Bir insanın dış görünüşü sizin için ne kadar önemlidir? Dış görünüş bize neler anlatır?

Bir insanın dış görünüşü sizin için ne kadar önemlidir? Sizce dış görünüş karşınızdakini karakteri, statüsü filan hakkında gerçekten yansıtır mı? Yoksa dış görünüşü önemsemeyenlerden misiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dış görünüş bir kızı çekici kılar. Dış görünüş için bir kızı incelersin. Acaba nasıl biri diye araştırma istedği duyarsın... Yani dikkatini çeker işte.

Dikkatini çektikten sonra ise onu düşünmeye başlarsın boş zamanlarında akıl ona gider, onu düşünür, düşündükçe mutlu olur... Onun hakkında bilgi toplarsın, araştırırsın, yakınlık duyarsın.

Bu süreçte tanıdığın kişi sana uyumlu ise, onun davranışlarından zevk alabiliyor, kendine benzetebiliyorsan onu seversin, aşka doğru gider yol...

Eğer karşı cinste görünüşle değilde başka yollardan tanıtabilirsen kendini, onun ilgisini çekebilmeyi başaran bir yapıdaysan güzellik, dış görünüş pek önemli değildir...

Nice güzeller tanıdım, içi boş. Kof. 2 kelimenin belini kıramıyorsun. Çok sığ insanlar.

Bazıları der "çirkin talihi var" diye. Çirkin bir kız güzelliği ile erkeklerin ilgisini çekemezz. Ama onlarda farklı alanlara yönelip çeşitli kabiliyetler üretir, beyin yapılarını geliştirir, sonuçta sığ olmayan, yaşanası varlıklar olur. (tabi hepsi değil). Bu tip kızların erkeklerle ilişkisi güzel olanlara göre daha başarılıdır. Bu yüzden "çirkin bahtı" diye bir söylenti dolaşmaktadır etrafta...

Şahsi kanatim kız güzel olsun, ama sığ olmasında. Çok güzel ve sığ olacağına, normal güzel ama biraz derin olsun :) Zaten güzellik gelir geçer. Sonuçta anneanne/babaanne olacak, ama o cıvıl cıvıl ruh deri gibi kırışıp buruşmadan kalacak...

1|1
    0|0
    • cevaba gerek kalmadi bu soruya senin yazdigindan sonra :) eline saglik

• Sorunun dışına taşmışım epey.

Dış görünüş hiçbişey anlatmaz. Dış görünüş aldatıcıdır. Herkes istediği imajı verebilir. Yani ben sokağa takım elbise ile de çıkarım, sporlarımla da. Arada inanılmaz bir algı farkı vardır.

Takım ile çıkınca sanırsın ki şirket/holding sahibi, az sonra limuzin gelip alıcak Erdemi.

Spor elbise ile çıkınca da üniversiteye giden 23-24 yaşında bir genç :)

Yani dış görünüşün pek aldatıcı olduğunu bilirim. Pek önem vermem ama önemsememezlik de yapmam. :) Ölçüsü var.

• aslinda sorudaki sey dis goruntunun insani etkilemesi ki sen farkli acidan da olsa bence super anlatmissin :) bu arada anlattigin durumla cok karsilasiyorum :) ama ben genelde spor giyindigim icin yasimi oldukca genc saniyorlar . o an gordukleri de tasasiz rahat hayatta hep istedigi onune gelmis birisinin goruntusu :) bazen bunu seviyorum, bosver umursamaz sansinlar ki desmesinler hayatimi diye dusunuyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok,

Nice elbiseler gördüm,içinde insan yok. (MEVLANA)

İnsanlar dış görünüşleri ile karşılanır, karakteriyle (fikirleriyle) uğurlanır derler. Ama dış görünüşe bakarak; fikirleri dinlemek ve karakterini incelemek gereği bile duymadan tüm kapıları açanlar olduğu gibi tüm kapıları kapatanlar da var. Hangimiz hayatının bir yerinde yaşamadı ki bu durumu?

Dış görünüş sadece ilk intiba ile ilgilidir benim için. İlk intiba önemlidir, ona önemsiz diyemem ve karşımdakine ilk yaklaşımımın şeklini belirler ama bu izlenimim sabit değildir ve karakter vasıtasıyla olumlu veya olumsuz olarak değişebilir.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşlere aldanmamak lazım. Dış görünüş kesinlikle içini yad akarakterini yansıtmaz. Sadece tarzını yansıtır. İçini anlamak degil aslında o anki ruhsal yapısı belki anlaşılır.

Cünkü kızlarda sac rengini degiştirmek ruhun aynasını yansıtır bazen. Ama kişi bu şekilde tanınamaz.

0|0
    0|0
  • bir erkeğin dürüstçe şöyle yapması lazım karakterini anlatabilmesi için ;

bak kızım, ben öyle bi adamım ki aldatırım ama nasıl? benimle cıkan kız benimle olucak.sözümü dinliycek,benimle beraber olucak(cinsel anlamda) ve bende sana sadık olucak sadakatımı sunucam :) eğer bunları yapmazsan bil ki aldatırım ruhun bile duymaz,duysada umrumda olmaz.. <=== bunu diyen adam 1-0 önde başlar bence..

ama neden?

çünkü ; bir kız ayarlıyacan Tabir ile :) ardından cıkacaksınız.cafeler ,buluşmlar..kız sana guvenmeye başlıcak..aynı cafelerde herşey opucuk ile başlıcak..sonra 1-2 ay sonra eve çağırmalar :) sonra kızla beraber olucak yada olmaya calısıcak(cinsel anlamda) ve en son nokta vuracak tekmeyi kıza <= işte bunu yapana şansal büyüka tabiriyle o .cocugu deniliyor :D:D:D

ben böyle biri olacagıma ilk ornekdeki kişi olur dış gorunusden ziyade karakterimide ortaya koyardım...

NOT; bu anlattıgım tamamiyle ornek ve bir kurgu :)

1|0
    0|0
  • Dış görünüş herşeyudir. Bir kızda uzun boy, uzun bacak boyu, geniş omuz gibi parametreler olmazsa o kızdan bana göre ne arkadas olur nede sevgili (tamamen benim fikrim) zaten yeteri kadar erkek arkadası olan birisi olarak kız kankaya falan ihtiyacım yok, zaten bir kızla hobilerimin tutma sansıda 0..o yüsden uzun boylu cekici kız vardır yada hiç kız dite bişey yoktur bana göre...Ama karakterle ilgisi yoktur tabi güselligin...

0|0
    0|0
  • Dıs görünüşü önemsemeyen insan tanımadım, tanıyabilecegımıde zannetmiyorum. Karakteri düzgün dış görünüsü güzel olmayan bir bayanı sadece arkadaslık anlamında sevebilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dış görünüş karakterini yansıtmaz bir kişinin..karakter çözmek 3 bilinmeyenli denklem gibidir. keşke dış görünüş yetseydi..

0|0
    0|0
    • 3 bilinmeyenli denklem sorun değil. Çözeriz. Sorun kaçıncı dereceden olduğu.

• :) konu insan olduğunda burada bilinmeyenler x,y,z olmuyor ne yazık ki..

• evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...