Eskişehirspor-Galatasaray maçı sizce nasıl sonuçlanır?

Geçen hafta olduğu gibi yine zor bir deplasmaba gidiyoruz ben Galatasarayın geçen haftadaki maçtan ders çıkardığını ve bu maçı kazanacağını umuyorum siz ne düşünüyorsunuz bu zorlu maçla ilgili?

0|0
12|27

En İyi Kız Görüşü

• Yeneriz demiştim ama sonucunda üzüldüm,ligin başında BJK var beni düşündüren o asıl

0|1
    1|0
    • ALLAH ALLAH. Zoruna mı gitti ?

• hahhaa. şaka olmalısın sen

• dilara bu kaçıncı seviyesiz yorum yazışın bence artık benim hiçbir yorumuma dahil olup muhatap olma çabalarına girme . Beşiktaşla da uğraşma çapın yetmez sizi fener paklar. hadi çav bella

Kızlar Ne Diyor 11

• Berabere kalsın:)

1|2
    0|2
  • yenilecek gs ya da beraabereee

3|3
    2|3
  • Es-Es Ertuğrul sağlamı aldı Galatasarayın çok dikkat etmesi gerek ama Galatasaray için biraz zor maç olacak maç çünkü Eskişehirde

0|0
    0|0
  • Galatasaray kazanır bu sene çok ballısınız maşallah ;)

1|2
    1|1
  • benim aklımdan bir skor var ama söylemeyeyim uğursuzluk gelir ben ne dediysem çıktı buda çıkar inşallah :)

0|1
    0|0
  • 4-1 GALATASARAY alır

0|1
    1|0
  • fatih terimin cezası bitti takımının başında olucak maçta bence maç 3-1 ile biter 4-2 ya da galatasaray zorlu eskisehir deplasmanından 3 puan alacaktır.

0|2
    2|3
    • baros15 beşiktaşlı ve fenerlilerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

:)

• hoşt köpek...

• 4 -2 diye atmissin 1 gol bile atamadiniz omrunuzde stad yuzu gormus insan degilsiniz bos bos konusuyorsunuz. Besiktasa kubn ol o kemikte bize degil ama sana cok lazim olur

• Eskişehir 2 - Galatasaray 2

1|1
    0|2
  • EskisehirSpor a rakip mi diyorsnuz ?!

0|0
    0|0
  • şuan maç kaç kaç

0|0
    0|0
  • berabere 2-2

1|2
    0|2
    • aynı fikirdeyim berabere ama 2-2 olmaz en fazla 1-1 :)

• benı kım eksıledı yaa

Erkekler Ne Diyor 27

• link daha önce de dediğim gibi maçın berabere biteceği ortadayken kazanacağını sanmana şaşırdım

1|0
    0|0
  • maçların sonuçlarını değil oyunun güzelliğini düşünmek gerektiğini düşünüyorum. futbol bir gösteri oyunudur. keyif almak için izlenir.

0|0
    0|0
  • 2-1 aklımdan geçen skor

0|0
    0|1
  • ders falan yok geçen hafta takımdakiler maça aklını vermedi bariz ortadaydı imparator kulübeye geldi eksik yok ve şampiyonlar liginde çok sağlam bir kura çekildi biraz kendilerini göstermeleri lazım ayrıca milli maç arası geldi tahminim 3 fark olur

0|0
    0|1
  • Casmayın arkadaşlar Galatasaray bu sene yine şampiyon 1-3 bizim bu maç Terim takımın başındayken bu takım iyi futbol oynamak zorunda.

0|1
    0|1
  • üst olur ogaranti karşılıklı gol de olur oda garanti

0|0
    0|0
  • Eskişehirspor : 1 - 1 : Galatasaray

Goller: Henri Bienvenu & Burak Yılmaz

1|2
    0|2
  • Maç 2-2 berabere bitecek

0|0
    0|0
  • 4-1 cimbom

0|0
    0|0
  • ne zaman maç

0|0
    0|0
  • HALA REAL MADRİD

0|0
    0|0
  • Rüyamda G.Saray ağır bir yenilgi almıştı.

0|1
    0|0
  • Berabere biter

0|2
    0|1
  • Fatih Hoca uzun bir aradan sonra takımın başında bu da önemli bir gelişme G.Saray favori ama beraberlik de olabilir diyorum. Eskişehir evinde çok tehlikeli bir takım.

0|0
    0|0
  • maç 0-0 berabere biter :p

0|0
    0|0
  • 0-0 biter drogba son dakkada frikiği baraja gömer büyük ihtimal böyle bitmesi lazım

0|0
    0|0
  • berabere bitme ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • 0-0 biter :(

0|0
    0|0
  • gs 2 - 0 alır maçı drogba ve selçuk

0|0
    0|0
  • alt biter bence

0|0
    0|0
  • 2-0 gs alır

0|1
    1|1
  • ALLAHIM SEN KONUYU BİLİYOSUN...

KAZAN CİMBOMUM

0|1
    1|1
  • Eskişehir deplasmanları her zaman zordur Galatasaray için. Beraberlikle sonuçlanacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • galatasaray bırakmayacaktır ama yinede es esi hafife almamak lazım beraberlikle sonuç alınabilir

0|0
    0|0
  • 4-1 galatasaray alır

0|0
    0|0
  • 1-2 galatasaray alır.

0|1
    1|2
  • aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...