Hayat cok sıkıcı hayatın nasıl tadını cikarmak lazım

ben eşim ve 1bucuk yaşında oglum antalyada yaşıyoruz hep evdeyiz yani simdilik calışmıyoruz eşimin geliri yetiyor ama hep sıkılıyoruz kimsemiz yok burda hep evdeyiz hayattan sıkılıyruz boyle yaşayanlar varmı? hayatın nasıl tadını cıkara biliriz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun tek bir yolu var arkadaş edinmek...

0|0
    0|0
    • dogrudur ama yokki kimseye guven yok

• ben boyle degildim eşime benzemeye başladım

• Tamam da ben de antalyada yaşıyorum ama kendime göre çevrem var tabiki siz nereden geldiniz neden Antalya eşinin geliri nereden geliyor nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz önce onları anlat ki bende nasıl yardımcı olabileceğimi düşüneyim...

Erkekler Ne Diyor 7

• Çıkın dolaşın ya evde otururmu insan gidin bir denize girin dışarda yemek yiyin falan fistan :D

0|0
    0|0
  • beraber denize gidin bişeyler yapın :) komşular falan yokmu yaf

0|0
    0|0
    • denize gidiyoruz orda otur mangal yakiyor yiyoruz geri geliyoruz bu kadar((((

• yok ya sex anlamında mı?normal eglenecek cifte ihtiyacimiz var evli veya bekar

• yok ablacım töbe sex anlamında değil :) dediğin gibi beraber mangal yapabileceğiniz canın sıkılınca konuşabileceğin evli bir bayana ihtiyacın var :)

• bence alışılmışın dışında bişeler düşünün hayatınıza ve ilişkinize renk katacak bişeler burda yazılmaz ama nese çılgınca şeyler mesela

0|0
    0|0
  • denize cafelere filan gidin antalyada çok yer var diye biliyorum

veya işe girin çalışın

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bulun kendinize

0|0
    0|0
  • dedimya burda anlatılmaz

0|0
    0|0