Hoşlandığınız kişi size, sizin onu boğduğunu,sıktığını söyleyip sizden zaman istedi.

Hoşlandığım ama bir birlikteliğim olmayan biriyle hergün konuşuyorduk.Onunla konuşmayı çok seviyordum, oda benimle fakat garip bir kişiliği var işine gelince sevgi dolu davranırken işine gelmeyen şeylerde saçma saçma davranıyor.Bana kırıcı sözler kullanıyor mesela.Fazla romantik biri değil sevgi olaylarıda ona göre değil tanıdığıma göre.Ama Geçen bana sevgi dolu sözler söylerken ertesi gün ona nerdeydin,naptın gibi sorular sorup fazla sıktım sanırım.Sıkıya gelemiyor, onun içşnde birşey ifade etmediğim için sıkıldı herhalde.Ona benimle artık konuşmak istemiyor musun dediğimde boğuyorsun beni, ara verelim gibi şeyler söyledi.Benimle bir zaman konuşmak istemiyor.Size sorum şu onun kalbini kazanmak ve benimle ilgilenmesini sağlamak için ne yapmalıyım şu zaman zarfında? O isteyene kadar yazmayacağım ama beni özlettiren,sevdiren nasıl davranışlarda bulunmalıyım barıştığımızda? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• O ve benim gibiler özgürlüğümüze düşkünüzdür kendiside söylemiş zaten fazla daraltma lütfen :)

1|0
    0|0
    • Dengesiz biri.Benimle hayaller kuruyor sonra işine gelmeyince böyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 6

• artık seni sevmediğini anla sadece bu sözden...

0|0
    0|0
  • sen ona göre ne zaman dönsem kabul edıcek benı kabul edıcek tarzında bırısın onu sıkan olayda sen daha sevgılısı olmadan nerdeydın naptın demen hemen kendı kendıne gelın guvey olman...

0|0
    0|0
    • Orası doğru, haklısın fakat onun için ne yapmalıyım?

• Tabi ki hayır dediğini yapacağım

• ee o zaman hoslantıyken vazgeç.Hoslantın bıtse bıle yarın gelıpte senden hoslanıyorum benımle cıkarmısın derse ıster ıstemez ona karsı duyguların hareketlenır canlanır yıne.Yanı ılıskınızın ısmı yokken kapılma havasına.

• oww kim okuyucak :D

0|0
    0|0
  • çantada kekliksin sen öyle görüyo seni bir kuyruğunu titret sen onun

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor

0|0
    0|0
  • e yani s..k..t.r çekti. hmmm anladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Açıkcası beni boğuyorsun lafından sonra bir daha o konuşmak istede bile uzatma derim.yani davranışları çok dengesizce sende bir müddet sonra me yapacagını bilemiceksin..diğer arkadaşta illaki kendine göre haklıdır sıkıya gelmeyi sevmez ilişki istemez bu tarz şeyleri svmez oyüzden bence sen bu görüşmediğiniz zamanda uzaklaş ondan

1|0
    0|0
  • Burcu kova mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...