Beni ne olursa olsun bırakmaz mı demeli?

şimdi.. şöyle anlatmak istiyorum. Bir ilşkide dogru vaziyet nedir yani her seye gögüs gerip sevmek fedakarlık mı pekii.. yadaaaa bazı şeyler olmuyosa bırakılabilmelimii... demek istedigim daha çok aileler konusu ... bende aileme düşkünüm karşı tarafta her ikimizde ailelerimiz üzülmesin istiyoruz anlassınlar maddi anlamda da anlamdada bu böylee. ve farklı düşünceler var ... ben kız cocugu olarak ailemi zorlamak istemiom yani nasılsa vereceksiniz gibi hadda istiorum ki böyle biraz zorlasınlar yani ben istiom die herseye razı olsunlar istemiorum yapılacaklar vardr bizim adetlerde beyefendinin tarafıda günümüz ölçüsünde istiyorlar eşit eşya felan beyefendide annesine katılıo ve bende ailemi karsıma alamam bu konuda erkekten fedakarlık bekliyom.. Hklı da buluom kendimii. mesela bir arkadasımdada aynı oldu ailesi biraz fazla altın istedi oglanın aileside nasılsa kız gönüllü die umursmadılar ama oglan kendisi ayarladı bir şekilde örnek bu yanii.. ama ben bunu beyefendide pek göremiom yanii bu sıkıntları yasatrsa bana ilerde bugün konuscaz zaten bu konuları...ama fikir edinmek istedim kafam karısık birazz.. neler sormalıyım ona tam tavrını ölçmek için.?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• MİLLET NEE GÖĞÜS GERİYOR SEN NE DİYOSUN :))) KLASİK ŞEYŞERBUNLAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...