30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun :) Bu gün sizce neler ifade ediyor?

Arkadaşlar, tarihte bugün 30 Ağustos 1922'de Büyük Taarruz sonucunda Afyonkarahisar Kocatepe'de Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk komutasında Yunan Krallığına karşı büyük bir zafer elde edildi... Hem de bu taarruz sadece bir kereye mahsustu yani bu savaş kazanılamamış olsaydı Türk ordusunun başka bir taarruz yapacak gücü olmayacaktı ve maalesef topraklarımız düşmanın kirli ayaklarıyla kahpece adımlarıyla çiğnenecekti... Bu güzel gün size ne ifade ediyor? Kendinizi o zamanda bir hayal edin... Neler hissederdiniz ve neler yapardınız? En başta Ulu Önderimiz ATATÜRK'e ve tüm kahraman ordularımıza sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz... KAHRAMAN VE YÜCE TÜRK ULUSUNUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük komutan sultan abdulhamit han nur içinde yat

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle bir soru dünde sorulmuştu...aynen şöyle yazmıştım

pek bişey ifade etmiyor maalesef:((((( güya zafer bayramı, bağımsızlığımızı kazanmışız.hangi bağımsızlığımızı merak ettim..bağımsızlığımız sadece SÖZDE..DIŞ GÜÇLERİN KUKLASI OLDUK..BAŞIMIZA GELENLERİ AMERİKA BELİRLİYOR,GETİRİYOR İSTEDİĞİNİ YAPTIRIYOR SONRA YOK EDİYOR!..halkımızı da siz oy verdiniz başa getirdiniz diye kandırıyorlar...herşey kapalı kapılar ardında oluyor..bakalım bundan sonra neler olcak merak içerisindeyim

atatürke silah arkadaşlarına ve şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun..ama ne kadar sahip çıkabildik bu vatana tartışılır..ki bugünleri görseler savaşırlarmıydı o da tartışılır!

0|0
    0|0
  • M.K ATATÜRK <3

1|1
    1|1
  • Nedense bir anlam ifade etmiyor.

0|1
    2|0
  • Ve Fevzi Çakmak , İsmet İnönü

0|0
    1|1
  • Tarihin en silik devleti olan yunanlılara karşı kazanılan Zaferleri bu kadar abartarak kutlamak, bizden çok acaba Yunanlıları mı yüceltiyor...

0|0
    0|0
    • Hayır asla. O zamanki Türk ulusunun şartları öyle harap ve bitap vaziyetteydi ki tarihin en silinmiş en kudretsiz devletleri bile topraklarımızı kahpece işgal etti. Ancak MUSTAFA KEMAL hiçbir zaman yılmadı, ileri görüşlülüğüyle, üstün zekasıyla ve fevkalade azmiyle Türk milletini zafere taşıdı. Hem düşmanın büyüğü küçüğü olmaz. Topraklarımıza ve milletimize göz diken herkes bizim bariz düşmanlarımızdır. Bunu da unutmamak gerek. Kendimizi o anki şartlara göre değerlendirmeliyiz.

• Yunanlılar kullanılmış ve gaza getirilmiş bir piyondu...

• faşist bir ülke kurulmayaydı ben de sevinirdim bu zafere -.-

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!..

1|1
    0|0
  • Nice zaferlere ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...