Baskı uygulaması ve kaybetme korkusu

arkadaşlar aşk serüvenine katıldığınızda genelde aldatılma korkusu ve sevdiğinizi kaybetme korkusuna bürünürsünüz ve korkulardan yola çıkarak sevgilinizi sürekli kontrol altına almaya çalışarak baskı uygularsınız ve bir bakmışsınız kuş kafesden uçmuş gitmiş sizce baskı uygulaması esnasında yav ben bu insanın hayatına girmeden zaten yaşıyordu ben neden baskı uygulayıp hayatına kota koyup boğuyorum dediğiniz oldumu

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• evet dediğim oldu hatta kız arkadaşıma söyledim bunu seni artık kısıtlamıyıcam, istedigin eteğini giyebilirsin kıskanmıyıcamda dedim, oda bir gün sonra özür diledi sana kötü davrandım diye sen benim sevgilimsin karışırsın falan biseyler dedi bana bir resim yolladı dizden 10 15 cm yukarıda etek giymiş 1.73 boyu var, dedim bu ne oda dün bana sana karışmıyıcam istedigin eteği giy dedin bende sana inat bunu giydim dedi bende iyi yapmışsın ben sana sinir olduğum için söylediğimi biliyordun giymeni istemedigim halde giydin dedim demeseydin sende dedi iyi bok yedin dedim istediğini giy içimden geçeni bildiğib halde böyle yaptıysan karışmıyorum dedim o gün bu gündür ne giydin diye sormadım çünkü giydiği seyi bildiğimde kızıcağımı biliyo banada diyo ki sen eskiden bana sorardın kimlesin nerdesin ne giydin diye artık sormuyosun bana hiç bişey diyo çünkü sinir ediyo beni bende artık sormuyorum ne güzel dimi kıskandığımı belli etmeyince kuşu çok sıkarsan ölür boşta bırakırsan uçar ayarında sıkacaksın diyo s...rim öyle kuşu başlatmasın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim olmadı ama bende sevgilimi kaybetmekten korkuyorum ve sürekli bu kızla konuşuyo musun şu kızla konuşuyo musun kim o kız sil onu falan gibi şeyler söylüyorum sıkıldı mı bilmiyorum :/ benim oldu ama kıskanç olmaktan durduramıyorum kendimi

0|1
    0|0
    • tehlikeye doğru gidiyosun yani benim gibi ben o yüzden kaybetdim

• o zaman bu kıskançlıklarıma bir çözüm bulmam lazım

• dozunu aşmadan orantılı bir şekilde yürütmeye çalış bir hap tedavi eder 2 hap yan etki yapar 3 hap öldürür

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...