Çok duygusalım sürekli ağlıyorum, bundan kurtulmanın bir yolu var mı?

Çok duygusalım her şeyi içime atıyorum dün ağlamaktan uyuyamadım. Nefes darlıgı sorunumda var biri sesimi duyarda ağladığımı anlar diye sessiz sessiz ağlıyorum buda daha çok nefessiz kalmama sebep oluyor. Ağzımı sonuna kadar açıp sessizce nefes almaya çalıştım dün gece. Kimsenin yanında ağlayamam hep gizlice ağlarım. Üsttelik üzüldüğüm şeyler kendi dertlerim değil, sevdiklerimin dertlerine çözüm bulamamak. Kendi derdim olsa çözüm bulabilirim fakat başkasının derdi olunca elimden bir şey gelememesi beni çok üzüyor. Bu duygusallıktan kurtulmanın bir yolu yok mu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanın yoğun duygular yaşadıktan sonra ağlamasının, duyguların en iyi ifadesi olarak ruhsal bir tatmin sağlayabilir... diğer bir konuda eyer sıkıntılı ve huzursuzsa ağlama sonrası stres hormonları azalır, zihinsel deşarj sağlanır ve kalp damar sistemi üzerinde olumlu etki yapar... tersine mutluluk hormanlarını tetikleyebilir.. belki seninki biraz daha uc noktalarda.. her olumsuzluğu, acıları dert etmemek için bir süre mesela tv izleme.. sevdiğin şarkıları, müzikleri dinle. arkadaşlarınla vakit geçir evde kaldında boş durma kendini meşgul edecek uğraşlar bul..

1|0
    0|0
    • her boş durduğumda müzik dinlerim zaten hatta bazen müzik dinlemek için erken kalkıyorum. Çok bağlıyım müziğe..

• bak güzelmiş... yanına başka bişeler daha kat.. çok sevdiğin arkadaşınla yürüyüş yapın gezin..

Erkekler Ne Diyor 4

• Allahın sulu gözü seni :)

0|0
    0|0
  • Duygusal olmak güzeldir ve en mükemmel histir.Duygusal olmayan insandan sevgi beklenilmez.Sevdiklerin de olsa çok aşırı duygusal olma,biraz şöyle düşün herkes kendi için yaşar hayatta.Kimse kimse için pek düşünmez.En azından onların yanında nasıl başarılı olunur nasıl mutlu olunur göster,öğret vede onlara her zaman teselli et.

1|0
    0|0
  • var bu link

0|0
    0|0
  • umursamaz olmak için çabalayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ama böyle herkese üzülürsen çok yıpranırsın insanları düşünmen güzel ama bu kadar kafana takman kötü böyle hastalık sahibi olursun

0|0
    0|0
  • sevdiklerinin kötü yanlarını bulmaya çalış gamsız ol

0|0
    0|0
  • bende ne zaman çok su içsem ağlıyorum.o yüzden tuvalete bile az gidiyorum.bence sende az su iç.

0|0
    0|0
    • Evet bu aralar çok su içiyorum ama ne alakası var ki?

• cidden su ile ilgisi olurmu bee? duydunmu senmi tahmin ediyon?

• bende durum böyle

Yükleniyor...