Galatasaray'ın hiç şike yapmadığını sanmak nasıl bir duygu?

faruk süren ve ergun gürsoy'un daha sonrasında yaptığı açıklamalarda da anlaşılacağı üzere galatasaray belki tescilli olmasa da şikeye karışmış ama o zamanki popülaritesiyle ve rüzgarıyla bunu tescillemek kimsenin işine gelmediğinden yine dosyalar sümen altı edilmiştir.yine adnan polat döneminde 1 milyon dolar denizlispor'a gönderilen 'teşvik primi' sonrasında hiç konuşulmamış üzerinde bile durulmamış belli ki sahaya yansımamış olduğundan dolayı tamamen bir kuru gürültü şeklinde ele alınmıştır.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Şikenin Başı 6Saray. Teşvikçi FT. NOKTA.

2|1
    0|2
    • insan duymak algılamak istemediğini algılayamıyor. bilmek işlerine gelmiyor kasma renktaş Herkes kimin ne olduğunu bu ülkeye şikeyi teşviği bazı y.vşakların getirdiğini biliyor.

• kartaliçeiyidir madem :)

Kızlar Ne Diyor 5

• şikenin teşviğin babası GayS

0|1
    0|2
  • herkes suçluluğu ispatlanana kadar masumdur galatasaray şike yapmamıştır bazıları boş konuşuyorlar

0|2
    0|2
    • aşırı zeki bayan Beşiktaş usulsüz transfer görüşmesinden almıştır cezayı şikeden değil ileteyim :)

• adam itiraf atmiş ibrahim akın evet şike yaptım demiş şike yaptık diye daha ne konuşuyorsunuz oh iyi oldu size çekin cezanızı lanet olasıcalar

• bilmiyorum ki onu galatasaraylılara soracaksın :)

0|1
    0|0
  • defolsun gitsinler sevgili beşiktaş taraftarı 8-0 malatyaspor futbolcularını unutma unutturma tüm türkiye sizi biliyor siz inkar etseniz nafile

0|1
    0|1
  • abi siz neden bunlara burnunuzu sokuyorsunuz ki?

eskilerde kaldı bunlar.

hayır yani sanki uefa bu yazılanları görecekte eski dosyaları açacak gs için.

bence kimse saçmalamasın

artık olan oldu 2 takımda ceza aldı konuştuklarımızın hepsi boş laf

not:gsliyim

0|1
    0|1
    • geçmişi duymak can yakmış belli

not:gs düşmanı bir Beşiktaşlıyım.

• hm tm yani o zmn sen dosyaları aç,açabiliyorsan geçmişte masum olduğumuzu söylemiyorum ben

• gaydi gizli haydi. boş konuşan sensin. kimliksiz konuşmanın alemi yok.

Erkekler Ne Diyor 9

• link

Zaten herkes biliyor tr liginde şike olduğunu. Gs takımı hukumet tarafından ele geçirildi faakt fb bjk ye ulaşımıyorlar. Amaçları bu kuluplerı ıtıbarsızlaştırıp kahraman gıbı gelip biz kurtardık demek. Gs taraftarı şuan onların dusuncelerıne hızmet edıyor bu kafayla ama adnan polatın ayağını nasıl kaydırdıklarınıda bılıyoruz. Onlar bilemsede olur.

1|1
    0|0
  • 0|2
    0|1
  • uefanın zırt pırtlarına bakılırsa Türkiyede oynanan maçların %90 ı şikedir.

0|1
    0|1
  • Yaw he

2|2
    2|3
  • tescillencek öyle ona buna çamur atmakla olmaz o zaman önüne gelen takıma saydırırsın o şike yaptı bu şike yaptı diye hani kanıt ?

0|1
    0|0
  • polis ve savcılık soruşturdu. o işin aslı çıkmadı. eziklerin iftiraları olarak kaldı.

1|0
    3|2
  • link işe şikeyi getiren takım

0|1
    0|1
  • Şikeyi türkiyeyi getiren zaten gs nin kendisidir.

2|2
    1|3
  • Türkiyede şikeyi başlatan şarlatan takımı galatasaraydır kimse temiz oldugunu düşünmesin

3|2
    2|3
Yükleniyor...