensin.

25 Kişiye kafa tutmak cesaret değil :)) Aptallık dedim ve herkes güldü :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...