AIışverişe çıktıgınızda çok oyalanır mısınız ?

Alışverişe çıktıgınız zaman çok oyalanırmısınız kolay karar verip seçebilirmisiniz yoksa sizde kararsızlardanmısınız ? :))

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Geçen bir çıktık kuzenimle saatlerce alışveriş yaptık nefret ederim saatlerce alışveriş yapmaktan ama çok kararsızım kolay kolay birşey beğenmiyorum sonunda pes ettim yeter gidelim daraldım dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır çok oyalanmayı sevmem fazla alışveriş sıkıyor beni çünkü alışverişe çıkmadan önceden kafamda tasarlamışımdır ne alıcağımı dolayısıyla kararsızlıkta yaşamam

0|0
    0|0
  • asla uzun uzun alışveriş yapamam, mağazalarım bellidir, hemen alır çıkarım ve kıyafeti almadan önce hiç denemem... aradığımı bulamazsam da hemen pes ederim, çok sıkıcı...:/

0|0
    0|0
  • alışverişe çıkmadan bir liste hazırlarım ve o listenin dışına çıkmamaya özen gösteririm

0|0
    0|0
    • listeye baglı kalmak bence sıkıcı kafada yaparsın planını çok begendigin birşeyde olursa planı esnetebşlirsin kuralcılık bazen sıkıcı

• giyecekte sınırı aşabilirim bazen eğer param varsa tabii

• aşılabilir dediginiz gibi para varsa bazen zora girsen bile okadar çok begendigin birşey olur alıkoyamazsın kendini

• Kesinlikle çok oyalanırım, en kararsızlardanım :S :)

0|0
    0|0
  • hemen karar veririm ama çok kıyafet alırım

0|0
    0|0
  • alışveriş yapmak acayip sıkıcı diğer kızların aksine acayip nefret ederim öyle böyle değil. önceden karar veririm evde düşünürüm şunu alıyım falan diye alışverişe çıktığımda o düşündüğüm kıyafet ayakkabı v.s alır eve geri dönerim.

0|0
    0|0
  • Kafamda belirlerim ne alıcağımı direk alır ve çıkarım...

0|0
    0|0
    • başka herangi gördügün birşey sizi kararsız bırakmaz mı ?

• öyle düşünmüyorum ya ne parası olan zevksiz olanlarını gördüm kararsızlık bir yana verilen karar bile yok ortada o derece :) özelden yazsana

• o tarz insanlarla alışverişe çıkmam zaten..

• bir mağazaya girerim 1 saat çıkamam çarşıda 7 saat alışveriş yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • cok kararsizimdir bir magazda en fazla 1 saat kaliyorumdur:D

0|0
    0|0
  • alışverişe pek çıkmam aslında dolanırken görürüm begenirim alırım)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok kararsızım tam bana göre bişey oldumu hemen alırım kadınlarla alısverise cıkınca cinnet geçiririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...