A Milli basketbol takımımızın Avrupa Şampiyonasındaki şansını nasıl değerlendiriyorsunuz?

4 Eylülde Slovenyada ilk maçımızı Finlandiya ile yapacağız.Bunun yanı sıra Rusya,İtalya,İsveç ve Yunanistan da var grubumuza.İtalya bunca yıl bizi hep zorladı eğer hücumdaki sorunlarımızı giderirsek ben iyi işler çıkaracağımızı düşünüyorum.Zaten bu maçlar savunmayla kazanılıyor bence,takımdakiler tam formda değil yine de sorun etmemeliyiz ama.Ben 3.lük bile olsa madalya alacağımızı düşünüyorum...

BJKden sıkılan gelsin ya çok canım sıkıldı

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 ruhunu göremiyorum ben takımda. Özellikle net bir oyun kurucu olmadan oynuyoruz asıl sıkıntı orada diye düşünüyorum. Kerem Tunçeri gibi basketbolu tamamen zekasıyla oynayan bir tecrübeden yoksunuz ve bu da hücumda zorluyor bizi. Daha orta şekerli bir gruba düşsek çıkarız derdim ancak bu gruptan çıkmak için Finlandiya dışındaki maçların neredeyse hepsinde ekstra hücum performansı gerecek. Avrupa'da en iyi savunma yapan takımlardan biriyiz ama basketbolda savunma bir yere kadar götürür malesef. Önceki şampiyonada son toplarla elenmiştik. Bu kez tersi olur umarım.

1|0
    0|0
    • evet evet.zaten oyuncular da söylüyor topu paylaştığımız zaman iyi işler çıkarıyoruz,hücumda eksiklerimiz var diye.

Erkekler Ne Diyor 14

• gruptan çıkarız çeyrek final garanti ama daha ötesi zor.Enesin yokluğunu çok arayacağız

BJKden sıkılan nedir?

2|1
    0|0
  • İtalya bizi zorlayamaz bence onların as kadrosunla elemelerde oynadık bizim yedek kadro bile onlara neler yaptı rusyanın ardından 2.oluruz sonraki grupta yanlış bilmiyorsam ispanya Hırvatistan ve ev sahibi Slovenya ile karşılacağız önümüz açık gibi bakalım

1|1
    0|0
  • futbol daha çok ilgimi çekiyor

1|0
    0|0
  • gruptan çıkamayacaklarını düşünüyorum ben yunanistan en büyük favori şu anda oynadıkları maçlara bakarsak italya devamlı ters gelen bir takım rusya oldukça zayıf şu anda ama ben Türkiye'nin Rusya'yı yenip Finlandiya'nın gerisinde kalacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Basketbolla pek aram yoktur ama Yunanistan takımı çok güçlüdür bunu bilirim Rusya desen çok daha büyük sıkıntı savunmada Yunanistan önde gelen takımlardandır.Fatih Terim Basketbol takımının başına gelse altın madalya bile alırız.

1|1
    0|0
    • yunanistan dedikleri oly,pana

rusya cska moskova

türk takımlarımızın rahatlıkla geçebildiği takımlar efesle gsyi hatırlarsın belki

ama milli takımları ne durumda bilmiyorum bir italya milli takımından haberim vardı onu da spikerler den dinlemiştim zor rakip diye

• Bencede çıkarız sadece İtalya konusunda yanıldığını belirtmek istedim Rusya ve Yunanistan basketbolda çığır açmış takımlar.

• aynen o hatamı düzeltiyorum :D

• 2008 de ailecek izlerdik maçları şimdi zevki kalmadı en ezik takımla berabere kalıyoruz kadromuz halbuki çok güçlü anlam veremiyorum

1|0
    0|0
  • gruptan çıkıp eleniriz. italya ile grupta 3.lük için kapışırız. sonra bize acımazlar:):)

1|0
    0|0
  • ne ayaksın sen?

1|0
    0|0
  • ordaki en güçlü rakibimiz yunanistan diğerlerini bozuk para gibi harcarız :D

1|0
    0|0
  • beni iplemiyon mu

1|0
    0|0
  • Eğer ki iyi basketbol sergilersek madalya almamız içten bile değil...

1|0
    0|0
  • Ne İtalyası yahu Yunanistan,Rusya en büyük rakiplerimiz. Ezbere basketbol öğrenmekle olmaz bu işler.

0|1
    1|0
    • rusya bayanlarda zordu. sen belli bana takmışsın.

• neyse ya.sen artık bundan sonra hep bulaşırsın bana salça gibi.seni de hiç takmayacağım valla.hadi bay bay

• :D ahahah çok mu hevesim sanki sana :D

• İtalya en güçlü rakip mi basketboldan anlamadığın belli :D Yunanistan en güçlü rakiptir ayrıca herkes bilir bir klişedir savunman iyiyse kazanırsın bunu bilmek zor değil ve ayrıca madalya alacağımızı sanmıyorum madalya alacağımızı düşünmen de ayrıca anlamadığını gösteriyor en iyi olduğumuz dönemde dahi madalya alamamıştık. İtalya bunca yıl bizi zorlamadı İtalya son yıllarda bizden zaten kötü neyse öğrenmen lazım daha fazla çalış basketbola.

0|1
    1|1
    • engelini kaldırıyorum

• sen bilin :)

• bence iyiyiz kazanabiliriz, savunmaya inanmıyorum ama, sadece üst üste yaptığımız üçüncü maçta çok yorulmuştuk onu halledebilirlerse çok iyi işler yaparız :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yunanistan, rusya ve italya bizi çok zorlicak :) son saniye maçları olur bunlar zaten bizim heycansız macımız olmuyo :) koltuk tepelerinde izlenmelik rakipler çıkmıs bize :D gruptan çıkamayabiliriz belli olmaz hayal kırıklıgına uğramayalım. %65 gruptan çıkarız bence

1|0
    0|0
  • bence şansımız var basketbol a milli izlemek bana çok zevk veriyor zaten :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...