Bir kadının beni evinde Çagırması ?

şimdi ben 18 yasındayım bir kadın var kadın 26 yasında aksam saat 11 gibi dısarda takılıyordum kadın geldi yanıma gel evime gidelim otururuz falan filan diyor bana 1-2 gündürde baan falan bakıyor kadının evi var evli falan değil ne yapmalıyım sizce ?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Namusuna ırzına girecek yapma ahaha :D

0|0
    0|0
  • Eve atıcak seni demek :) fırsatları değerlendir

0|1
    0|0
  • organını alacak

0|1
    0|0
  • Bak gitme bence niyeti belli ama kadın adına çıkartmaya çalışıyor olabilir başını belaya sokucak olabilir belkide hamiledir senin üstüne atmaya çalışıyordur ya da hayat kadını türü olabilir bu evleneceğin zaman ya da ileride sevgilinle sana sorunlar yaratabilir bence mantıklı yönden düşün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 sene önce aynı olay benimde başıma gelmişti bir akşam bana mesaj attı gel bir kahve içelim diye gittiğimde üstünde gecelik falan vardı o anda anladım olayı sonrada işim çıktı gelemeyeceğimi haber veriyim diye geldim diyip çıktım ve sonra anladım ki büyük mallık yapmışim ;)

0|0
    0|0
  • Durduğun hata direk git :)

0|0
    0|0
  • İlacına gazoz atıcak.

0|0
    0|0
  • gözü dikmiş sana fena fena çok fena hemde eve atıcak seni dikkat et tecavüzden 2 sayfa haberlerine çıkabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • istekleri tavan yapmıştır belki şanslı kişi sen olmuşsun sen olmasan başkası olur belki. duldur kesin o :)

0|0
    0|0
  • Antalyadamısın sen?

0|0
    0|0
  • Senaryo güzel , oyna bakalım.

0|0
    0|0
  • gitme sakın tecavüz edebilirr :D

0|0
    0|0
  • gitme kardeşim büssürü kötü düşüncesi olabilir.

0|0
    0|0
  • böbrek mafyasıdır kardeş tek gitme telefonun açık kalsın

0|0
    0|0
  • Böbrek.avi

0|0
    0|0
Yükleniyor...