Bir Galatasaraylı Olarak CAS'ın Kararına Sevindim

Fenerbahçe ve Beşiktaş bu sayede şikeden vazgeçer ve temiz bir lig de oynarız.

Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sanada yazayım bari bişeyler kaparsın Delikanlı sen daha anne rahmine düşmeden gs bu ülkeye şikeyi getirip nasıl şike yapıldığını öğretiyordu tarihini oku okuda öğren.Beşiktaşın aldığı ceza şikeden değil transfer usulsüzlüğünden o usulsüzlüğüde gs yıllardır yapıyor bundanda haberin yoktur senin.Bu ülkede şereften bahsetmesi gereken en son takım gs dir bilesin.merak ettiğin yerler olursa sorabilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevinilicek birsey yok bunda bizede zamanında penaltimızı vermemislerdi simdide bjk fb ye böyle yaptılar sevmeyebiliriz birbirimizi ama sevinmek hos değil

2|2
    0|0
    • evet canım ya işte bazıları bunu anlamıyor taraflılıktan gözü dönmüş bunların ama senin gibi tarafsız galatasaraylıları gördükçe seviniyorum türk düşmanları bizi beşiktaşı almıyorlar ama rum takımını alıyorlar biz bişey bilmiyoruz anlamadık zaten :)

• evet belki siz yarı finale çıkmıştınız :( türk düşmanları bunlar bide türk düşmanlarının yaptıkklarına seviniyorlar fazla fanatiklik iyi bişey değil neyse allah onlara akıl versin :)

• temiz lig isteyen geçmişin araştırılmasını da ister değil mi 93 sezonu şikeler teşvikler nasıl olur bence güzel olur. Bu ülkeye şikeye getiren takım GayS

1|0
    0|1
  • Sanki galatasaray sütten çıkmış ak kaşıkta konuşuyorsunuz ...

3|3
    0|0
  • halının altındaki pislikleri napıcaksınız merak ediyorum

1|0
    0|0
  • çok yanlış !

0|2
    0|1
  • Galatasarayın şike yapmadığına kefil olunamadığını bilmiyorsun sanırı :) şikenin başı sizsiniz ve emin ol sonunuz yakın

0|0
    0|0
  • beşiktaş ve fenerbahçeliler geçmişte sizde yaptınız derler onların geçmişi bitmez geçmişte fenerbahçe 6-0 yenmişti bunlar hep geçmişte yaşıyorlar

0|1
    0|1
  • senin gibileri sevinir gizli holigan :)

1|1
    0|0
    • Ya canım neticede sevinmek saçma kendi ülkenin takımı desteklemek desteklememek ayrı alınan cezaya sevinmek ayrı neticede gecen sene bizimde hakkımız yenmisti

• Doğru soyluyorsun canım

• Trabzonspora dönelim biz :D

0|1
    0|1
    • durmak yok provakasyona devam Beşiktaş'ta olmasa ne konuşacaktınız neyse gün olur devran döner yarın öbür gün aynısı başınıza gelirse eğer biz de sevinmesini biliriz.

• o zaman konuşmaya da gerek yok.

• sana by bile diyesim gelmiyor içimden haydi yallah.

• Temizligçiler :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı değilsin sen

Türkiye de yaşıyorsanız sevinmemeniz lazım ayıptır

Not Galatasaraylıyım

1|2
    0|1
  • Küme Düşçek Kadar Kötü Olduk Ama Şike Yapçak Kadar Şerefsiz Olmadık

- Adnan Polat

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 12

• sözüm fıransızlara değil türk galatasaraylılara

İtalya liginde şike iddasıyla ceza verilen juventus 10 yıl geriye giderken Roma milana 9-0 yenıldı. fb bjk geri gderken gs nın ılereı gıdeceğini sananlar alkışlayanlar bu yıl gs nın şampiyonlar ligine düştüğü gurubun tesaduf olmadığını bilsin. dünyanın en buyuk şıkecısı uefa nın gözü türk futbolunda. maçlarıda takip etmeyı ıhmal etmeyın.

2|1
    0|0
  • ahahaha hiç güleceğim yoktu lan siz temiz takımmısınız gelmişiniz bize şikeci diyosunuz lan madem namuslu takılıosunuz 1993 şampiyonu beşiktaş diyin 2006 sezonu şampiyonu fenerbahçe diyin çakallara bak sanki bunlar tertemiz biz kirliyiz

2|2
    0|1
    • 2006 yılında appiahı satın aldık hakemi satın aldık 16 dakka uzattı . daumu da satın aldık ahahahahaahahahahahahahahahahaha

• Takımları avrupaya gidemedi ülke puanı kazanamayacağız diye sevinen tek milletiz .

1|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun gs mi tek başına türkiyeyi temsil edecek lan şuanki gruptan toplamda 3 puanınız bile olacağı kesin değil oda kopenhag ı evinizde yenerseniz futbolda her türlü şike vardır yapmayan takım yoktur ama fb ve bjk çok göze battı polemiğe girme futbolda çok sinirleniyorum fenerbahçeliyim sonuna kadar takımımı desteklerim

0|1
    1|2
  • ya işte böyle olun ya fener maç kazanınca maç kazanınca galatasaraylıyım ama fewneri tebrik ederim lafları hiç samimi değil aksine çok sinir bozucu

azizsiz fenersiz temiz lig istiyoruz

0|0
    0|0
  • Gün olur devran döner bugün kendi Türk takımı ceza aldı diyen sevinen yarın öbür gün kendisi de aynı şeyleri yaşayabilir destek olacağınıza daha da provakatifleşiyorsunzu ayıp ayıp.

0|2
    1|0
    • helal sana kardeşim işte gs zihniyeti gezi parkında omuz omuza veririz ama iş kötülemeye gelince ağızları 5 karış olur

• yok kardeşim.ben zaten futboldan anlıyorum diyemem.

ama karşı karşıya gelsekte ben bu sözleri safederim.

ayrıca trabzonspora dönelim derken ben neden dalga geçiyorum anlamıyorum.

ts kardeş takımınız derken iyiydiniz valla :D

• Beşiktaşa şikleci diyenler önce son haftadaki A.Gücü maçındaki aldıkları farklı galibiyete ve averajla şampiyonluğa baksınlar Beşiktaş'ı karalama çalışması içine girip de egolarını tatmin etmesinler Beşiktaş şikeci değildir. Gizlenip de saçma sapan provakatif sorular paylaşmanın da bir manası yok.

0|1
    0|3
  • Doğru düşünüyorsunda bunlar avrupa nedir bilmeden bizi yorumluyor mesala g*tü boklu liverpoldan 8 gol yiyen 8taşlı tutmuş bizim gurubu eleştiriyor :(

0|1
    0|2
    • beşiktaş real madridin karşısına çıksa tir tir titrer yeni rekor kırılır

• artık bu konu CAS'tı ama yeter :)

0|0
    1|0
  • Evet onlara ders olur artık. Emek hırsızı Fenerbahçesinin kupasını da Trabzonspora verilmeli.

0|2
    1|0
  • Bu kişi Galatasaray'lı değil yalan inanmayın gaza gelmeyin ŞİKAYET EDİN

0|0
    1|1
  • kafa değişmedikçe 10 yıl da men yeseler bir fayda etmez :(

0|0
    1|1
Yükleniyor...