Lütfen profesyonel çapkınlar cevaplasın özellikle!

Diyelim ki bir kızı tavlamaya çalıştınız. taktik yapıyosunuz iki ileri bir geri ,kıskandırmaya çalıştınız falan. kız da numaranızı bir güzel yiyo tabi. size aşık oluyo ve sonra siz geri çekiliyosunuz. ama hala dolaylı olarak ilgilenmeye devam ediyosunuz yüz vermiyosunuz kıza ama kıskandırmayı da ihmal etmiyosunuz. kızın gözü önünde başkalarıyla flört ediyosunuz falan nispet yapar gibi. sürekli kızdan kaçıyosunuz görmezden geliyosunuz. aradan 3,5 ay geçiyo ve o kızın artık yabancı uyruklu bir sevgilisi olduğunu görüyo. kız onu hiç takmamaya başlıyo. sıradan biriymiş gibi davranıyo ona. kızı peşinden koşturmaya çalışan bu adamın tepkisi ne olur sizce ? ve bu adam ne hissediyodu sizce kıza böyle davrandıysa ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• o kişinin tek istediği vardı o da seni elde etmek şahsen ben olsam,kızın üstüne bir dal sigara yakmıştım bile ;)

0|0
    0|0
    • hala ne diye kıskandırmaya çalışıyo o zaman ?

• benden iğrenmesi için bir neden yok ki :D doğru düzgün sohbetimiz bile yok. ve önceden ilgilenirken ilgiyi kesti. umursamaz görünse de bir yerde adım geçince merak edip bakıyo falan

• o zaman senden hoşlanıyo teşekkürrler

Erkekler Ne Diyor 14

• çok koyar lan. bunun gibi bişeyi yaşadım. platonik bir kız vardı. yüz vermiyodum, sonra aynı sınıftan bir çocukla çıkmaya falan başladı çok pis bozuldum. iyi ki okul bitti yani..

0|0
    0|0
    • sizce amacı ne ? sürekli bana bakarken sonradan umursamaz davranmaya başladı. beni gördüğü yerde kaçıyodu hem de kovalamadığım halde. görmezden geliyo.ve beni umursadığını düşünüyorum.bi erkekle konuşunca merak edip bakıyo kim diye. ama sevgilisi de var olabilir. kıskandırmaya çalışıyo bide sürekli

• bunu ona sorsan daha iyi olur. insanların karakterleri farklıdır ve burdan ben sadece tahmin yürütebilirim.

• hahahaha süper yemişin numarayı tek derdi senle oynamakmış yoksa o kadar uzatmazdı emin ol hiç bir yepkisi olmaz bişeyde hissetmez ufak bir keşke der sonrasını umursamaz bence

0|0
    0|0
    • oynamaktaki amaç ne peki ? ego tatmini mi ? beni görmezden geliyo ama arkamı döndüğümde bakıyo bana bir kere arkamı dönerken kafamı çevirdim ve baktığını gördüm ordan biliyorum

• demişin işte ego tatmini mi diye

• Prof Çapkın Diye Bir Şey Yoktur Öz Güveni Yüksek Olan Erkek Vardık Çocuk Ne Yapmaya Çalışmış Bilemem Ama Genelde Erkekler Önem Verdikleri Kişileri Kıskandırmaya Çalıştırdıkları Kişileri Kaybedince Keşke Derler Ama Onuda Sen O Kişini Bakışlarından Anlarsın Zaten Keşke Dememişse Gözlerinde O Hissi Yakalayamamışsan Zaten Sen En İyisini Yapmışsın Demektir Ama Belliki Sende Hoşlanıryorsun Ama San Bir Soru Neden Hep Erkekler İlk Adımı Atmak Zorunda ?

0|0
    0|0
    • ben bir adım attım. yaptıkları kafamı çok karıştırmıştı. sonra gittim telefonla aradım onu bir yere çağırdım bişey konuşucam bir şey sorucam sana dedim. ne hakkında konuşcaksın dedi yarın konuşuruz dedim. tamam okey ertesi gün tekrardan aradım geliyo musun diye hem de konuştuğumuz saatten bir saat daha geçmişti üstünden, o da gelemicem ya işim çıktı kusura bakma, ne söyliceksen burdan söyle dedi. söylemedim ben de. öküz seni bir kız çağırıyo en azından gelemiceeni önceden haber verseydin ya.

• yok yok ondan eminim. umrumda değilsn havası vermeye çalışıyo. bak herkese karşı çok kibardır. kızlar var hep çevresinde.hatta yavşıyo kızlar. bu da karşılık veriyo hem de sevgilisi olduğu halde. kızın tekinin saçıyla oynuyo yüzüme bakıyo muzip bir gülümsemeyle sonra devam ediyo gülüyo falan. kıskandırmaya çalışıyo işte.zaten kıskandırmaya çalışması neyi gösterir ?

• (2.yorum).. Kıskandırmaya çalışması neyi gösterir ? ben beni çok umursadığını düşünüyorum. umrunda olmasam neden kıskandırmak için çaba sarfetsin ki? görmezden gelmeye çalışsın? otobüs durağında bekliyodu benim oraya gittiğimi görünce yokuş yukarı yürüyesi geldi :Dya da çok bariz şekilde bakmamaya çalışıyo.hep kaçıyo ama kıskandırıyo da.ve yanındaki kızları kullanıyo beni kıskandırmak için.ve ben eğlnceli biri olsam da yollu kızlardan değilim.çocukla tokalaşmışlığım dahi yok. sizce amacı ne ?

• o kızı sevdiğini hiç mi hiç sanmıyorum,amaçı gönül eğlendirmek,hiçbir seven erkek tavladığı kızı kıskandırmak için başkasıyla onun gözü önünde flört etmez,şuan o erkeğin tınında bile değilsin merak etme,iyiki gönül eğlendirmemiş senle bunun için duada et :)

0|0
    0|0
    • egosu varsa kızı süründürmek istiyosa ilişkiye 1-0 önde başlamak ipleri eline almak istiyosa öyle bir flört eder ki, şaşar kalırsın.

• aşkın gözü kör.

• okadarda değil,öyle bir durumda bunu yapan bensem o kız beni kabul etmesin oysada ben kabul etmem onu birdaha,aşkmış,bırakın bu amerikan aşklarını,bize yakışmaz böyle hareketler

• 2 Seçenek var ya oturup hırsından deliye dönüp çıldırmıştır bu 1 :) ya da hiç takmadan bakar geçer :)

0|0
    0|0
    • çok açıklayıcı oldu :D

• ama başkasından hoşlandığı anda başkasına ilgi duymaya başladığında bu alışkanlığı nasıl kırıcaksın ?

• bunun önüne geçemiyosunki birinden vazgeçmen lazım ya senden ya ondan ama olmuyo zaten eğer karşındaki kişi seni çok sewiyorsa inan kimseyi görmez gözü ama sewmiyorsa bunlar olabiliyor

• kadın avcısı olarak konuşuyorum link

0|0
    0|0
  • açıkcası hayal kırıklıgına ugrardım ben olsam o kadar uğraşmışım güzel bir ilişkinin olması için son bir adım kala sen gidip başkasıyla çıkarsan gözümde bitmiş olurdun dahada konuşmazdım

0|0
    0|0
    • güzel bir ilişki mi ? gönül eğlendiriyo dalga geçiyo gibi geldi bana

• bilmem 2 side olabilirdi ama sende doğrusunu yaptın bence onu beklemektense

• Oğlanın yaptığı çapkınlık değil , yavşaklık . Ben onlara erkeğin o*su diyorum. :D

Ama genede onun hissettiklerini söyleyim halen seni elde edeceğini düşünür. :D

0|0
    0|0
    • amaç ne sadece ego mu yoksa hoşlanma falan mı ?

• anlaamadım ama neyse

• Ben bir hafta süre veriririm..Bir hafta da yatağa attıysam atmışımdır...Atamadıysam başka hedeflere yönelirim...Bir kız için o kadar vakit harcamam...

0|0
    0|0
    • 2 ay çok ilgilenip sonra kendini geri çekti. bu iki ay içinde de ileri geri taktiğini yaptı ama 2 ay sonunda hepten kesti. peşinden koşturmaya çalıştı.ama ben pek yanaşmadım bir kere konuştum ne yapmaya çalıştığını sorcaktım ama çağırdığım yere gelmedi bahane uydurdu.sonradan da iyice g.tü kalktı ama sonradan kıskandırmaya falan çalıştı beni tekrardan. 1 sene falan oldu hatta. amaç ne sizce? sevgilisi olma ihtimali de var.

• Seni çerez niyetine yiyemeyeceğini anlamış olduğunu düşünüyorum...Sen de beğendiği bir şeyler olmalı...Seni yatağa atma ihtimaline binaen, diğer kadınlarla olan ilşkisine sekte vurmadan senle olan bağlantısını koparmamaya çalışıyor olabilir...

• ben çok sert görünen bir kızdım.sonradan yelkenler suya indi bende ve o da kendini geri çekti. ama çocukla hiç bir fiziksel temasımız yok. tokalaşmışlığımız bile yok.doğru düzgün sohbetimiz yok aynı sınıfta olduğumuz halde.hakkımda düşündüğünü de biliyorum zeki ve eğlenceli biri olduğumu düşünüyo.okulda çok fazla arkadaşım vardır her sınıftan. belki bunlar ilgisini çekmiş olabilir.başka kızların saçıyla oynuyo karşımda.her kızla kolay samimi oluyo ama bana yanaşmıyo sadece uzaktan telepati kuruyo

• bence mal gibi rtaa kalır..ve gerçkten sevmişse acı çeker onun peşinden koşar...

0|0
    0|0
  • okurken uykum geldi ben yatmaya gider.

0|0
    0|0
  • O da onu takmaz heralde ben takmazdım.

Hoşlanmışsa 3,5 ay beklemezdi.

0|0
    0|0
    • ben erkeklerle konuşunca kimle konuştuğumu merak edip bakıyo ilgileniyo. ve telefonla konuştuğumda da merak ediyo. bir de sürekli kendisi telefonla konuşma numarası yapıyo beni görünce havalıyım izlenimi vermek için

• Çocuk oyunları bunlar birini sevdiysen gidip söyleyeceksin.

• şimdi bu profesyonel çapkınlık mı? lütfen ama -.-

0|0
    0|0
    • evet yaptığı mallık farkındayım :D amacını merak ediyorum sadece.d

• Erkek gururundan ödün vermeden, kız sanki onun peşinden koşuyormuş izlemini verip nefsini tetmin etmek istiyordu.

Hani kendine şu mesajı vermeye çalışıyordu: Ben koşmam, koştururum.

Kızın sonradan bir sevgilisi olduğunu öğrenince iki şey yapmak ister genelde.

1 - Kızın duygusal boş bir anında yakalayıp yatağa atmak. (Tek sefere mahsus, sonra bırakır)

2- Ya da kızın o erkekten ayrılmayacağını hissettiyse, hani ilk başta kız onun pek umrunda değilmiş gibi davranıyordu ya, o tavrı devam ettirir. Kendin kendini de şöyle kandırır. Zaten ben pek de yüz vermiyordum, e kız da ona pek yüz vermediğimin farkındaydı. O yüzden sıkıntı olmaz deyip giderdi..

ama aşırı çapkınlar, genelde 1. ihtimali göz önünde bulundurup kızı yatağa atmaya uğraşırlardı. Tabi bunu yaparken tavırları yine, uzaktan uzaktan kıskandırarak ama kızı da duygusal ya da boş anlarında hafif hafif yanına çekmeye çalışarak yapardı..

Pöff ne uzun yazdım yaa .s .s

0|0
    0|0
    • peki hissettiği ne bana karşı ? ego tatmini mi yani ?

• Sevdiği kıza da yapabilir ama bu çok nadirdir. Erkekler genelde bu taktiği yatağa atmak istedikleri kızlar için yaparlar :O

Ben zaten o arkadaş hakkında kesin bir şey diyemem. Genele binayen konuşabilirim anca.

• peki ya erkeğin bu taktiği uyguladığı kız kaşar tipte değilse ?yani öğretmenlerine bile kafa tutabilecek cesarette girişken bir kızsa ?hatta ilk selamlaşmalarında çocuk kıza çok mesafeli şekilde başını eğerek selam verdiyse(önce kız selam veriyo sonra çocuk da onun gibi yapıyo)yatağa atmak amaçlı mı görünüyo bu durum? malum erkeksiniz daha iyi anlarsınız. ve kızlarla çok samimi bir tip yani kendisne yavşayan kızların saçıyla falan oynuyo nispet için ama sonuçta oynuyo.benle tokalaşmışlığı bile yok

Kızlar Ne Diyor 2

• bendede buna benzer biri var merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • :D seninki nasıl bir durum :D baya şey öğrendim anlat belki yardımcı olabilirm :D

• merak etme bu arada. böyle bişey varsa amacı zaten merak ettirip kafanı karıştırmak :D

• Kizn yeni bir sevgilisi olduğu halde eski flortu'nun ne dusunecegine kafa yormasi hayra alamet değil...yeni sevgiliyi eski flörte nispet olsun diye koluna takmis havasi yaratti bende

0|0
    0|0
    • kız öyle de. erkek ne düşünür. kızın eski flörtü yani. çıkmıyolardı kızın çocukla tokalaşmışlığı bile yok.çocuk her kızla kolaylıkla samimiyet kuırabildiği halde o uzaktan telepati kurduğu kıskandırmaya çalıştığı görmezden geldiği kızla doğru düzgün bir sohbet etmişliği dahi yok. sence bu çocuk ne hissediyo olabilir ?

• sana ilgi gösteren bir insan aniden ilgisini kesince sen de merak etmez misin? o ilginin boşluğunu hissedersin...çevrende olan biteni neden ilgini kestiğini merak ediyor...

• hayır öyle değil. bir erkekle konuşuyorum diyelim herhangi bir arkadaşım. bakıyo kimin nesi diye

Yükleniyor...