Body ile ilgili sorum ???

Ben body yapmayı düşünüyorum ve omuzlarım doğuştan geniş bir yapıya sahip, ama bir yanımda yapma diyor birer ikişer öğün fazla yiyip kilo alıp kollarımı iri yapmak istiyorum. Siz hangisini önerirsiniz?

Not: Kilom gayet iyi bu arada

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı özellik bendede var kardeşim boy .179 kilo 85 omuzlar geniş'ti spor yaptım dahada genişledi genişledikce bel daha ince gözüküyor buda Üçgen bir fizik demek oluyor yani Perfect senden iyisi yok :D yemek konusu şöyle anlatiyim fazla öğün ye ama az ye fazla yersen kolların yağ olarak irileşir yani sarkık ve kalın sen sıkılaştırma yap daha iyi kilom gayet iyi derken yazsaydın keşke boy kilo felan..

0|0
    0|0
    • boy 1.84, kilo 80. Küçüklük fotoğraflarıma bakıyorum sonradan gelişen bir durum var mı diye gene geniş. Dediğin gerçekten çok iyi fikirmiş, sağolasın.

• Kilon aynen iyi kardeşim sen başla spor'a sonra'sı gelir zaten bir ortam'da farkedilirsin rahat rahat :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilon iyiyse bozma bence. Sonra heryerin sismesin. Bolgesel kilo almaya odaklanma bence. Boyunla kilon esit olursa gayette iri durursun misal 180 boya 80 kilo. Omuzlarinin genis olmasi sana tanrinin bir lutfu :) omzu dar olan biri ne kadar vucut calsirsa calissin genis omuzlu birinin yaptigi vucut kadar ihtisamli durmaz ;)

0|0
    0|0
    • şınav çekiyim mi peki ?

• ne kadar sürede çıkar peki, kollarım alışık çünkü hamlık değil kollarım. Birde sadece kanatmı çıkartıyor, şişme felan oluyormu vücutta?

• Omuz bolgesinde triceps ve kanat bolgesinde cok olmasa da bir sisme gorulur asil yer gogus ve kanattir daha sonra tricepsdir. 2 veya 2.5 ayda duzenli bir calismayla sonuca ulasirsin :)

• Body yap bence.

Olmadı Fitness yap ya.

0|0
    0|0
  • o kilolar baska yerlere gitmesin sonra :D bence bir spor stüdyosuna git derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Millete Sorma . Kendin İçin Yapmak İstiyorsan Yap Sonuçta Vucut Senin

0|0
    0|0
    • Vücut geliştirmek için aylarını yıllarını veriyor herkes ben bu yüzden kısa vadeli sordum geniş omuzluyum...

• fitness dene biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...