Fener ile Beşiktaş'ın atılması ülkemize eksi puan mı getirdi?

Biliyorsunuz Avrupa Liginden 2 yıl süreyle men edildiler peki ülke puanına bir etkisi oldu mu bunun eksi puan verilmişmidir Türkiyeye?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ülke puanın birşey olmaz bu sene biz ile birlikte trabzon en iyi şekilde temsil edecez.

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• UEFA istediği takımlara ceza verip istediklerine vermeyerek zaten kendi itibarını düşürmüş durumda

0|0
    0|1
  • Ben haksız buluyorum verilen kararları önyargı var bizlere heleki real madrid kura cekimi sonrası bizi rakip görmemesine uyuz oldum burada yendigimizi unutmasınlar Hskem penaltımızı vermemisti o zaman önyargıyı anlamıştım :(((

0|1
    0|0
  • Türk futbolunun itibarını Avrupa'da oldukça düşürdü

1|1
    0|2
  • Kimin umurunda ! Hiç birşeyin sorumlusu BEŞİKTAŞ değilrir !

0|0
    0|0
  • Evet ülkecek düştük aslında

1|1
    2|1
  • Sadece 2 yıl mı verdiler fenere en az 5 sene verilmeliydi fener taraftarı gün geçtikçe azalıyor zaten yakında sıradan bir clüb olacak.

0|1
    0|1
  • Fenerlilerle Beşiktaşlılar Sevinin Yeni Bayrak Parası Vermiceniz Madrid İçin

1|3
    1|3
  • diğer takımlar ne güne dostum hiç de bir eksi yok

0|0
    0|0
  • Sampiyonlar Liginde oynuyoruz biz oglum heralde rakibimiz Real madrid olcak, Torku olcak hali yok ya

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• O değilde kızların bile verdiği cevaplara bakıyorum da ne kadar zavallı GS lılar varmış. Bu kadar Fenerden korkan. :)))

1|0
    0|0
  • eksii puan yok ama kazanılan puanlarda olmayacak

0|1
    0|0
  • Ülke puanını etklicek tabiki en azından beraberlik bile alsalardı iyiydi bizim şimdi işe milli takımın hali ortada.İş bize ve trabzona düşüyor inşallah ikimizde gruptan çıkarızda en azından ülke puanından geri kalmayız.Yeşil burun adaları bile bizim üstümüzde adı sanı duyulmamış bir ülke bizi futbolda geçiyor yazık bize.

0|0
    0|0
  • tabiki olacak avrupa ligine hangı takımlar gidecek daha ılk turdan elenip gelecekelr. Bursa sporl eskişehirle olacak ış mı bu

0|1
    0|1
  • Beşiktaş sadece bu yıl ceza aldı 2 yıl ceza almadı, bilip bilmeden yanlış bilgi verme.

0|2
    0|1
  • 2-3 sene sonra şampiyon olan takım şampiyonlar ligine direk gidemesin görcem ben herkesi oh fener gtmedi bjk gitmedi ne güzel diyenler var haksızlık oldu bu br gerçek

0|0
    0|0
  • eksi puan verilmedi ama 4 türk takımı ile temsil edilmek yerine 2 türk takımı (galatasaray ve trabzon) ile temsil edilcez. üstelik topladığımız puanlar 2'ye değil, 4'e bölüncek. beşiktaşla fener yaptıklarının cezalarını çekerken ülkeye zarar vermekten de geri kalmıyolar yani :(

0|0
    0|3
  • gs ye kaldı herşey ama onlarında gruptan çıkması zor gibi

0|0
    0|0
  • Türkiyeye en çok ülke puanını fenerbahçenin kazandırdığına göre normal olarak ülke puanı düşecek

0|0
    1|0
Yükleniyor...