Erman toroğlu galatasaray için bunları söyledi ne düşünüyorsunuz?

Erman Toroğlu: ''Galatasaray bu gruptan çıkamaz da 3. olursa kimse üzülmesin. Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nin en büyük favorisidir.''

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• bi gs li olarak gerçekçi olmak lazım gs nin kadrosu ş.ligini kazanmak için asla yeterli değil kale güvende savunma canlı bomba ne olucağı belli değil ortsaha ise oyun kurucu olrak selçuk yetrli değil sniejdern daha aktif olması lazım kanatlara gelicek olursk söylicek hiçbişi yok tam anlamyla fiyasko orası gs maçların çoğunda ortdan hucum yaprk gol buldu o yüzden kanatlar inanılmaz etkisiz hiçbrnn çalıp atıp etkili olablck kapasite değil zaten oraya takviye yapılck forvete gelick olursk şuan iyi gibi ama hedefte daha canlı olmalrı gerekr..

0|0
    0|0
    • yorumlarının çoğunda haklısın ama bir 2 sene önceki engin baytarın geri geldiğiniz bide sol kanat için transfer sözü var başkanın onunda kaliteli biri olduğunu düşünsene tamam cl yi alamayız doğru kendimizi kandırmak olur ama UEFA neden olmasın?

• encokbanasoracaksnz; kardeşim bazende realist olmak lazım avrupaya çıktğmzda inan avrupanın en dandik takımı bile bize çelme takablcek güçte tm avrupa kupasında favroi olabrz ama bn bu kadronunda yetrli olucğını sanmyrm lig başladı 3.hafta takım tam organize değil kanatlar resmen ölmüş tek gidicek yer ortadan buda takımı yoruyor yönetmn derhal çözüm bulması lazım yoksa bu takım deplasmanlarda kolay kolay kazanmaz..

Erkekler Ne Diyor 17

• bu sözden sonra ermana helal olsun diyen gsli olmaz umarım.bu adam saçmalama da ahmet çakarla beraber şampiyonluğa oynar

Ünnal aysal 2 yıldan beri tek hedef şampiyonlar ligi derken şimdiden uefayı konuşmak tuhaf

0|0
    0|0
  • Uefa avrupa ligine kalacak diğer takımları bilmeden en büyük favorisidir diye söylemesi yanlış olmuş belki chelsea kalacak belki barca kalacak bunu bilmeden en buyuk favorisidir demek yanlış .

0|0
    0|0
  • F grubunda Arsenal-Dordmund-Marsilya-Napoli var bunların hangisi 3. olursa olsun uefanın en büyük adayı olur

0|0
    0|0
  • Uefa avrupa liginin eski kalitesi yok ama Galatasaray yın o kupayı tekrardan kazanması müthiş olur

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş ben de galatasaraylıyım ama bu gruptaki en mantıklı sonuç 3.lük olur,juventus'un lider olacağını düşünüyorum yani galatasarayın 2. olmak için real madrid'i geçmesi gerektiğine inanıyorum,bu grupta 3. olursak uefa avrupa liginin en büyük favorilerinden biri haline geliriz

0|0
    0|0
  • Pazarda hıyar satsın fazla bik bik yapmasın. Fikstür gayet iyi galatasaray en az 2. olur bu grupta. Reale karşı resmi maçlarda 3'e 2 üstünlüğümüz olduğunuda belirteyim.

0|0
    0|0
  • UEFA kupası ve süper kupa yarıstığımız dallarda kazandığımız kupalar bir tek müzemizde şampiyonlar ligi kupası eksik isteğimiz de o yönde ama tekrar bir UEFA kupasına kimse hayır demez

0|0
    0|0
  • Politik bir yorum ancak şöyle bir gerçek var Galatasaray grupta favori değil ama biz sonuna kadar inanıyoruz.Çıkamazsakta 3. olur kupaya oynarız.Aynen de dediği gibi kupanın en büyük favorisi olur Galatasaray...

0|0
    0|0
  • Uefaya kalırsak en büyük biziz zaten

0|0
    0|0
  • kim diyo favori diye ya fazla kalkmış bir yerleriniz

0|0
    1|2
  • Bence çok iyimser davranmış 3. olması bile çok zor.

0|0
    0|3
    • ezik fb le karıştırma bizi ocaktan önce grup maçları bitiyor bakalım o zamanda gelip buraya Galatasaray ne büyük bir kulüpmüş bizi mors etti yazıcakmısın

• süper lig cok umrumuzdamı sanıyorsun sanki her sene 10 puan farkla şampiyon oluyoruz kafalarına göre oynuyor bizimkiler o maçı bursayla uefa kupası maçı die cıkalım bak napıyoruz bursaya siz kendinizi bizimle karıştırmayın biz takımımıza sonuna kadar güweniyoruz sizin gibi tırsak değiliz arsenal bize kaç atar die değil biz arsenala kaç atarız die düşünüyoruz sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar tarih bunun kanıtlarıyla dolu istediğin kadar kıwran şimdi hadi eyw.

• ınsan bı utanır be sunu yazrken reale 3-0 yenıldınız maçta sahada beşiktaş mı vardı. adamlar istanbuldakı maçı rolantıde oynadı. daha ustunden 1 sene geçmedı kım anlatıyor sıze bu hıkayeleri. beğenmediğiniz tr liginde bir kaç sezon once kume dusuyordunuz al kalsın. uefa diyorsun tromsoye elendınız. sizin tarihiniz varsa sarı çızmelı mehmet ağanın destanı var birader.

• gs nin yerinde olsam kesin kupa almak istiyosam 3. olur avrupa ligine gider kupayı alırdım en mantıklısı bu.. Şu an kimse bir bayer munih değil Şampiyonlar liginde :)

0|0
    0|0
  • o salak ne biliyor ya

0|0
    0|0
  • Galatasaray kadrosu iyi bence başarılı olur bu sene

0|0
    0|0
  • fürükten tiyyare kabzımal futboldan ne anlar milletin dinlediğine şaşıyorum

0|0
    0|2
  • rıdvan dilmen de aynı şeyleri söylerse çeyrek final hayırlı olsun :(

0|0
    0|0
  • nereden biliyormuş müneccimle yakınlaşmasımı olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi bişey söylemiş

0|0
    0|0
  • valla beni erman toroğlu ilgilendirmez ne dediyse yalan çıkıyor sevmiyorum zaten onu ama real madrid bu sene çok iyi olacak iyi ve yararlı transferler yaptı real madrid ve juventus gruptan çıkar büyük ihtimal galatasarayda 3. ya da 4. olabilir

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu.

0|0
    0|0
  • Erman Toroğlu tam bir reyting adamı

0|0
    0|0
  • Helal,fazla söze gerek yok

0|0
    0|0
  • Juventus da şike yapmamışmıydı benim tanıdığım Galatasaray şike yapanları fena benzetiyor.

0|0
    0|1
  • Zor grup başarılar dilerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...