Biraz ayıp olmuyor mu artık?

Narkotik her yıl yaptığı baskınları bu yıl da yapıp sakıncalı madde kullanıp satan ünlüleri içeri aldı .. Gezi yüzünden dediniz

Yıllardır çok sevildiği halde netten izlendiği için kaldırılması konuşulan Leyla ile Mecnun en sonunda daha fazla dayanamadı .. Gezi yüzünden dediniz

Türk ekonomisinin büyük payını elinde tutan bir holdinge Devlet mali memurlarını gönderdi.. Gezi yüzünden dediniz

Ne demek istiyorsunuz arkadaşlar artık siz? Maliye işini mi yapmasın? Narkotik işini mi yapmasın? Trt bütçe ayırsın net korsanları parayı cukkalasın bunu mu diyorsunuz?

ayıp oluyor hakkaten artık

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet ayıp oluyor artık..

İktidara geldiği günle en son verdiği resmi mal beyanı arasında beş (5) misli artış olan vekil ve belediye başkanları hakkında hede-hödö dışında bir soruşturma yapılmadığı için de ayıp olmuyor mu sence?

Vekil başına bir danışman, 1 sekreter ve 1 şoför düşen ülkeyiz ama asgari ücretimiz sayın başbakanın tatil yaptığı Rixos'ta bir akşam yemeği kadar değil.. Ortada bir ayıp var mı sence?

Asgari ücret demişken.. Trt, Anadolu Ajansı gibi kurumların ortalama maaşlarının 20 bin TL civarında olduğunu biliyor musun? Ne iş yapıyorlar? Haberlerinde bir tane iktidar eleştirisi yazmayan bu kurumlar ve diğer TV'ler, gazeteler, kıl yün, yalaka ve kalemini-namusunu satmış hiçoğluların mali durumları ne kadar araştırıldı, soruşturuldu sence?

Onu da geçtim.. Yarın ABD, İsrail ve diğer AB sömürgecilerinin geyşalığını yapmak için Suriye'ye gireceğiz belki. Veya havaalanı ve limanlarımızdan takır takır asker, gemi, uçak geçecek..

Sonra sıra İran'a gelecek..

İyi bir Müslüman olarak bu yamulma-yavşama-dik duramama hali de ayıp değil mi sence? Kendi halkına "ananı da al git" diyebilen adam neden şimdi kem küme bağlanıyor.

Suriye'de, İran'da akacak Müslüman kanının senin de parmaklarına bulaşacağını görebiliyor musun?

Esma'nın ölümüyle ağlayan gözlerin Ali İsmail konusunda "iyi oldu şerefsize" der gibi kuru kalması o göz ve sahibinin adam ve Müslümanlığını sorgulatmaz mı sana da?

Senin iyi niyetini sorgulamadım, haddim de değil..

Ama imanın şartlarına "Tayyip'e iman"ı da ekleyen kafadan bacaklı yaratıklarla benzer dilde konuşman üzdü beni..

Umarım anlatabildim..

1|0
    0|1
    • ama içinz rahat olsun suriyeye kimse girmiyor .. Esad sunnileri kesebilir. sizde rahat uyuyabilirsiniz artık.

• :))) komplo teorilerini romanlarda okumayı seviyorum !

Orta doğu birleşecek ve türkite dışında kalacak ama ne harika fikir

• Ortadoğu birleşmiyor hocam.. Ortadoğu ABD ve İsrail'in istediği gibi sömürebileceği hale getiriliyor..

Ne oldu Mısır'da? ABD Mursi'yi bir anda harcadı.. Neden? ABD çıkarlarına yüzde yüz uymayı reddettiği için..

Irak'ta ne oldu? "Size demokrasi getirdik!" diyen coniler onbinlerce masum insanı katletti, ülkeyi üçe beşe böldü ve rahatça sömüreceği şekilde kaos ortamında çekip gitti.. Ölen kim, öldüren kim, kazanan kim?

Esed'i sevmiyorum, BOP başı Teyyo pehlivanı da..

• Herkes nerden bakmak isterse ordan görüyor

0|0
    0|0
  • İşin ehli adamların başa geçmesini ve dediğim dedik diyen diktatörü istemeyen insanların işlerine taş konmasından bıktık.

0|0
    0|1
    • RTE diktatörse siz aylardır bu terörü nasıl estiriyorsunuz? Diktatör arayan suri ye Mısıra baksın..

hangi dikte yasa var, bir tane örnek ver.

• Çiçek gibi bir hükümet mi? Bundan sonraki yazdıklarına cevap vermeyeceğim ampül.

• terbiyesiz.. ne kadar az konuşursan o kadar iyi.

Kızlar Ne Diyor 1

• her şeye bir kılıf bulunmuş

tesadüf mü yani bunlar

0|0
    0|1
    • haklısın.. daha önce yapılmıyordu :) hiç bir dizi yayından kalkmadı hiç bir ünlü göz altına alınmadı, hiç bir holdinge maliye baskını dzenlenmedi :)))

• öfff he he .. devam et ,bekleme yapma :D

• Ya Sabır

Yükleniyor...